Forums » Magyar
csalás magasfokon
Replies: 6   Pages: 1   Most recent reply posted by: ördögjáger (Nov 13, 2016 5:40 PM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 6   Pages: 1  
ördögjáger

Registered: Oct, 2016

csalás magasfokon Posted: Nov 13, 2016 5:40 PM
Reply
megnyertem a partit mégis döntetlen lett.hogy lehet?ellenfélnek lejárt az ideje .Van valami gomb kombináció amit megnyomnak és döntetlen lessz a parti. Nem először járok így ez csalás és felül kell vizsgálni.

FlyOrDie

Registered: Nov, 2001

Re: csalás magasfokon Posted: Nov 14, 2016 8:59 AM
Reply
Kedves ördögjáger

A sakk nemzetközileg elfogadott szabályai szerint az idő lejártakor ha az ellenfelének nincs elegendő bábuja ahhoz hogy (akár csak elméletileg) mattot adhasson, akkor a játszma eredménye döntetlen.

Shootfighter

Registered: Aug, 2016

Re: csalás magasfokon Posted: Nov 20, 2016 8:40 PM
Reply
Tisztelt vezetőség azt is megnézhetné ,ha már a jelentéseim nem érnek célba ,hogy nyerhet valaki pl : http://games.flyordie.com/s/playerInfo.html?portal =flyordie_com&lang=hu&room=1901&user=29026600&nick=
14 partit 20X amikor más 10-ből 9-et veszít . Kicsit vicces győzelmi aránya

Shootfighter

Re: csalás magasfokon Posted: Dec 30, 2016 11:16 AM
Reply
Sziasztok!

Aki ismeri a backgammon játékot és nap mint nap itt van ,láthatja ,hogy akinek csak 20-30 ponttal több van az alig játszik a kisebb pontossal . Nem úgy mint a mostani "bajnok". Így lenni bajnoknak mint pl bekleme játékos ,hogy több száz pontal kevesebb játékossal játszik azért hogy bajnok legyen ez mocsokság. http://www.kep feltoltes.eu/view.php?filename=378csalo.png
Ha nem lenne gond ,többször be be nézhetnének a moderátorok a backgammon-ba is .

Boldog Új Évet kívánok minden játékos társnak és üzemeltetőknek !!!

TheMogul.

Registered: Dec, 2016

Re: csalás magasfokon Posted: Dec 30, 2016 1:28 PM
Reply
Mért is lenne ez rossz dolog??? nincs megszabva senkinek hogy mekkora pont ellen kell,vagy szabad játszania...és ezért van kitalálva ugy a pontrendszer hogy ettől a játékostól kevesebb pontot nyer ha nyer mint aki pontszámilag közelebb áll hozzá...!!

Shootfighter

Re: csalás magasfokon Posted: Dec 30, 2016 6:55 PM
Reply
Senki nem írta ,hogy meg van szabva. De csak a hülye nem látja ,hogy ez pont leadás ,nem értelmes játék. Kíváncsi lennék ,hogy ha lenne 7-800 pontod játszanál e 500 pontossal ,vagy csak a szád nagy

TheMogul.

Registered: Dec, 2016

Re: csalás magasfokon Posted: Dec 31, 2016 12:08 AM
Reply
Ahol én játszok kénytelen vagyok,mivel ott nincsennek ilyen nagypontú játékosok,de valaki csak kicsikkel mer játszani hogy nehogy kikapjon..de kérdésedre válasz igen szoktam

Replies: 6   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic