Forums » Magyar
trágár sértegetés
Replies: 8   Pages: 1   Most recent reply posted by: hajnalcsillag° (Feb 16, 2018 5:18 PM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 8   Pages: 1  
hajnalcsillag°

Registered: Jul, 2008

trágár sértegetés Posted: Feb 16, 2018 5:18 PM
Reply
Szeretném kérdezni hogy 2 perces álompasi megengedhetetlen hangnemben szexuális hangnemben bánt 1-2 kiszemelt játékost miért kell ezt eltűrni? és jelenteni sem lehet mert nincs rá mód?

TheSoulReaver03

Registered: Nov, 2015

Re: trágár sértegetés Posted: Feb 26, 2018 3:53 PM
Reply
Örülj hogy legalább online hozzádszólnak bájgúnár.

Talán gondolkozz el azon hogy TE miért sértődsz meg egy névtelen-arctalan embertől.

hajnalcsillag°

Re: trágár sértegetés Posted: Feb 27, 2018 9:43 AM
Reply
Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy mint a bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !! Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű! sokáig tűrtem! némítottam! vártam majd csak abba hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre az oldalra !

hajnalcsillag°

Re: trágár sértegetés Posted: Feb 27, 2018 9:47 AM
Reply

Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy mint a bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !! Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű! sokáig tűrtem! némítottam! vártam majd csak abba hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre az oldalra !

cud

Registered: Oct, 2014

Re: trágár sértegetés Posted: Mar 2, 2018 4:05 PM
Reply
Tudod jelenteniItt már mindent megengednek maguknak.A legjobb ha egyszerűen tiltod és nem látod mit ír igy nem idegesíted fel magad.

hajnalcsillag°

Re: trágár sértegetés Posted: Mar 11, 2018 3:28 AM
Reply
Nem mindig lehet jelenteni!Van amikor nincs ott a lehetőség! a másik meg ha lehet jelenteni már többen jelentették elmondásuk szerint még fekete pontot sem kapott. Némítottam !de bejön utánam a játékomba és ott ül.

abutalány27

Registered: Oct, 2005

Re: trágár sértegetés Posted: Mar 11, 2018 7:06 PM
Reply
Ha valakit némítasz nem értem miért zavar ha nézi a játékodat. Mellesleg rosszponttal is ugyanúgy tudja nézni a játékodat...
Vagy mit szeretnél, hogy tiltsanak ki mindenkit végleg aki bemegy hozzád nézőnek?

Cerna Peti 11

Registered: Dec, 2009

Re: trágár sértegetés Posted: Mar 16, 2018 3:51 PM
Reply
Vedd a sertegeteseket egy "vicces parbeszednek" es ennek megfelelöen valaszolj lehetöleg udvarias hangnemben es mindig adj igazat neki. Vegsösoron egy ismertlen figuraval beszelsz, akit nem ismersz es ö sem ismer teged. Ha latja, hogy celjat nem eri el, -nincs kit idegesitsen-, biztosan abbahagyja. Tapasztalatbol mondom, a modszer müködik es szorakoztato is raadasul. Nem kell jelenteni sehova, mert az fölösleges idötöltes. Ha netalan fekete pontot adnanak neki, az ugyis = 0-val, ha meg kitiltanak akkor ujra regisztral mas neven es tovabbcsinalja.

Probaljatok ki es irjatok le az eredmenyt. (Szorakozzunk együtt )

hajnalcsillag°

Re: trágár sértegetés Posted: Mar 19, 2018 12:19 PM
Reply
Na Butalány hát elég buta vagy! ha elolvastad volna értelmesen ott van a kérdésem megfogalmazva.

Replies: 8   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic