« Back to All Topics
Kedves Adminisztrátorok.
Posted in 
General
Kedves Adminisztrátorok.
Posted in 
General
Kedves Adminisztrátorok.
Szeretnék ez úton is köszönetet mondani az ideiglenes tiltásnak sportszerűtlen okok miatt.. Sportszerűtlen volt a játékom ez tény és való, nincs mit ezen szépíteni. Megnyertem a lasker versenyt kaptam 10 napra VIP-et és gondoltam (gondoltuk) páran ha már van VIP kell a korona is arra a 10napra :) Ebben segítettek nekem, hogy el vehessem Yellowcardtól mert ugye ő úralja időtlen idők óta.. Ez nyilván sportszerűtlen volt hisz 1 perc alatt vagy játszottam 3 meccset ami ugye lehetetlen ha rendesen rak mind két fél, vagy gyengét léptek nekem csak hogy minél gyorsabban minél több ponthoz juthassak. De nem is ez a lényeg, a lényeg az kedves barátaim, hogy én vagy bárki más minden egyes hibánál meg kapjuk a büntetésünket ami vagy tiltás vagy nullázás vagy egyéb kis "huncutságok" amivel ismétlem nincs is bajom, aki csal kapja meg a büntetését. De Yellowcardot miért nem veszítek észre ? engem tiltanak, elveszik a pöttyöket, nulláznak. Yellow ugyan ezt csinálja, töltögeti magát a saját neveiről, fel adják ugyan úgy neki 1 perc alatt 6 meccseket játszik.. Ő miért nem kap büntetést? :D Ha veszek én is egy évre előfizút akkor velem is kivételezni fogtok vagy mi a titka ennek? legalább legyetek igazságosak.. 
Naomi,ezzel együtt kell hogy értsek Veled!
Nem értem hogy mért hagyják Yellowot csalni!? 
Ébresztő adminok!
Most Végítélet néven csal Yellov! Csak szólok,kedves adminok!