« Back to All Topics
jelszó változtatás
Posted in 
Dear Moderators
jelszó változtatás
Posted in 
Dear Moderators
jelszó változtatás
Sziasztok moderátorok!Megkérnélek benneteket hogy ne éljetek vissza azzal amit kaptatok!A jelszavakat kényetek kedvetek szerint ne váltogassátok előfizetéses neveken mert ennek jogi következményei vannak!Magyarországon a hatályos adatvédelmi törvények elég szigorúak...Látni a telefonszámokat,ip cimeket,bankszámlaszámot,előfizetéses nevek jelszavát erősen megkérdőjelezhető hogy ez jogszerű!!!Ha elvárjátok a játékosoktól hogy 1 névvel játszanak akkor mutassatok példét azzal hogy nektek is csak egy van!cud
Még egy kérdés.Hogy lehetséges hogy BIF NOSE játékos aki egyébként police játékos egyben látja a proxit?!!!A magyar jelentéseket ki olvassa,ki ellenörzi?Mert úgy látom amerikai játékosok felett elnéz rendesen.Válaszokat várom:)
helló

Nem hiszem, hogy a moderációnak igazolnia kell magát, és tiszteletben kell tartania az írásaidban.

üdvözlet


Hello.Nagyon rosszúl látod ezt a dolgot!Mint előfizető jogom van tudni ezeket a dolgokat és amennyiben ilyen olyan indokkal előfizetéses játékosokat tiltanak,hozzáteszem 1 éveseket is azt gondolom a bizonyítékot ki kell adni ami alapján így döntöttek!A moderátorok visszaélnek azzal amit kaptam ennek többszőr szemtanuja is voltam!A versenyeken való gerinctelen csalásokról nem is beszélve,old timerek visszafogásáról,amerikai játékosokat hiába jelentek mutogatásért ezt képpel igazolva semmi nem történik.Idegen ismeretlen játékosok férnek hozzá ip,proxy cimekhez!Egyik moderátor elnézte hogy barátja 2 névvel játszik bent amőbába,illetve egy 26-0 ás játékot is játszott vele!Rengeteg dolog nem tisztázott.Pl. hogy wifi kapcsolaton mennek a gépek itthon 3 gép is van!A fiammal játszok egyik szobából akkor az már csalás,több név használata.stb...Látni bankszámlaszámokat,telefonszámokat,személyes adatok ezekhez az előfizető nem járúl hozzá!Védheted őket de azt gondolom és tisztelet a kivételnek moderátor frissítések kellenének!Van olyan moderátor aki a 9 modból 2 nevet is képvisel!Több száz kép igazolja állításaim és több száz ami játékostársaimnál vannak!Hogy zavarójelet tesznek a nevedre és ezt pénzért szedik le!Ez printelve a tulajdonosnak is átküldtem.Ha magyar cégről beszélünk,minimum40% ba magyarok játszanak nem kellene magyar moderátor?!Ugyan súlyos hibák vannak az oldalon!Rengeteg lopott nevet használnak.11 éve vagyok az oldalon sokmindent láttam már és látok is,De ha a fórumot olvasgatod akkor látod a töménytelen mennyiségű panaszokat is.További szép napot,cud