« Back to All Topics
Ajándék előfizetés
Posted in 
General
Ajándék előfizetés
Posted in 
General
Ajándék előfizetés
Üdv! Szeretném megköszönni az ajándék előfizetést. Az oldal is nagyon szépen fejlődik, tetszenek az újítások. Csak így tovább ;) 
- Márk 
Ezt az ajándék VIP-et hogy lehet kapni? Másik kérdésem megvan a dobokockán a 4 pontom akkor most moderátor vagyok?
Szerbusz!
Az ajándék előfizetést úgy tudod megkapni ha nagyon sokat jársz fel és 2 3 éves van már a nicked. Attól hogy 4 es kockád van nem leszel sose moderátor!
Hello
Köszönöm szépen az ajándék elöfizetést :) nagyon örülök neki! De lenne egy kérdésem és pedig az , hogy lehet vissza állitani a képernyöt az  eredetibe állapotába  mert így túl ságosan nagy lett? Köszönöm!
Ha az ablak maximalizált módban van, akkor a játék is felveszi azt a méretet (a játék alkalmazkodik az ablak méretéhez, tehát bármilyen méretre be lehet állítani).

Ha a böngésző ablak maximalizált módban van, akkor az eredeti méret visszaállításához ki kell kapcsolni a maximalizált módot (jobb felső sarokban az [x] mellett a két négyzet). 

Ha nincs maximalizált módban, akkor az ablak méretét kell változtatni, a kívánt méretig.

Köszönöm a segitséget! Szép napot.
Szia


Szeretnék kérni én is ajándék eéőfizetést.
Ha jár akkor mennyi időre jár ?
Először is, szeretném én is megköszönni az ajándék előfizetést. :) Ez egy nagyon kedves gesztus, köszönöm. :)

Viszont az oldal méretével nekem is problémáim adódtak, és sajnos nem tudok vele semmit sem csinálni, pedig az ablakméretet már a legkisebbre vettem, és így is ugyan akkora maradt. A bejelentkezési képernyőn ugyan látszik a változás, de amint bejelentkezek, visszaugrik maximális méretre, pedig fönt láthatólag még mindig a legkisebb méretre van beállítva. 

Van erre valamilyen megoldás esetleg? 
Előre is köszönöm a segítséget! :)