« Back to All Topics
Előfizetés
Posted in 
General
Előfizetés
Posted in 
General
Előfizetés
Kedves mindenki!

Nekem egy olyan problémám lenne hogy, 5 nap maradt az előfizetőmből... Most hosszabbítottam 1 hónapot rá. Kétszer is ellenőriztem hogy mindent jól írtam-e. Elküldtem az SMS-t (ez volt kb. fél-1 órája). Azóta nem történt semmi... A pénzt levonták de nekem nem jött semmi megerősítő SMS + még mindig 5 napot ír... Nagyon megköszönném  hogyha valaki írna nekem egy megoldást. Vagy hogy hova írjak ezzel kapcsolatban. Mert ha jól tudom az ügyfélszolgálat közel sem magyar... Válaszotokat előre is köszönöm.

                        Rikilk
Tisztelt rikilk,

A telefonos fizetés a onebip rendszerén keresztül történik.
Amennyiben rendelkezik a onebip rendszerében bejelentkezési azonosítóval, kérjük lépjen be a felületre (my.onebip.com/login), és győződjön meg róla hogy ott van-e valamilyen nyoma a befizetésnek, a "balance", "history" vagy a "subscriptions" menü alatt.

Amennyiben nincs semmi nyoma, feltételezhető hogy az összeg a onebip rendszeréig sem jutott el egy pillanatnyi technikai hiba folytán, leggyakrabban ilyenkor a telefonról sem vonja le az összeget.

Amennyiben bebizonyosodott hogy az összeget levonták, mégsincs semmiféle nyoma a onebip rendszerében, kérjük vegye fel a kapcsolatot a onebip-pel a következő oldalon:

http://my.onebip.com/support/contact

a telefonszám és email megadása után ők tudnak segíteni az ügyben, vagy írjon a support@onebip.com email címre. Forródrót: 01 888 62 92 (H-P 09:00 – 17:00).

Amennyiben ez sem segít, kérjük küldje ez a befizetés tényét igazoló dokumentum másolatát részünkre.

Köszönjük a türelmét, és elnézését kérjük a kellemetlenségekért.
Hát én éppen így jártam, csak nálam már 5 nap telt el a pénz levonása óta.
FlyOrdin! A válaszodban megadott telefonszám nem élő! Egy automata mindig azt mondja, hogy "ezen a számon előfizető nem kapcsolható"

Hogyan küldjük el a befizetést igazoló iratot, ha mobilról fizettem? Annak a ténye csak egy hónap múlva várható a következő havi számlán.
A megadott szám működik, a korrekt formátum: 
+36 1 8886292