Forums » Magyar
csalás magas fokon
Replies: 1   Pages: 1   Most recent reply posted by: mpy1948 (Apr 9, 2018 10:35 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 1   Pages: 1  
mpy1948

Registered: Mar, 2017

csalás magas fokon Posted: Apr 9, 2018 10:35 AM
Reply
amikor beavatkoznak a játékba befolyásolván annak kimenetelét , ez már nem játék . ugyanis nem tudom megérteni ,miért avatkoznak be akkor amikor tulajdonképpen pontleadásról van szó és nem pénznyerésről ,beleértve saját magamat is , tudniillik engem is segitett a csalógép hátráltatván az ellenfelet. javasolnám ,hogy a dobás eldöntését bizzák a résztvevőkre ,ugyanis az az elmálet miszerint igy érdekesebb a játék ,egy nagy hazugság ,amiért nagyon sok partnert, akik csak szórkozni szeretnének, elveszitenek . tisztelettel. mpy1948

mpy1948

Registered: Mar, 2017

Re: csalás magas fokon Posted: Nov 12, 2018 2:25 PM
Reply
amikor beavatkoznak a játékba befolyásolván annak kimenetelét , ez már nem játék . ugyanis nem tudom megérteni ,miért avatkoznak be akkor amikor tulajdonképpen pontleadásról van szó és nem pénznyerésről ,beleértve saját magamat is , tudniillik engem is segitett a csalógép hátráltatván az ellenfelet. javasolnám ,hogy a dobás eldöntését bizzák a résztvevőkre ,ugyanis az az elmélet miszerint igy érdekesebb a játék ,egy nagy hazugság ,amiért nagyon sok partnert, akik csak szórkozni szeretnének, elveszitenek . tisztelettel. mpy1948

Replies: 1   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic