« Back to All Topics
Billiárd
Posted in 
General
Billiárd
Posted in 
General
Billiárd
Halihó!
Több ember nevében beszélek, amikor azt mondom, hogy ez a kettős érintés nincs sem jól megcsinálva, sem pedig jól elmagyarázva, hogy mikor az, mikor nem - emiatt szinte alig használják a "profi szabályokat" poolban; és mellékesen, élőben nem teljesen így zajlik a dolog - ha van közte egy kis rés, akkor bizony meglehet oldani, hogy ne érjen hozzá a dákó többször...---> adja magát a kérdés, hogy kivennétek a játékból ezt az apróságot?
Üdv
Halihó. Kedves Skilled!

Élőben is van ilyen tolásnak hívják természetesen ott is dupla az érintés ha egyenesen előre telibe lövöd csk olyan kicsi a tus hogy szabad szemmel nem látható. Itt viszont a számítógép érzékeli. Ez egy teljesen korrekt szabály együtt kell vele élni. Javaslom próbáld meg a tapadó golyó szélét ütni a fehérrel vékonyan nem telibe és garantálom nem fog kettős érintést jelezni. Én kizárólag profi szabállyal játszom és soha nincs dupla érintésem! :)Tehát eszetekbe ne jusson elvenni ezt a szabályt.

Ha hibát akarsz mutatni a programozóknak segítek!
1, hiba a 9-es játékban nem létezik ez a fajta bemondásos profi mód ilyen a 9-esben nincs. A bemondásos játékot ahol sorba kell eltenni a golyókat 10-es játéknak hívják 10 golyóval kell játszani.

2, hiba (bár ebben nem vagyok tuti biztos)a 14/1 játékban minden fehér hibánál lentről a kezdő mezőböl engedi csak lökni az ellenfelet és én úgy tudom hogy itt is csak kezdésnél kell onnan lökni ha menet közben lemegy a fehér bárhonnan lehet kézből lökni mint a többi pool játékban. Szóval hajrá gyakorolni és művelődni a szabályok terén! üdv/Well
Es természetesen várom a hibák jelzésére a flyordie reagálását!!!
Es annak ellenére hogy ez ki lett moderálva....nem tudom miért....várom a visszajelzést az általam jelzett hibákra!

üdv