« Back to All Topics
trágár sértegetés
Posted in 
General
trágár sértegetés
Posted in 
General
trágár sértegetés
Szeretném kérdezni  hogy 2 perces álompasi megengedhetetlen hangnemben szexuális hangnemben bánt 1-2 kiszemelt  játékost miért kell ezt  eltűrni? és jelenteni sem lehet  mert nincs rá mód?
Örülj hogy legalább online hozzádszólnak bájgúnár.

Talán gondolkozz el azon hogy TE miért sértődsz meg egy névtelen-arctalan embertől.

 
Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést  tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy   mint a  bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !!  Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű!  sokáig  tűrtem! némítottam! vártam majd  csak abba  hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre  az oldalra ! 

Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést  tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy   mint a  bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !!  Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű!  sokáig  tűrtem! némítottam! vártam majd  csak abba  hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre  az oldalra ! 
Tudod jelenteni:)Itt már mindent megengednek maguknak.A legjobb ha egyszerűen tiltod és nem látod mit ír igy nem idegesíted fel magad.
Nem  mindig lehet jelenteni!Van amikor nincs ott a lehetőség! a másik meg ha lehet jelenteni már többen jelentették elmondásuk szerint még fekete pontot sem  kapott. Némítottam !de bejön utánam a játékomba és ott  ül.
Ha valakit némítasz nem értem miért zavar ha nézi a játékodat. Mellesleg rosszponttal is ugyanúgy tudja nézni a játékodat...
Vagy mit szeretnél, hogy tiltsanak ki mindenkit végleg aki bemegy hozzád nézőnek? 
Vedd a sertegeteseket egy "vicces parbeszednek" es ennek megfelelöen valaszolj lehetöleg udvarias hangnemben es mindig adj igazat neki. Vegsösoron egy ismertlen figuraval beszelsz, akit nem ismersz es ö sem ismer teged. Ha latja, hogy celjat nem eri el, -nincs kit idegesitsen-, biztosan abbahagyja. Tapasztalatbol mondom, a modszer müködik es szorakoztato is raadasul. Nem kell jelenteni sehova, mert az fölösleges idötöltes. Ha netalan fekete pontot adnanak neki, az ugyis = 0-val, ha meg kitiltanak akkor ujra regisztral mas neven es tovabbcsinalja.

Probaljatok ki es irjatok le az eredmenyt. (Szorakozzunk együtt :-) )
Na Butalány hát elég buta vagy! ha elolvastad volna értelmesen ott van a kérdésem megfogalmazva.