« Back to All Topics
csalás magas fokon 
Posted in 
General
csalás magas fokon 
Posted in 
General
csalás magas fokon 
amikor beavatkoznak a játékba befolyásolván annak kimenetelét , ez már nem játék . ugyanis nem tudom megérteni ,miért avatkoznak be akkor  amikor tulajdonképpen pontleadásról van szó és nem pénznyerésről ,beleértve saját magamat is , tudniillik engem is segitett a csalógép hátráltatván az ellenfelet. javasolnám ,hogy a dobás eldöntését   bizzák a résztvevőkre ,ugyanis az az elmálet miszerint igy érdekesebb a játék ,egy nagy hazugság ,amiért nagyon sok partnert, akik csak szórkozni szeretnének,  elveszitenek . tisztelettel.  mpy1948
amikor beavatkoznak a játékba befolyásolván annak kimenetelét , ez már nem játék . ugyanis nem tudom megérteni ,miért avatkoznak be akkor amikor tulajdonképpen pontleadásról van szó és nem pénznyerésről ,beleértve saját magamat is , tudniillik engem is segitett a csalógép hátráltatván az ellenfelet. javasolnám ,hogy a dobás eldöntését bizzák a résztvevőkre ,ugyanis az az elmélet miszerint igy érdekesebb a játék ,egy nagy hazugság ,amiért nagyon sok partnert, akik csak szórkozni szeretnének, elveszitenek . tisztelettel. mpy1948