« Back to All Topics
csalás magasfokon
Posted in 
General
csalás magasfokon
Posted in 
General
csalás magasfokon
megnyertem a partit mégis döntetlen lett.hogy lehet?ellenfélnek lejárt az ideje .Van valami gomb kombináció amit megnyomnak és döntetlen lessz a parti. Nem először járok így ez csalás és felül kell vizsgálni.

Kedves ördögjáger 

A sakk nemzetközileg elfogadott szabályai szerint az idő lejártakor ha az ellenfelének nincs elegendő bábuja ahhoz hogy (akár csak elméletileg) mattot adhasson, akkor a játszma eredménye döntetlen. 
Tisztelt vezetőség azt is megnézhetné ,ha már a jelentéseim nem érnek célba ,hogy nyerhet valaki pl : 
http://games.flyordie.com/s/playerInfo.html?portal=flyordie_com&lang=hu&room=1901&user=29026600&nick=

14 partit 20X amikor más 10-ből 9-et veszít . Kicsit vicces győzelmi aránya
Sziasztok! 

Aki ismeri a backgammon játékot és nap mint nap itt van ,láthatja ,hogy akinek csak 20-30 ponttal több van az alig játszik a kisebb pontossal . Nem úgy mint a mostani "bajnok".  Így lenni bajnoknak mint pl bekleme játékos ,hogy több száz pontal kevesebb játékossal játszik azért hogy bajnok legyen ez mocsokság. 
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=378csalo.png

Ha nem lenne gond ,többször be be nézhetnének a moderátorok a backgammon-ba is . 

Boldog Új Évet kívánok minden játékos társnak és üzemeltetőknek !!!

Mért is lenne ez rossz dolog??? nincs megszabva senkinek hogy mekkora pont ellen kell,vagy szabad játszania...és ezért van kitalálva ugy a pontrendszer hogy ettől a játékostól kevesebb pontot nyer ha nyer mint aki pontszámilag közelebb áll hozzá...!! 
Senki nem írta ,hogy meg van szabva. De csak a hülye nem látja ,hogy ez pont leadás ,nem értelmes játék. Kíváncsi lennék ,hogy ha lenne 7-800 pontod játszanál e 500 pontossal ,vagy csak a szád nagy 
Ahol én játszok kénytelen vagyok,mivel ott nincsennek ilyen nagypontú játékosok,de valaki csak kicsikkel mer játszani hogy nehogy kikapjon..de kérdésedre válasz igen szoktam 
Nem igazán értem a csalás fogalmát és lényegét itt. Kit érdekel, hogy valaki azt élvezi, hogy csal, ha nem pénzben játszunk. Mindenkinek javasolni tudom, próbálja ki, hogy milyen leülni "live" és pl. 100 Ft-os vagy 10 Ft-os pontértékben játszani. 20-30 parti után sztem már nem fog csalni a hülyegyerek, aki tét nélkül csal egy online játékban. Virtuális csalás kb. olyan, mint maszturbálni, nem bűn, lehet jó érzés, de mégsem az igazi. Rám valahogy nincs hatással, ki mit élvez egyedül a gép előtt. 1-2 sör árát megnyerni vagy elveszteni nem vészes tanulópénznek.