Forums » Magyar
Csalók némítása
Replies: 6   Pages: 1   Most recent reply posted by: Gyuri (Aug 12, 2016 11:44 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List

Replies: 6   Pages: 1  
Gyuri

Registered: Feb, 2004

Csalók némítása Posted: Aug 12, 2016 11:44 AM
Reply
Többször írtam már a Flyordie-nek a csalók némítása ügyében. A válasz mindig az volt, hogy akit akarok némíthatok a megfelelő gombbal. De az sajnos csak arra a napra vonatkozik, másnap megint kihívhatnak játszani. Szerintem a csalások problémáját egyszerűen meg lehetne oldani, ha a némítás addig tartana mig én azt fel nem oldom. Ez sok előfizetést hozhatna a Flyordie-nek minden játékban, mert így a csalók- akármilyen programjuk van, csak egymással tudnának játszani hosszabb távon.

FlyOrDie

Registered: Nov, 2001

Re: Csalók némítása Posted: Aug 12, 2016 12:01 PM
Reply
Kedves Gyuri

Az előfizetéssel járó előnyök egyike éppen az, hogy a némítások állandóak, azaz nem szűnnek meg másnapra.

köszönjük a megtisztelő észrevételt.

Gyuri

Re: Csalók némítása Posted: Aug 12, 2016 12:29 PM
Reply
Gyors észrevételüket köszönöm, és egyúttal kérném technikai segítségüket, mivel én bizony úgy tapasztalom, hogy a némítások másnapra megszűnnek. Egy darabig írtam a letiltottak neveit, de sajnos van olyan nap a sakkban-mert leginkább ott játszom- hogy a játékosok kb.80%-a csaló. Ezt elég jól meg tudom állapítani szerintem, mivel különböző sakkbajnokságokban kb 40-évet játszottam. Leginkább ezzel az Ap0calypszis nevű programmal csalnak, ami valahogyan a játékidőt manipulálja. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a két perces játékban nekem egy perc időm van, a tisztelt ellenfélnek meg kettő. Előzőleg windows xp op. rendszerem volt, jelenleg windows 7 prof.64 bites oprendszerem van. A böngészőm Mozilla Firefox, a böngészőelőzményeket minden géphasználat után törlöm.

DEVELOPER

Registered: Sep, 2004

Re: Csalók némítása Posted: Aug 20, 2016 10:16 AM
Reply
A tiltott nevek lokálisan, a böngészőben tárolódnak. Az előzményeket és a cache-t lehet törölni, de a cookie-kat (site beállításokat) nem, különben ez a lista is törlődik.

Gyuri

Re: Csalók némítása Posted: Aug 20, 2016 11:55 AM
Reply
Köszönöm, most már mindent értek.

Gyuri

Re: Csalók némítása Posted: Aug 20, 2016 11:56 AM
Reply
Szerintem sokaknak nagyon hasznos volt.

findzsa

Registered: Jan, 2008

Re: Csalók némítása Posted: Dec 9, 2016 8:33 PM
Reply
ezt az idő trükközést én sem értem ,de leginkább azt ,hogy akkor minek ülnek be bármelyik partyba is?

Replies: 6   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page