« Back to All Topics
Serious disadvantage
Posted in 
General
Serious disadvantage
Posted in 
General
Serious disadvantage
Miért van az hogy az esetek/játékok 99 százalékában én veszítek? 
Ha egyes lépéseket teszek az ellenfél pontosan olyan dobásokat kap hogy engem kiüssön... szinte mindig...
Ezt komolyan kérdezem, az sokkal több mint szerencse ha az egyik fél folyamatosan kapja a duplázó kockákat!!!! Ennyire sok múlik a pénzen?!
Tudom, hogy senkit nem érdekel, a moderátorokat a legeslegkevésbé hogy mit írok, de komolyan. A csalás/részrehajlás ami a játékban folyik, az durva!!!
Ilyen tema van böven a forumban, de FOD tagad mindenfele manipulaciot, mi pedig ugysem tudjuk azt bebizonyitani.

Es ha tudnank is, az FOD nem vonhato felelösegre semmiert es az egyetlen jogunk kilepni az oldalrol ha valamivel nem vagyunk megelegedve. - irja a szabalyzat- 

Megjegyzem nekem is az az erzesem hogy feltünöen sokszor "pont az jön ami kell" de ez nalam is igaz nem csak az ellenfelemnek. 
Ááááá hol lenne manipuláció :D Utolsó 3 partimba a török partinként minimum 6 duplát kapott . Már rég a házba vagyok és utána tele szórja . Ez nem manipuláció csak török szerencse :D
Kedves moderátor!

Tudom, hogy nem érdekel és nem is fogsz reagálni de más lehetőségem nincs arra hogy elmondjam ennyire gusztustalanul és pofátlanul csaló játékot már régen láttam... Hogy lehet az hogy az egyik fél folyamatosan kapja a duplákat míg a másik pedig a rossz dobásokat???