Forums » Magyar
Programjavitas
Replies: 4   Pages: 1   Most recent reply posted by: Şтřөиģ ŵǒłғ (Apr 27, 2015 7:32 PM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 4   Pages: 1  
Hokuspokus15

Registered: Aug, 2007

Programjavitas Posted: Apr 18, 2015 3:50 PM
Reply
Tisztelt lapszerkesztök,

a Backgammonban mondhatom sokszor elöfordul hogy lepes közben "elejtem" a követ es ezt nem lehet többet felvenni.

Nem lehetne ugy atprogramozni, hogy legalabb az elsö lepest ki lehessen javitani ?

Üdv. Pokusz

Isten ostora ☼

Registered: Jul, 2014

Re: Programjavitas Posted: Apr 18, 2015 9:30 PM
Reply
Írtál te okosat is de ilyen hülyeséget mint most ,még sosem hallottam El ejted a követ ,fordítsd le magyarra légy szíves ,hogy mi is értsük

Şтřөиģ ŵǒłғ

Registered: Mar, 2009

Re: Programjavitas Posted: Apr 27, 2015 3:30 PM
Reply
Kedves Hokuspokus15!

Nem lehet, hogy véletlenül az egered gombja romlott el?
Kérdésemre az indoklás: Nekem is fordult már elő, az egér bal gombja felmondta a szolgálatát és nyugdíjba vonult.

Ha esetleg tudsz másik egeret szerezni kölcsön, akkor érdemes ezt a lehetőséget megpróbálnod.

Tisztelettel: Farkas

Hokuspokus15

Registered: Aug, 2007

AW: Programjavitas Posted: Apr 27, 2015 5:24 PM
Reply
Kedves Farkas,

igazad van, az elejtes oka lehet egy elromlott egergomb is, meg az is, hogy neha esetleg eltatom a szamat. De eppen ezert az elsö kövel tett lepes nyugodtan javithato lehetne.

De mivel a FOD eddig nem szolt meg a temahoz azt hiszem elfelejthetjük az egeszet.

üdv. Pokusz

Şтřөиģ ŵǒłғ

Registered: Mar, 2009

Re: Programjavitas Posted: Apr 27, 2015 7:32 PM
Reply
Kedves Hokuspokus15!

Épp ezért javasoltam, másik egér használatát.
De ha valami hasonló gond lesz biztos a FlyOrdie fejlesztőink dolgozni fognak a problémán. Ennek nagyon sok oka lehet. Más még nem panaszkodott ez ügyben Fórum látogatásaim alapján.

Tisztelettel: Farkas

Replies: 4   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic