Search
Forums » Search All Forums
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
Search Terms:
Category or Forum:
Date Range:
Username or User ID:
Results Per Page:

Search Results: 24 [Results Per Page: 10]
1) Re: szabály
Posted on Feb 4, 2017 9:35 PM by user mermatil.
    Csak kérdés!!és remélem kapok választ !! . Véleményem szerint az nagy vétség a CSALÁS,szándékosan pontoza magát vagy pontozták. És a játékos már többször volt e miatt bajban.Akkor milyen büntetést ...
2) Re: szabály
Posted on Feb 1, 2017 6:53 PM by user mermatil.
    Gratulálok mély tisztelettel önök felé .Moderátor operátor!.Gyors és igazságos volt a döntésük.Még 1x csak gratulálok önökhöz.tisztelettel. ...
3) Re: szabály
Posted on Feb 1, 2017 6:00 PM by user mermatil.
    Ugyan már tisztelt moderátor !!!és el is várom foglaljon állást vagy bárki aki kompetens ebben.Hogy lehetséges az hogy bekleme játékos a backgammon játékban..2017 01.30 14:22 14:23 és 14:24 3 ...
4) Re: csúfolódás, szidalmazás
Posted on Jan 29, 2017 11:07 PM by user mermatil.
    Milyen jogon szidalmaz engemet.Milyen jogon küld el a .....Hát ez FELHÁBORITÓÓÓÓÓ.kÉP MELLÉKELVE ...
5) Re: szabály
Posted on Jan 29, 2017 8:43 PM by user mermatil.
    Ilyen ötös lottóm legyen,ahogy gondoltam cérnahuszárom!!!Ahogy mondani szoktam nem telefon hogy beleszólj mások dolgában,addig míg nem vagy bizit magadban.1. Előszór is cérnahuszárkám alig lehet ...
6) Re: szabály
Posted on Jan 28, 2017 6:09 PM by user mermatil.
    Tisztelt üzemeltető!.Azzal a kérdéssel fordulok önökhöz,hogy világos választ kapjak a téren hogy szabályos más oldal linkelése? többek közt a youtube oldal valamilyen zenét kirakni a falra???.Mert ...
7) Re: szabály
Posted on Jan 27, 2017 7:50 PM by user mermatil.
    Azt szeretném megjegyezni,azzal a kapcsolatban,hogy központilag nem lehet ellenőrizni a versenyen több nevével nevezett emberkéket.Mert nagyon nem tisztességes!!!! Némelyik tisztelt játékos 2-3 is ...
8) Re: szabály
Posted on Jan 26, 2017 4:16 PM by user mermatil.
    Bocsánat lemarat a játékos neve ...
9) szabály
Posted on Jan 26, 2017 4:13 PM by user mermatil.
    Kérdezem én tisztelt üzemeltető!Ha egy játékos egyik neve le van feketézve.Akkor szabályos egyszerre 2 nevével bent lennie egy-időben bármelyik szobában?.Mert én nem tudok ha lenne ilyen ...
10) Re: csúfolódás, szidalmazás
Posted on Jan 10, 2017 6:06 PM by user mermatil.
    Kérdezem én milyen jogon adja ki magát moderátornak.milyen jogon fenyeget és megtévesztésképpen miért állít olyan ami nem valos. A kép mellékelve ...
Search Results:

1 2 3
  Next Page