« Back to All Topics
rágalmazás
Posted in 
General
rágalmazás
Posted in 
General
rágalmazás
Kedves Moderátorok!
 Kérem Önöket ,egyes játékosok,gyanúsítanak, rágalmaznak.másnak adom ki magam:pltalány70,nyula,ppici,judv3,
ez hónapok óta megy a rágalmazás,jelentgetés,belevonva a családot a személyeskedéseket..Miért kell ezt eltűrnöm,sőt másoknak is.Kukker matyi ,visszaél azzal ,hogy Moderátorral barátkozik és fekete ponttal fenyegetőzik,hogy némíttat.
Legyenek szívesek ennek végett vetni,unom az ilyen zaklatásokat már,szeretnék nyugodtan játszani.
Köszönettel : 67judit
Javasolnám a némítógomb használatát.

köszönjük.
Én is áldozatul estem ennek a kukker matyi nevű játékosnak,mindig fenyegetözik hogy moderátorok a barátai és feketét osztogat miatta...némitó gombot szoktam használni de néha mindig újra és újra feloldodik,pedig fizus vagyok...és csak 1 böngészöt használok..
Egyetértek az hozzászólókkal.Régen mindig mondta nekem is ezeket.Direkt összehaverkodik a moderátorokkal,hogy töröltesse azokat a személyeket,akikkel nincs jóban.A némítógomb csodákra képes,de jó lenne ha csinálnának vele valamit.
Judit nem lett volna jobb azt írnod ami igaz? Már nem állok szóban veled ,ezért Te rágalmazol barátaiddal. Öszinteség hosszú távon kifizetődöbb.....
Kukker,ez nem csak rólad szólt,még most olvastam.
Lehet,ezért nem tudok most előfizetni a játékra?
Az igazat írtam..Látod a hozzászólásokat..
Nem kell hazudnom,olvashatod a hozzászólásokat:)