« Back to All Topics
szabály
Posted in 
General
szabály
Posted in 
General
szabály
Kérdezem én tisztelt üzemeltető!Ha egy játékos egyik neve le van feketézve.Akkor szabályos egyszerre 2 nevével bent lennie egy-időben  bármelyik szobában?.Mert én nem tudok ha lenne  ilyen szabály,nem tudok ilyent ha lenne!!!De ez már megszokott manapság a Backgammon játékban.Hogy a kedves törökök 4- 5 nevével van bent.Ami nem szép és nem tisztességes más játékosok szemben..Kép mellékelve

 
http://www.kephost.com/image/v1TQ
Bocsánat lemarat a játékos neve
zümrüd'ü°°°anka  és feketézve zampara boncuk
Én úgy emlékszem, hacsak azóta nem változott meg, amit kétlek, hogy ha büntetve volt a neved, ha be is jöttél másik névvel, azt is egyből büntették, jó esetben "csak" fekete pont, rosszabb esetben ki lett tiltva az illető.Amúgy az illető, akiről itt szó van, néha négy neve is bent lapul.Szerintem nem szabályos.
Azt szeretném megjegyezni,azzal a kapcsolatban,hogy központilag nem lehet ellenőrizni a versenyen több  nevével nevezett emberkéket.Mert nagyon nem tisztességes!!!! Némelyik tisztelt játékos 2-3 is benevez és  valahol nem tartom fair play-nak. Neveztess ♥Nerea♥ játékos utalok.Kikaptam tőle rendje módja szerint.De utána 2 partimra rá megvertem SσηSυzĿυk ∞ játékost!.Ahogy kiléptem a nyert partim után , máris rejtve azt írta ♥Nerea♥ mellékelve röhögő smile-val kikaptál erről.(csendbe megjegyzem 120 játékos nevezet be a versenybe.annyira nem zseni senki sem hogy észbe tudja tartani ki kivel játszik  ugyebár)! Tehát egyértelmű egy személyről beszélünk.De sajnos a rövid időre képest nem tudtam lefényképezni hogy bizonyítsam igazamat.Tehát a kérdésem az lenne ezt lehet ellenőrizni?.Mert volt precedens verseny után és láttam volt akit diszkvalifikálták.Gondolom én!, ez lehetséges az ellenőrizés. Előre is köszönöm a válaszukat..További szép napot.
Tisztelt üzemeltető!.Azzal a kérdéssel fordulok önökhöz,hogy világos választ kapjak  a téren hogy szabályos más oldal linkelése?  többek  közt a youtube oldal valamilyen zenét kirakni a falra???.Mert már igazán megmondom nem értem.Olvasom a szabályzatot de akkor se értem.Bár úgy szól a önök szabályzata (("1.7. burkolt vagy nyílt reklámhordozónak tekinthető;"))  ezt olvasom.Megkérem szépen válaszoljanak a kérdésemre.Mert nagyon linkelnek a játékosok a backgammon játékban kint a falon.Csak kérdés volt.Köszönöm szépen előre is a kedves válaszukat.További szép napot.
Egyetértek,a versenyem nem egyszer látom én is, hogy kettő névvel is bent vannak, csak azt nem értem, mi van ha a szerver pont önmagával rakja össze játszani!? :) A youtube linkek...hát igen, minden nap zöldellik a fal a sok zene meg hülyeség linkektől. Senki nem kíváncsi rá, nem is szabályos szerintem.Akit érdekel, lépjen be a youtube-ra és hallgasson ott zenét vagy amit akar. Egy játékoldal nem erről kell szóljon és nem is erről szól.Szerintem...
Marcsak ugy kivancsisagbol szeretnem megtudni en is, hogy honnan tudod te azt, hogy a ket altalad megjelölt név  ugyanahoz a jatekoshoz tartozik ?

A csatolt kepböl latom hogy mindket "név" a szobaban van, de az hogy ezek a nevek ugyanahoz a jatekoshoz tartoznak nem ismerhetö fel. Legalabbis nekem nem.


Ilyen ötös lottóm legyen,ahogy gondoltam cérnahuszárom!!!Ahogy mondani szoktam nem telefon hogy beleszólj mások dolgában,addig míg nem vagy bizit magadban.1. Előszór is cérnahuszárkám alig lehet téged látni a backgammon játékban,ha ott lennél akkor tudnád miről beszéllek 2.Hogy honnét tudom?Ennyire okosnak hiszed magad valóban ezt kérdezném tőled.3.Amennyire olvasom ősz hozzáoszlásaidat nemigen lehet azt mondani magaslatán vagy több hosszá szólásaidban. De hogy nyugodtan tudj aludni annyit elmondok neked hogy stílusosan válaszoljak a kérdésedre  és megfejelem azzal hogy a kép alapján a két név ugyanaz és NILAY  is a ö neve honnét tudom.Elég annyit még neked mondanom nem a mai gyerek vagyok itt az oldalon.Aki  tudja  miről beszélek az nagyon is meg tudja nézni  I.P alapján.Bár többen is tudják  igazam van és remélem állítják igazamat. De azt megígérem neked ha sikerül lencsevégre kapnom miket ír akkor remélem megnyugothatsz. SZÉP NAPOT NEKED  OKOSKA:).
Mermatil - megköszönnem ezennel a gyors az ertelmes hozzaszolasodat, minden amit irtal erthetö es vilagos de sajnos nem valaszoltal a kerdesemre.  Honnam lehet a kep alpjan arra következtetni, hogy a ket nev ill. most mar a harom ha igazad van (es meg vagyok gyözödve hogy az van) ugyanahoz a jatekoshoz tartozik??
(Az IP cimet nam latom a kepen.)
Ugyan már tisztelt moderátor !!!és el is várom foglaljon állást vagy bárki aki kompetens ebben.Hogy lehetséges az hogy bekleme játékos a backgammon játékban..2017 01.30   14:22  14:23  és 14:24 3 partit nyer 20x téten???És könyörgök ez nem az elsö eset hogy csal ez a játékos.Rendszeresen önök megbüntetik nullázák.Ez kérem szépen több mint a sok hát.Komolyan tiszta csalás.És folyamatosan adják le a pontokat bekleme játékosnak.Azokat is keményen kell büntetni aki le is adta és nemcsak aki fogadja.Nézzék meg adatlapját kérem önöket.Vagy amit beküldtem képet.Jelentettem módja szerint

✯Ziηdaη✯
CANIMSIN   ez a két játékos adja le a pontokat.

Gratulálok mély tisztelettel önök felé .Moderátor operátor!.Gyors és igazságos volt a döntésük.Még 1x csak gratulálok önökhöz.tisztelettel.
Csak kérdés!!és remélem kapok választ rá!! . Véleményem szerint az nagy vétség  a CSALÁS,szándékosan pontoza magát vagy pontozták. És a játékos már többször volt e miatt bajban.Akkor milyen büntetést kaphat.?köszönöm előre is a válaszát.