« Back to All Topics
nem tudok játszani
Posted in 
General
nem tudok játszani
Posted in 
General
nem tudok játszani
sziasztok! az lenne a problémám hogy,ahogy rákattintok az oldalra,be jön az oldal de reklámok nélkül,és semmit nem csinál,ha pl rákattintok a snooker játékra vagy bármelyikre a felugró ablak feljön de csak egy kékség az egész,és onnantól kezdve megáll,és nem csinál semmit,már mindent kipróbáltam,több böngészőt is,és minden ugyan úgy maradt! más játékok más oldalon bejönnek..tudna valaki valami megoldást,megköszönném! 
Ugyan ez a problémám nekem is! :(
Próbáld meg úgy hogy más nyelvet választasz ki és ott pl az angolt és ott nekem simán bejön mindegyik játék. Lehetséges a magyar oldal valamiért elromlott.
Próbáld meg más nyelvvel játszani én nekem úgy működött, pl az angolt próbáld meg és ott be fog jönni minden játék.
Köszönöm a választ,sikerült játszanom kb másfél órát,a nyelv átállitással,de amikor újra akartam volna játszani,eljutottam az üdvözlünk chanelsport lépjen be,belépek és tartalom kodolási hiba .. nincs szerencsém..
na rájöttem mi a probléma ,miért nem jött be a játék, az van hogy blokkolta valamilyen virus!! letöltöttem a nod32 7 verzióját ,és minden megoldodott,azért nem jött be,csak maga a felület reklámok meg egyebek nélkül!! de migy már működik!