« Back to All Topics
a csalók
Posted in 
General
a csalók
Posted in 
General
a csalók
sziasztok! a magyar szobában elviselhetetlen számra nyüzsögnek a csalók,akik progival játszanak. mit lehetne tenni ellenük?
Küld el a nevüket és hogy mi rosszat csináltak a moderator@flyordie.com címre.

OP
mg66 a neve tuti hogy progis nem értem hogy engeditek fel az ilyet?
tegyetek már valamitt hogy az ilyen csalokat teljesen ki tiltsátok   thx
NEM TUDSZ SEMMIT TENNI AZ A BAJ,MERT BEJÖNNEK EGY MÁSI NÉVVEL ÉS UGYANÚGY CSINÁLJÁK TOVÁBB.

DEMO
milyen progival? és honnan tudjátok h tényleg csalók?

sztem ez olyan marhaság mint ttc-n a datikód...

ha meg nemkamu, akkor mag vki azt mondja el h mérne tiltanák ki a csalókat, és h h lehet megkülönböztetni őket a pro játékosoktól!
Üdv!
Véleményem szerint az nem csal, aki programot használ. Csak valahogyan jelölni KELLENE! Aztán vagy játszol vele, vagy nem. Akinek CSAK a győzelem fontos, használjon programot. 
Azzal úgysem fejlődik, max. az egér használatát gyakorolja. A hosszabb játékok alkalmat adnak arra, hogy egy másik gépen (ablakban) fusson a program, és csak a lépéseket kell átvinni egyikből  a másikba. Nem sportszerű, de mit tudsz tenni? Én ezért játszok csak 5 perces játékokat. Igaz, ha a program lép a játékos helyett, akkor a rövid játékban is tud "csalni".
Ám az IGAZI CSALÁS az, mikor ő lép a te bábuiddal is... csak néző vagy, amint susztermattot kapsz.. mire felocsúdsz, kétszer is. Vagy "eltűnik" egy bástyád, a vezéred...
Sokat sakkoztam a www.zone.com - on, ez sokszor megtörtént. Olyan szobában is, ahol nem adtak pontot semmire.. csak játszani lehetett.
Itt új vagyok, de elég s*arügy, hogy itt is ez megy...
Figy vazze... A susztermatt az egy fajta sz**atos sakk-matt... Ez ellen nicnsm it tenni idöben észre kell mennie de tudod nekem még senki nem adott is szuszter-mattot szal nem kéne ezzel jönni hoyg leég gáz hogy itt is ez megy... Te tudsz egyáltalán olyat? Te is használd ki.VAN ILYEN! Emiatt nem kell nyafogni hidd el lesznek nagyobb problémáid is...
Tegnap volt 2 érdekes partim. Az elsőt Dave99-cel játszottam, tuti nyerésre álltam, már bábuja is alig volt, amikor az összeköttetés megszakadt (kilépett?). egy csomó ponttól megszabadultam így.
A második parti, DAVEPAPA-val, (talán ugyan az a személy?) ugyan ez a szitu, bábuja már alig, bő 4 perc időelőnyöm van, amikor megismétlődött az első eset. Már elkezdtem felírni egy papirra, hogy kikkel neszabad játszani, mert nem korrektek, dehát az új néven bejelentkezett "sporik" ellen én sem tudok mit tenni. Minden esetre az ilyen, és másban manipuláló emmbereknek üzenem: csókoltatom a jó édesannyukat!
Nem tudom melyik szobában játszol de tény csalók vannak de van egy mod amit nem tudnak 
ez pl a malomra vonatkozik
ha csinálsz egy x es állást és kb 10 szer csak 1 korongal lépsz
akkor a progija kiakad mert döntetlenre veszi az állást
uttána szépen kezdj el játszani és meglásd program nélkül öszecsuklik
és a tudása egy 0 lesz

Amőbán meg van olyan variáció amit a program sem tud védeni
sw
tanuld meg és láss csodát a progi kikap
a Suszter-mattot kilehet védeni! sőt ha kivéded, akkor neked a jó!
sziasztok.egyik nap bilcsi közbe arra lettem figyelmes hogy egy "mundex" nevű játékos.ugy mozgat hogy nincs is lehetősége rá:S:S:S ezt nem értem.nem löttem rossz golyot, érintette a falat stb. nem hibáztam!!!!!!!!!1000%.és még is állandoan tudott mozgatni:S ezt nem értem.nem is op nem is moderátor.akkor hogyan csinálja?????? plz segitséget
Rico, egyzserű a dolog: rendszerhiba volt.
Nekem is volt már ilyen, hogy nem hibáztam, nem írt ki semmit az eredményjelző ő meg mozgatott. És fordítva is (én tudtam mozgatni és az ellenfél csodálkozott)
Hello mindenkinek en a darts ot jatszom es mind mindenhol tele vanak a jatekosok programokal !!! De egy kerdesem van mire a program hogyha az nelkul meg dobni se tudna ... 
En csak anyit mondok aki programal jatszik eloben egy nagy nulla remelem minen programozo majd lasa ezt !!! . 
Sziasztok !
-kisertes-nagyon rááltál most erre a program szövegre a dartson:O
Amikor vesztésre állsz vagy kikapsz akkor egyből nyomod a program dumát,ha pedig esetleg nyersz akkor meg elfutsz 1 után?!:O
Velem is játszottál már többször:)és amikor megvertelek,akkor egyből fújtad,hogy ez csak program lehet!:O :)
És láss csodát nem program volt,hanem hunbácsi jól elvert!:O:D
Lehet,hogy létezik a dartshoz program:O és esetleg használja valaki:O :S, de vannak nálad elég sokan jobb játékosok is,akik simán megtudnak verni és mégsem progiznak:)
Ha neked lehetetlen is olyan pontossan dobálni,attól még másnak lehetséges lehet!:O ;)
Főleg,hogy mégcsak sárga-narancs között mozogsz!:O ;)