« Back to All Topics
VIP
Posted in 
General
VIP
Posted in 
General
VIP
Szeretném megkérdezni ,hogy a 2014.08.29.Pente verseny második helyezettért járó VIP-et mikor kapom meg ? 
szüksége van legalább 2 pont a kocka a info. akkor senki, így nem fog a VIP
Arra ,hogy hova utaljam az előfizetést ,biztos jönne válasz a vezetőségtől
Úgy látszik egy válasz már nem elég.

Akkor még egyszer: majd ha kicsit jobban tiszteletben tartod a szabályainkat, és a többi játékost nem inzultálod sorozatosan, akkor esetleg van esélyed VIP-et kapni. Addig nincs.



http://www.flyordie.com/games/help/tournamentModeration.html
Elnézést,azt hittem ez magyar oldal is. Ha majd angolul megtanulok ,talán meg is értem . De ezzel szerintem nem csak én vagyok. Miért nem lehet magyar nyelven is megírni a szabályzatot ? 

FlyOrDie 

Posts: 305 
Registered: Nov, 2001 

Re: VIP	Posted: Sep 17, 2014 8:20 AM
Reply to this message	Reply
Úgy látszik egy válasz már nem elég.

Ezt nem értem.
Amit az előző játékos válaszolt ,az nem válasz mivel van két kockám az infó alatt.
Ne haragudj,tegnap néztem az infómba is benne volt,mára már nincs benne ,de a játéktéren még mindig ott van a két pont . 
http://imagerz.com/QBVGWUtvAwMDA14bEQVQ
Egy hiba miatt a még nem átalakított (Javás) játékokban néhány esetben hibásan jelenhettek meg a pöttyök a játékon belüli lobbiban, a játékosinformációs lap a helyes.
A hibát javítottuk, így  most ugyanazt kell, hogy mutassa a lobbi és a információs lap is.
A játékos információs lapom is ugyanazt a kettő pontot mutatta egy nappal előtte ,nem viccből kérdeztem miért nem kapom meg a Vip-et ,meg nem viccből mondtam ,hogy meg van a két pontom.Semmivel több előnnyel nem jár a Vip mint az előfizetői státusz ,ezzel tisztába vagyok ,sőt igazából nem is érdekel ,csak kíváncsi voltam ,mi az oka ,hogy nem kaptam meg. Ez azért elég érdekes ,hogy egyik nap ott a két pont másnap,amikor jön a válasz ,akkor már nincs . Azt sajnálom ,hogy nem fotóztam le előtte ,de sosem gondoltam volna ,hogy csak így "eltűnik"  
A játékos infó lapon biztos hogy nem volt ott, mert az a korrekt értéket mutatja/mutatta. 
Volt egy hiba, miszerint akinek nincs pöttye, annak is kettőt rajzol ki a játékban. Ezt a hibát javítottuk megtisztelő észrevételed alapján, tehát már ott sem kellene megjelennie.