« Back to All Topics
Nemcsak Backgammon
Posted in 
General
Nemcsak Backgammon
Posted in 
General
Nemcsak Backgammon
Üdvözöllek benneteket és boldog új évet kívánok.
Néhány megfigyelésemet, véleményemet szeretném megosztani. Először is egyetértek RHEIA-val judit67-tel kapcsolatban. Másodszor: szerintem és sokunk szerint minden "bűnösnek", vagy bűnösnek véltnek joga van tudni fekete pontjának vagy eltiltásának okát. Akár nyilvánossá is lehetne tenni, hogy ki, mikor és miért kapott bárminemű büntetést. Hogy ennek mi lenne a haszna? Okulnánk is belőle, és, nem utolsó sorban (!), a védekezésre is lehetőséget adna annak, aki a véletlen folytán ártatlanul bűnhődött, hiszen még a legelvetemültebb gazembernek is van joga védekezni.
Harmadszor: A játékot komolyan kell vennie mindenkinek, akinek bármilyen köze van ehhez az oldalhoz.
 A játékhoz
 
és a játékostársakhoz való viszonyulás
 ( értem ezalatt a csalást, szitkozódást, trágár beszédet, stb. ) 
AZ
, 
ami minősíti az embert.


Kedves  DesertRose,

Látom te még nem tudod, de mindenki aki le van tiltva, az némi indoklást is kap, hogy az miért történt, midőn megpróbál a játékba belépni.

OP
Szia.Kösz,hogy egyetértettél és osztod a véleményemet.A judit67 nevű játékost tényleg mindenki szerette,soha senkit nem bántott,legalábbis ok nélkül soha.Csatlakozhatnának többen is ezzel kapcsolatosan,úgy ahogy te is tetted.Még 1 x kösz,további jó játékot és sok sikert neked.RHEIA
hali!
judit csak 3 napos kitiltást kapott.
a többi meg a másik topickban van:)
bye: Free:D
Sajnos,az a három nap is sok ahhoz képest,hogy semmit nem követett el!!!És ezzel minden játékos egyetért az ostáblában!!!Free!!!ha te nem játszod azt a játékot és azt sem tudod kiről van szó,nem sok hozzáfűznivalódnak kéne lennie!
U.I.Free ha esetleg egyszer szeretnél egy új nicket magadnak,javasolnám,hogy Fórum Rádió néven regisztrálj;):p Ez a név teljesen passzolna hozzád:)Tisztelettel:RHEIA
Szerintem ezt a nicket Te már most foglald le magadnak...
Vagy esetleg mit szólnál "judit67-kampányfőnöke"-hez????
hali!
kössz a bokot rehia.
én sose játszotam östáblán és nem is nagyon fogok.
ez a firum azért van hogy mindenki kulturált modon leirja a véleményét egyes témákban:)
bye: Free:D
Szia harrows.Kösz a javaslatodat,de én eddig sem irkáltam ide soha még magam miatt sem és ahogy elnézem itt a helyzetet ezután sem igen fogok,mert nem sok értelmét látom.Hasztalan időtöltés!A "kampányfőnök"titulációhoz meg csak annyit fűznék amit már a LociKa-nak is leírtam,a másik topic-ban,vagyis ha valaki kiáll valaki mellett az már kampányolás.Hát....nem hinném!
Szia Free!Végre valamiben egyetértünk.Én ugyanezt írtam a másik topicban,hogy ezért van a Fórum.És tudod milyen választ kaptam rá???Hogy NEM!-arra ott a mail.Na mindegy.Ez van!Az az érzésem ezzel kapcsolatban is hogy hiába vagyunk egy véleményen nem mindegy,hogy ki írja ide be.
hali!
a forum ezért van a mail meg azért hogy a képeket küldjünk az Op nak avgy ha oylan probléma van ami nem a forumra való azt megirni:)
örülök hogy egyetértünk:)
bye: Free:)
    Mea culpa, mea maxima culpa..........
mert elindítottam,illetve folytattam a témát.
Most pedig lezárom, legalábbis a magam részéről.Leckét, azt kaptam: egy kissé csőbe húztak. De sebaj! A saját okulásomra nagyszerűen szolgált.
    Zavarosnak tűnik, amit írok? Akiknek érteni kell belőle, azok meg fogják érteni.
    És ismételten mondom: A játékhoz, de főleg a játékosokhoz való viszonyulás 
MINŐSÍTI AZ EMBERT.