« Back to All Topics
Csalás?
Posted in 
General
Csalás?
Posted in 
General
Csalás?
Üdvözletem!
Nagyon régen készülök megírni az alábbiakat, mindig halogattam, de annyira felháborító már az átlátszó csalás az ostáblában, hogy most már csak felteszem az engem foglalkoztató kérdéseket, ezek pedig a következők: rögzítik-e a lejátszott játékokat, van-e mód visszanézni, és mi történik akkor, ha bebizonyosodik a csalás ténye.
A legfrissebb ilyen élményem kb. 40 perccel ezelőtt volt az ostábla versenyen, az alen nevű török játékossal.
Még egy utolsó kérdésem az, hogy hogyan juttathatom el a panaszomat a "legfelsőbbekhez" ( tulajdonos? ), mert úgy gondolom, hogy a többi előfizetővel egyenjogú vagyok, nekem is jár a sportszerű, csalásmentes játék. Köszönöm. 
A jateklefolyasat nem hinnem hogy rögzitsek. Ettöl eltkintve leirnad esetleg hogy miben allt a "csalas". Regota jatszom az ostablat de a guritastol eltekintve nem tudom elkepzelni hogyan lehet ott csalni. A guritas manipulaciojat nem fogja neked senki beismerni, a "legfelsöbbek" föleg nem.
A tegnapi verseny esetében több mozzanatot is meg lehet "vétózni". 1.Az első természetesen az, amit sokszor és sokan megneveztetek már:a gurítás manipulálása - az általam említett játékos mindig
 azt kapta, ami éppen akkor kellett neki. 2. Egy másik természetellenes mozzanat az, hogy ugyanez a játékos, mihelyt elérte azt a pontszámot, ami majdnem 100%-ig bebiztosította az elsőségét, azon nyomban leállt, noha volt még vagy 20 perc a versenyből. És mintha a szabályzatban az is benne lenne, hogy összesen 3 percig lehet "pihenni".( Igaz, ír ott még valamit ezzel kapcsolatban, de nem minden világos számomra.)3. Egy másik szokatlan dolog ( legalábbis az eddig tapasztaltakhoz képest), hogy hosszú perceken át várakoztattak a következő játékra, noha lett volna, akivel összesorsoljanak.
Még annyit fűznék hozzá, hogy a verseny szabályzatában az is benne van, hogy rögzítik a játékokat. Hát, ennyi lenne.... :)
DesertRose!
Ritkán sőt nem szeretek ide beírni.De ezt nem hagyhattam figyelem kívül e hozászolását a kedves játékostól.
Sajnos vannak olyan játékosok akik nehezen tűrik el ha kikapnak jelen esetben egy versenyen  vagy  simán játékban versenyen kívül ez így igaz.Ebben teljes mértékben IGAZAD VAN.Utalva ha kikapnak. Így természetesen mindenhez folyamodnak csak hogy meggyőzzék az igazukat bárkit is.Hát kedves DesertRose-----így magadra ismersz ugye?(te ilyen vagy ismerem  a vehemenciádat).Szerintem ,és ez a véleményem az hogy  .EZ csak egy játék és fölöslegesen tartom , korholt dolgokat, nem méltó amiket írtál..mert nem igaz.!!!!Törődj bele hogy egy játék és milyen szép.Taktikusan kell lépni nemcsak a szerencsén múlik mindenáron,ja és ráérezni mit melyikkel lépsz.További szép napot és játékot.