« Back to All Topics
malom /lasker verseny
Posted in 
General
malom /lasker verseny
Posted in 
General
malom /lasker verseny
Sziasztok , a malomverseny ujjitására lenne egy javaslatom: jó ötletnek tünik szerintem ha olyan versenyeket szerveznenek, amelyek hasonlitanak a foci vb csoportos játékaira.Minden csoport 4 játékost tartalmazna , minden játékos játszana mindenkivel max 2-xer, az első 2 játékos jutna tovább minden csoportból es igy tovább , mint a foci vb.,amig valaki meg nem nyerne a döntöben a játékot.A játékosokat sorsolás alapján lehetne csoportositani, átlag játék pontszámait véve figyelemül. 
Aki támogatja irjon!
jo otletnek tunik szerintem is ,tamogatom, feldobna egy kicsit a hangulatot malmon.

 
Szerintem nem jó ötlet 10-15 perc alatt vége lenne a versenynek 
Szerintem is nagyon jo ez az otlet , jo volna ha megszerveznetek ezt a versenyt.
JO OTLET LENNE HA NEM CSALNA YELLOWCARD MALMON KULONSZOBABKBAN 1 PERC ALATT 3 VAGY TOBB JATEKOT JATSZIK.
Jó napot!

 Az ötlet nagyon is tetszetős, nagyon hasonló az egyik offline oldal kivitelezéséhez. Ott két csoportban 7-7 játékos van, előre kell jelentkezni a versenyre, míg össze nem gyűlnek a játékosok, de mivel ez egy grandiózusabb esemény, ezért jóval többen regisztrálnának rá. Ha maradna itt is a bullet szisztéma, akkor még meg is valósulhatna egy órában bőven.

 Ha malomban beválna, a többi táblás játékra is kiterjedhetne ez a versenyrendszer.


 Ahogy írták előttem, a csoportok beosztása a játékosok átlagos pontszámától függene, szépen elosztva, hogy kiegyenlített legyen.

Akár indulhatna mindenki 0 ponttal (teljesen függetlenül a játékos átlagos pontszámától), és minden verseny után elmentődne ez a pontszám, ebből lehetne bajnoki ranglistát vezetni, kicsit felváltva a grand prix-t. :)
Sziasztok, szeretnem elmondani ,hogy az uj malomverseny ötlet nagyon tetszik, ahogy Juves is irta igy lehetne egy uj verseny ranglistat vezetni es uj szinben tünne fel a malom, sok uj jatekost vonzana.
Csabi saját magadnak válaszolsz ? hány neved van már 30-40 ?


Hello,minden tisztességes játékot érdemes támogatni, értékelni azt ahol nincs progizás, nagyon jo dolog az hogy a versenyeken ezt be is tiltották. Semmi értelme csalni eszet nem lehet lopni az vagy létezik vagy nem.  Nagyon örültem már eleve annak mikor a progisokat jellel büntették, megérdemlik, mások azért nem jönnek már ide mert átvágják öket évek óta. Remélem az uj laskerversenyen se lehet majd progizni, egyebként ez az ötlet ér egy like-ot! A verseny szellem nemesit.Tamogatom!
Sziasztok fiuk! mikor lesz ez a verseny tud valaki valamit? en is szeretnek resztvenni!
hello jo az otlet orbancsabi, juves, matyi, olga, akos38 es meg sokan masok is tamogatjak akikkel beszeltem ,hogy legyen csoportmerkozeses malomverseny .
Udvozlok minden kedves jatekost, malmost nekem sok baratom van malmon gyakran jatszom en is laskert ibolyaval, lajos baratommal vagy eppen  bronsonnal , matyi haverommal, eppen ezert ugy gondolom nekem is tamogatni kell a foci mintara alapulo csoportmerkozes versenyt, hajra gyozzon a jobbik!
Sziasztok, kedves regi baratomnak Juvesnek koszonhetem hogy megtanultam malmozni, vele nagyon sokszor kulonszobakban atvettuk a malom furfangjait, a laskert is megszerettem vele egyutt, ezert en is tamogatni szeretnem az otletet a verseny legyen ilyen tipusu is,Juannal is szoktam laskerezni igaz o jo jatekos mindig elver de azert ez hozoot ossze minket a lasker versenyre is jar es szerinte is feldobna a jatekot egy ilyen verseny neha -neha.Szep napot!
Sok szeretettel koszontok mindekit, gyerekkoromban en is sokat malmoztam, emlekszem ugy szerettem meg a malmot hogy egyszer iskolabol hazafele belestem a sarba csunya kislany szinte rut kiskacsa lettem ,de az uton talakoztam petivel a szomszed fiuval aki segitett letorolni a sarat es otthol nem kaptam ki cserebe megtanitottam malmozni sokaig egyutt jatszottunk, ez a jatekszenvedely maig megmaradt, igen en is tamogatom a versenyt! sziasztok
hello mindenki engem is regen tanitottak meg malmozni gomb es kukorica szemekkel emlekszem sokat jatszottam a szornyetegnek becezett jatekossal gillel de mindig elvertem, ezt nem lehet abbahagyni ,tamogatom!
hello magyarok mostanaban csak malomozni jovokfelideregebben sokat csajoztam is itt csaltam asszonyt ,de jo volt tamogatom!
tamogatom afocis laskerversenyeket