« Back to All Topics
Egy kerdes a programot hasznalokhoz
Posted in 
General
Egy kerdes a programot hasznalokhoz
Posted in 
General
Egy kerdes a programot hasznalokhoz
Több esetben olvastam, hogy egyesek (allitolag) programot hasznalnak.

Legnagyobb fantaziaval sem tudom elkepzelni hogyan lehet egy programot "rakapcsolni ??"  a FOD-oldalra ugy hogy az ellenfelem lepeseit leolvassa ill azokra megfelelöen lepjen.
Ilyensmire szerintem komoly programozoi imeretekre van szükseg nem ?

1. Leirna nekem valaki hogyan lehet programot hasznalni es megnevezne egy ilyen hasznalhato programot? Kiprobalnam mar csak ugy kuriozum keppen.

2. Hogyan ismarhetem fel 
 biztosan !!
 azt, hogy program- es nem jatekos ellen jatszom ?

U.i. Csak azt ne irjatok hogy parhuzamosan kell programot inditani es a lepeseket ide oda be kell majd irnom :-)
Hokuspokusz15!

Miért érdekel ez téged?Szerintem fölöslegesen tanagyag neked. Próbálj játszani és veszíteni és elégedj meg azzal,és nem azon törni olyan dolgokon a fejed ami elvileg lehetetlen....KURIOZUM...Na ja mi?
A kérdésedre válaszolva----tehát amikor észreveszed a neve mellet azt a jelet egereddel(programot használ) akkor egyszerűen egy magyarázata van.Több böngészőt használ egyszerre ki be lép az oldalon..FLYORDIE természetesen...Ennyi röviden..További szép napot...
Kkinguci vagy inkabb THOMAS36? 

köszönöm a gyors valaszt de annyi kerdest teszel hogy nem gyözök valaszolni. :-)

< Miért érdekel ez téged? 
Odairtam, hogy csak ugy kuriozumkeppen. (Vagy lehet felcsapok valamikor Hacker-nek. :-) )

<Szerintem fölöslegesen tanagyag neked.
Nem fölösleges mert ha tudnam nem kerdeznem.

< ... és nem azon törni olyan dolgokon a fejed ami elvileg lehetetlen.
Több jatekos panaszkodik a forumban arrol, hogy az ellenfele programot hasznal. Tehat valami modon csak lehetseges.

<...KURIOZUM...Na ja mi?
Kivancsiasag, erdekesseg.

Azt a bizonyos "programot hasznal" jelet mintha lattam mar de a magyarazatod nem kielegitö mert:

<Több böngészőt használ egyszerre ki be lép az oldalon..FLYORDIE természetesen...

Több böngeszövel gondolom több ablakra gondolsz, de ez nem nagyon talal mert en is gyakran egyebeket is nezek es több ablak között ide-oda valtok de meg sose kaptam programjelet.

:-) Puszi neked :-)
Pokusz


Sokan használnak robot programot, (főleg sakkon) de láttam már más játékokban is pl. dáma, amőba. 
Sakkon robot program ellen nincs esély nyerni. Úgy jössz rá hogy az ellenfeled robot programot használ, ha 1mp alatt lép 15-öt és a pontszáma nagyon magas. 
Amúgy youtube-n van videó robot programos csalásokról. 
Látom annyira művelt vagy utalva a válaszodra hogy kissé ironikusan hangzik.De sebaj.Szerintem az indított összes hozzászólásaidat ha végignézzük hát igencsak van valami kivetnivaló több esetben,az adót fogalmazásaidon.De ami még fölöttébb érdekes ahogyan írsz és kérdezel  mint egy 5 éves ...Reagálva a többi kedves játékosok amiket és hogyan fogalmaztak  és címeztek neked,na ez a tuti csattanó.Ja mellesleg igen pontos volt a meghatározásod igen én vagyok a THOMAS36.További szép napot.