Forums » The Larkinor Quest
Magyar topic
Replies: 984   Pages: 66   Most recent reply posted by: NicramDuel (Feb 18, 2016 11:19 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum

Back to Topic List

Replies: 984   Pages: 66   [ Go: « 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 66  » ]
SandyT

Registered: Feb, 2005

Re: Magyar topic Posted: Oct 3, 2005 4:15 PM
Reply
> Muhahahaha!

Evil laughter is universal.

Sandy

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 3, 2005 4:35 PM
Reply
Seems to be.

Na, behajítottam a házba 3 db 502-es csapdát. Az egyik egy manadémon, a másik egy zuhanórács, a harmadik egy hurokzár. Több mint 3 milla silverbe került, de legalább a rögök egy darabig bent maradnak.

Néhányan a chat-ben kissé a kedvemet szegték úgy mindentől.:@
Igyekszem mindig mindenkinek válaszolni, aminek persze mindenki mindig örül, de ha egyszer nekem lenne valami gondom, és felteszek egy kérdést-senki nem hajlandó válaszolni. Aztán egy következőre sem. Belátom hogy ebben a társaságban alig volt akivel igazán ismerjük egymást, de a többiek esetében ettől kezdve tudom hogy kivel állok szóba és kivel nem. :@

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 3, 2005 4:48 PM
Reply
A kérdés egyébként nyomorékul egyszerű lett volna: Hogy lehet az hogy -Mia Neptune- 1-es lopásszakival VISSZALOP egy 131-est? Direkt azért állok ki hogy meglopjanak, és visszatámadhassak tp-ért(a tolvajnak hagyok időt hogy bankoljon, akárcsak a magyar Miámmal), de erre meg én lopom meg a másikat. És erre nem válaszol senki. Nem arról van szó, hogy nem tudnának válaszolni. Egyszerűen mindenki "átnézett" rajtam. Mint egy utolsó zombin!>
Egyszerű lesz a megoldás: többé nem nézek fel chatre. Majd a fórumból értesülök a történésekről.

sólyomka

Registered: Sep, 2005

Re: Magyar topic Posted: Oct 3, 2005 5:02 PM
Reply
A klán bosszút áll. Én még fel se néztem. De te fizetős vagy?

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 3, 2005 5:10 PM
Reply
Nem. Pont ez a baj-egyesek azt hiszik, hogy egy nyeretlen kétéves vagyok. Azaz, zombie "vok". Tudod, az a baj, hogy nincs mindig alkalmam beszélgetni másokkal, de ha egyszer beszédbe elegyedek bárkivel is, akkor a kölcsönös megkedvelés miatt ez tartós lesz. De ebből elég, nem fogok azért gürcölni hogy válaszoljon nekem valaki is. Elég lesz a magyarlarkis tudásom is-a többit meg éppúgy kitapasztalom mint otthon.

De azért köszi! Most repesztek a buszom után, de estefelé még leszek! Szia Sólyomka, jó kattogást!

sólyomka

Re: Magyar topic Posted: Oct 4, 2005 6:04 PM
Reply
Én kicsit meguntam. Meg pénzt se tudok átadni. Ti mivel szoktátok?

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 5, 2005 8:07 PM
Reply
Nehéz az eleje, de nagyon bele lehet jönni. A legjobb tanács amit adhatok, hogy csinálj még egy accountot, arra pedig tuningolj fel 4 ásót. Annyi lóvét fognak termelni, hogy abból hajókra, csapdákra...mindenre futja! Én is alig 2 hónap alatt 100-as szerijű ásókat gyártottam-duplaklikk, +35-ös vértek, fegyverek nélkül. Mostanra van két hajóm, 3 500-as csapim, és 2-3 milla tartalékom. Érdemes!

Egyébként csak duelezek igazából, meg TA-n irtok. Igaz, csak ritkán, mert a DTL-ben átveszem újra a vezérséget, a fölösleges zombiklánok ellen általános háborút indítunk(Az LMS elleni támadást személyes okokból megvétózom, de a többi "mehet a levesbe"), emellett Mia_Neptune-nal ma végeztem el a SoL-os klánküldiket és 52 tolvajt vertem meg egy nap alatt, 2 alapduel mellett. Napi mérleg:
54 győzelem 0 vereség
100%-os átlag, és egy szint+9-es tolvaj, Maszatos is áldozatul esett.

Szóval, otthon is sok a dolgom, a múltkori lenézésem miatt meg ritkán fogok erre járni. Ha igen, természetesen a 101%-ot fogom nyújtani-de a "pofámat be fogom fogni"...Ha valakinek kell segítség, szívesen segítek-csak szóljon, de önszántamból nem fogok kis "noob"-ot játszani, csak mert nem díszeleg a nevem mellett egy fránya csillag a chaten.

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 5, 2005 8:10 PM
Reply
Egyébként meg:

--------BOLDOG 4. SZÜLINAPOT LARKINÓÓÓÓÓÓR!!!!!--------

sólyomka

Re: Magyar topic Posted: Oct 6, 2005 11:07 AM
Reply
Az ám. Boldog szülinapot! De azt nem mondtad meg, hogy pénzt mivel adsz át. Mert nekem nem nagyon megy. Amúgy jó volt a tegnapi 1000 katt. Most én is írtok, a mai klikkel talán szintet is lépek. És akkor megkezdődhet a szavazás a KGB-ben.

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 6, 2005 11:26 AM
Reply
Kith-testpajzzsal, de valakik nagyon szemétkednek mert küzdik le az árat...:S Majd tovább kell fejlesztenem a pajzsot, úgy látszik.

A Miákkal én is az idő ellen küzdök, és készülök a holnapi 2000-es klikkesőre!

Sólyom Harcos 2005-10-06 13:17:59
Larki, mail ment.
Történetíró-versennyel kapcsolatos téma? Én is írtam...

sólyomka

Re: Magyar topic Posted: Oct 7, 2005 1:32 PM
Reply
Az ám.:P De még mindig nem válaszolt. Neked írt? Amúgy szintet léptem. És most már nemsokára megkezdik a szavazást a KGB-sek.

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 9, 2005 5:46 PM
Reply
Megjött a válasz, hogy nem zsűrizhetek, mert akiknek van az adott körben benevezett művük, azok nem jelentkezhetnek. De ebben igaza is van, mert kínosan éreztem volna magam, amikor odaírom a saját művem mellé hogy "érintettség okán nem pontozom a művet".
Annak meg végképp örülök, hogy végre_jött_egy_visszaigazolás_hogy_a_művem_ÁTMENT.
A múltkori fordulót lekéstem, ebben hál'Istennek már benne leszek. Egyébként ha meglesz az eredmény, akkor a top 5-tel, majd a bottom 5-tel kezdek olvasni: Az első helyezettek a tényleg szép alkotások, az utolsókon meg azért jókat lehet néha nevetni...

Az "otthoni" játék egyre jobban leköt, az itteni incidenst-a le """Nicram-noobie-noname"""-et még mindig nem dolgoztam fel, és nagyon komolyan fontolóra vettem a visszavonulást az angollarkiról. Pyratictól, Montytól, Katietől, és Veriactól még el akarok köszönni, nekik igazán hálás vagyok amiért túltették magukat azon, hogy egy "noob" vagyok. Nekik ennyivel tartozom, illetve Pyrának egy építőkő-tp-táblázattal. Hacsak valami nem jön közbe, itt már nem nagyon fogok felbukkanni. A magyar topicba néha benézek, és remélem az otthoni játékban is sokat fogunk kommunikálni.
En taro!

sólyomka

Re: Magyar topic Posted: Oct 11, 2005 5:30 PM
Reply
Én a magyarban szintet léptem (31-es vagyok), és mostanában "jól felvitte isten a dolgom". Kb. 1 hét alatt kerestem 25 millát. Találtam egy lelkes emberkét, akit nem kellett megvesztegetni, hogy fejlessze a tolvajom, akire nem jut időm.

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 18, 2005 2:14 PM
Reply
Visszajöttem!

Igazából eléggé le vagyok otthon kötve, a három Miával, és egy új, brutál-táp karival. Ő lenne az:
http://larkinordb.index.hu/cgi-bin/karinfo.pl?melyik=Blade%20of %20Nicram

A kariképen én vagyok! A képet 2 órán át készítettem, retusáltam, és még egy órát szórakozott rajta egy klántárs, hogy a "Nicram" felirat előperdüljön. De ez a legkirályabb karikép, amit eddig valaha is láttam. Na, erre mondja valaki hogy nem egyedi!

NicramDuel

Re: Magyar topic Posted: Oct 18, 2005 3:01 PM
Reply
You've eliminated 1000 monsters already!
The Royal Official shows up again and congratulates you for your additional efforts. He removes your old badge and replaces it with new Gold Defense Merit of Larkinor badge, then disappears.
20281 experience points earned for the victory.
You've found the following items:
a magic nub
a recovery drink
-Mia Neptune-

Nyihahaaa!

Replies: 984   Pages: 66   [ Go: « 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 66  » ]

Back to Topic List      Top of the page