Forums » Magyar
Serious disadvantage
Replies: 4   Pages: 1   Most recent reply posted by: G.I.Joe (Jan 25, 2017 4:19 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 4   Pages: 1  
G.I.Joe

Registered: Dec, 2016

Serious disadvantage Posted: Jan 25, 2017 4:19 AM
Reply
Miért van az hogy az esetek/játékok 99 százalékában én veszítek?
Ha egyes lépéseket teszek az ellenfél pontosan olyan dobásokat kap hogy engem kiüssön... szinte mindig...

G.I.Joe

Re: Serious disadvantage Posted: Jan 25, 2017 10:48 AM
Reply
Ezt komolyan kérdezem, az sokkal több mint szerencse ha az egyik fél folyamatosan kapja a duplázó kockákat!!!! Ennyire sok múlik a pénzen?!

G.I.Joe

Re: Serious disadvantage Posted: Jan 25, 2017 8:35 PM
Reply
Tudom, hogy senkit nem érdekel, a moderátorokat a legeslegkevésbé hogy mit írok, de komolyan. A csalás/részrehajlás ami a játékban folyik, az durva!!!

Cerna Peti 11

Registered: Dec, 2009

Re: Serious disadvantage Posted: Jan 26, 2017 8:50 PM
Reply
Ilyen tema van böven a forumban, de FOD tagad mindenfele manipulaciot, mi pedig ugysem tudjuk azt bebizonyitani.

Es ha tudnank is, az FOD nem vonhato felelösegre semmiert es az egyetlen jogunk kilepni az oldalrol ha valamivel nem vagyunk megelegedve. - irja a szabalyzat-

Megjegyzem nekem is az az erzesem hogy feltünöen sokszor "pont az jön ami kell" de ez nalam is igaz nem csak az ellenfelemnek.

Shootfighter

Registered: Aug, 2016

Re: Serious disadvantage Posted: Jan 27, 2017 9:15 AM
Reply
Ááááá hol lenne manipuláció Utolsó 3 partimba a török partinként minimum 6 duplát kapott . Már rég a házba vagyok és utána tele szórja . Ez nem manipuláció csak török szerencse

Replies: 4   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic