« Back to All Topics
backgammon
Posted in 
General
backgammon
Posted in 
General
backgammon
kedves flyor szeretnem ha megmondanak miert kedvez eggyeseknek annyira a szerencse ebben a jatekban es masoknak pedig semmi eselyuk...4 helyre tudnek belepni de a szerver persze hogy a masik ket foglaltat dobja es ezt negyszer vagy otszor egymas utan mi kozbe a masiknak eggyetlen eggy helye is ha van elsobol belepik...igen tudom azt fogjak mondani a valoszinuseg tudom mar valaszukat de ez mar igy megy honapok ota ..tudom meg se fog ez jelenni a forumon a cenzura miatt de annyit mondanek tobb jatekosuk volna es elofizetok is  ha partatlanok lennenek..de sajnos eggyeseknek nagyon kedvez az ugy mondott ,,szerencse;;...egy szep napot
Potosan ugy van ahogy irod, de arrol hogy bizonyos jatekosoat tamogatnak-e vagy sem lehet sokat filozofalni, de mi ertelme lenne egy bizonyos jatekost tamogatni ? (Meg ha elöfizetö is.)

Ilyen tema mar többször volt a forumban, de a vilagert sem ismernek be hogy a dobasokat manipulaljak azert hogy izgasabba erdekesebbe tegyek a jatekot, marpedig ez a honlapjukra is ki volt irva evekkel ezelött. (Közben levettek es ma mar senki sem hajlando emlekezni erre.). Ezzel magyarazhato az hogy nagyon gyakran pont az jön ami kell ahoz hogy megforduljon a jatek. Bizonyitani a manipulaciot nyilvan nem tudjuk, de meg vagyok gyözödve, hogy a guritas nem veletlenszerü.



EGYET ÉRTEK..A GURÍTÁS BEFOLYÁSOLJÁK....ÉS A CSALOK TÖBB NEVÜKKEL JELENLEGI TÁBLÁZATBAN  SZAPORODNAK..MIÉRT NEM VESZIK ÉSZRE MÁR?...
Most már tényleg jó lenne befejezni a manipulált kockadobást.Mert azért nem felejtettem el JÁTSZANI:) folyamatosan ellenfél házában zsinórban 4 duplát dob???.VICCES  VICCES...
Nem elég hogy manipulálják a kocka dobást.Ráadásképpen sorba hozzák be a nevüket.Tudtommal egy név a megengedett egy játékos részéről. Kérem szépen  vegyék már figyelembe a szabályt és méltóan büntessék meg a játékosokat.	♛ℬℒÅĎℇ 
	.He-Man.   
✫ Ɛℓ GαղαɗøƦ ✫  
	ßenim Şαnsım 
Tipsiz 
Süvarί 

✫Jeriko✫ 
 ✫ℙℜ€ℕ§✫ 
RASKOLNIKOV
MONTE CRISTO
MORIARTY

Sil baştan başla....Jelenlegi bajnoknak is van egy másik neve ami kék színű..Tehát  ezek 3 emberkéknek.Összevétve nem az én tisztem  hanem önökké..sorba   rájönnek ki  melyik nevével  operál.Ez tisztességtelen és dühítő azokkal szembe aki a játék kévéért jönnek ide fel önökhöz és fizetik elő a nevüket.De ilyen játékosoktól el megy a kedve.Az oké kikap az ember egyik nevétől  de utána bejön a másikkal és még pofátlanul kiröhögi  ezek mind rejtve írják.Na ez nagyon aljas húzás
 További szép napot önöknek

Ja. És előző hozzáoszlásomhoz azt szeretném mondani mert kimarat. Az rendben van vesztek ezzel nincs semmi baj.De felteszem a kérdést és remélem önök vissza tudják nézni a említett játékosoknak a játékukat  vagy adatlapjukat akár 100-ig..Hogy érdekes sohasem játszott egymással például
♛ℬℒÅĎℇ --	✫ℙℜ€ℕ§✫ 
vagy MORIARTY --Raskolni--M0NTECRIST0  és sorolhatnám a említett neveket a párosításukat..Ez ÉRDEKESSÉG csupán pici észrevétel...Köszönöm szépen. Kellemes szép napot kívánok,szép napot

egyszeruen rohejes ...ami itt tortenik es nem kell lang esz legy ahoz hogy eszrevedd..erdek,penz..adaptalodnak
Szerintem  nincs olyan játékos backgammonon,aki ne tudná,hogy 
♛ℬℒÅĎℇ 
.He-Man. 
✫ Ɛℓ GαղαɗøƦ ✫ 
ßenim Şαnsım 
Tipsiz 
Süvarί 
✫Jeriko✫ 
✫ℙℜ€ℕ§✫ 
Ez mind egy személy. És szerintem azért nem foglalkoznak vele,mert szinte az összes neve előfizetéses.Szóval bevételi forrás.
Elsőre érdekesnek tartottam az írt hozászolásodat
๖ۣۜDóʀι๖ۣۜ   !De utána átgondolva jobban az első reakciómra írásodra  arra a következtetésre jutottam.Van némi igazság benne egyrészt.Másképpen fogalmazva  mindenki tudja   és itt jön a csavar? általában  mindenki részére  ismeretes az FLYORDIE szabályzata(persze ha olvasták) a link ez 
http://www.flyordie.com/legal.html.Teh
át  sajnos  valahogy nem értem  ha már egyértelműen megfogalmazott szabályzatuk van akkor miért térnek ki azelőtt. Próbáltam kész érvek elé tárni ahogyan te is leírtad 
๖ۣۜDóʀι๖ۣۜ a neveket.Tehát sohasem játszott ezek a nevek egymással és csak egy a sok közül   ötlet  ,észrevétel.Jeleztem minap hogy  az adót bajnok  esélyesnek vélt  személy  AVA belement egy játékban  demir ADAM nevű játékossal és ebben az a bökkenő és ezt mindenki tudja   egy 1030 pontos nem játszik egy 897 pontossal tudni  hogy 1 parti nyert esélyként bajnok lesz.Kérem senki  nem mer kockáztatni  nem pláné hogy  -133 ponttal.Baromság ezt állítom!!!SENKI  NEM JÁTSZIK OLYANKOR De  most a másik gondolatodra  hogy   ha már  sok neve van  és nagyon soknak is .és előfizetik  legyen   tegyük fel 10 nick neve egy személynek. Az  emeli a vagyont.Tehát csak egy marat meg nekünk akik tisztességesen játszanak és egy nevükkel toltját ezt a élvezetes játékot.Az hogy   1x  nyoma lesz és büntetik azok neveket személyeket  keményen.További szép napot és sok sikert a játékban
Még annyit fűznék hozzá,hogyha minden olyan játékost tiltanának akinek 1-nél több neve van,akkor nem igazán maradna játékos. A másik meg,hogy hiába panaszkodunk,mert MAGYARUL nem sokan beszélnek az oldalon.Vagyis a moderátorokra gondolok,hogyha jól tudom nincs is magyar moderátor.De szoktam néha olvasgatni a fórumot és már más is panaszkodott több nyelven is,de nem történt semmi.Sajnos ez van..
Ismét  igazad van.Ott a játékos bejön egyik nevével  kikap !bejön a másikkal nyer !kilép bejön a harmadik nevével és megint nyer  ez velem is megtörtént.De  akit ismerek hogy több neve van nem játszom többé  velük.Ez vonatkozik többek közt --MONTECRISTO,MORIARTY,RASKOLNIKOV.=egy személy!!! de ott az említett  előző  hozászolásodban játékos nevek  akik ismét egy személyében tolják játékukat.És sok ilyen játékos van De akit tudom azzal nem játszom többé  az  fix..Sajnos nem látom értelmét  előfizessem a nevemet.mert semmilyen  látszata nincs  hogy rendet tegyenek az oldal  üzemeltetője ilyen játékosok   miatt!!!!Megint  oda jutunk ki   hogy a pénz.További szép napot  mindenkinek...
Honnan tudhatnák szegény FOD sek, hogy kinek van több neve? Akinek több mail cime van regisztrálhat több nevet is nincs hogy rájöjjenek. De mi ertelme van több névnek nem igazán értem. Valakit kitiltani az is értelmetlenség mert ujra regisztrál más névvel és játszik tovabb. A pontok igaz hogy elvesznek de hat az manipulalt dobasok esetén ugy sem számít

Ne legyél naív. Mindent meg tudnak,nézni ip cím alapján. Még a privát üzeneteket is látják. Nem beszélve arról,hogy sokszor csak józan ész kell és látni lehet,hogy több neve van egy személynek. A fent említett nevek közül is van olyan akinek ugyanaz a kép van beállítva minden nevénél,így kitalálni sem nehéz,hogy ki ő.
Az is igaz,hogyha kitiltják csinál új nevet,de ha bannolják,akkor kezdhet mindent előlről. Versenyeredmények,pöttyök a kockán. Persze ez nem mindenkit érdekel.
Szia :) szép napot neked Peti!!!...Ne haragudj  de látni a hozzáoszlásodból nem  igazán vagy a helyzet magaslatán :)Tulajdonképpen  az oké  hogy több mail cím-et csinálnak így több  nevük lehet  és nem jönnek rá!!.De most jól figyelj ide amit leírok:).Az eszedbe jutott  hogy van egy 
 központi"IP CÍM"?:O:O:O(ez nem változik SOHASEM).Ezt nem részletezem  ,mert idő és hely nincs !de sem a oktatásra nem akarok kitérni,hogyan működik ez  valójában..sem a dinamikus IP CÍM-röl sem:) sem a jawa  dolgokról!!Tehát  megkérlek  nézz utána  és okosodj tanuld meg a PC  világát..Egy lehetséges kis kapu van a több név regisztrálásra.Azaz  manapság majdnem szinte ingyen van a telefonok azoknak külön  ip címük van(internetjük)( ha otthon vannak akkor nem kapcsolják be  otthoni wi-fi  mert lebuknak  úgy  folytathatom a sort mit hogyan ..Tehát értendő   alighanem..Tény vannak olyan játékosok hogy csalás  az életük  és élvezik.Vannak olyan játékosok akik tisztességesek egy nevükkel játszanak  ,mert szeretnek  bizonyítani egyedül sikert elérni ha lehet így fogalmazni:).Mert a verseny ,játék szellemében,és nem utolsósorban szeretik a játékot. Egyszóval  tudnak veszteni  és nyerni.Ebben rejlik a igazi jó játékos.Hogy manipulálják a dobást na látod ebben  IGAZAT ADOK NEKED..De csak ebben  .:).Szép napot neked:)
Igazad van kiinga, sok minden van amihez lila gözöm sincs de megfogadtam a tanácsod es informalodtam egy kicsit. Rájöttem pl. arra, hogy ilyen központi IP cim nincs. Ez a te találmányod de ötletnek jo. Kutatásaim során felmerült bennem a kérdés, hogy te valmikor nem-e a THOMAS36 később pedig a kkingucika nevet hasznaltad?
Okos vagy   gratulálok  cérnahuszár.Leböktél mint mindig.Ekkorra böszmeséget még nem halottam.De értelmesen leírom ha már elsős tanonc vagy mint mindig ..Tehát kicsit bővebben leírom mert látni nem érted még mindig sajnos:D:D:)
Amikor egy böngészőben megnyitunk egy weblapot, akkor a háttérben egy vagy több szerverkapcsolat is létrejön. Ezeken keresztül adatok töltődnek le a szerverekről, általában azért, hogy megjelenjenek a weboldalon. Ezek lehetnek szöveges elemek, képek, PostScriptek a hirdetésekhez vagy olyan információk, amelyekkel a böngésző rendezi az oldal elemeit. Minden egyes kapcsolat felfedi a csatlakozott szervernek az eszköz IP címét, cserébe a szerverét is látjuk. Ugyanez a forgatókönyv érvényes a levelezőklienseknél vagy a játékplatformoknál is, tehát az IP címünk minden kapcsolatnál látható. .De ha már leírásod szerint kutakodtál akkor adok egy oldalt hátha okosabb leszel PC VILÁGÁBAN:):
https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-c%C3%ADm..OLVASD
 ÁT ÉS SOK ILYEN OLDAL VAN...DE ITT A MÁSIK-
https://ipcim.com/hu/.A
 másik feltett kérdésedre a válaszom igen .És?Törölték a nevemet csak úgy  vagy beszóltam  és ezért nagy kaland.De akkor se értem a kérdésedet.Leplezni a tudatlanságodat  ez nem jött be neked,mert leböktél  nagyon de nagyon.Addig is legyen szép napot és nem utolsósorban JÓ TANULÁST..SZIA
Sajnos szóközt nem hagytam ki a cím után.  Így nem érvényes -érvénytelen Korrigálom Cérna Petikém:O:)


https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-c%C3%ADm




kar a szoert semmi oldal nincs mit reklamozni oket, barmit csinalsz barhogy jatszol szivatnak..eggy szo mint 100nem ajanlom viszlat ..

itt ha 11 el is beerhetek gammont ad vagy ha lezar es meg a hazamba van is..egyszeruen nevetseges arrol ne beszelve ha valamit panaszkodsz micsa kockakat dob...:D:D
Sajnálattal azt kell tapasztalnom, hogy annak ellenére, hogy egy jól kidolgozott programmal van dolgunk (igazán hű a valóságnak) nem tudja a programozó megvalósítani a valószínűség dobásának matematikai elméletét. Nem tudja, nem lehet, nem ért hozzá, vagy esetleg manipulálja azt? Ez egy jó pár éve egy olyan kérdés amire választ úgysem fognak adni. 
Ez olyan szinten lerombolja ennek a játéknak az értékét, hogy annak ellenére, hogy sok sok éve úgymondván “szórakoztatom” magam vele, nem vagyok hajlandó tagságot fizetni. Peddig szívesen megtenném mert csak ismételni tudom magam, hogy egy nagyon szép és hű kialakítású program, csak elég nehezen viselem, amikor hirtelen totál hülyét csinál az emberből és kényszerülök azonosulni azzal, hogy egyik pillanatról a másikra mintha életemben nem játszottam volna ilyen játékot, úgy kezdek veszíteni (mellesleg vagy 52 éve űzöm).
Persze illik megemlíteni a másik végletet is amikor jóformán oda sem nézek és mégis nyerek, vagy megengedhetek alapvető hibákat, vagy új, rizikós fortélyokat mert úgyis a végén nekem adja a partit. Ez bezzeg nem korrekt az partnerrel szemben aki igyekszik a legjobban kicsikarni a partiból amit csak emberileg lehetséges és mégis veszítenie kell. 
Szóval sajnálom a programozót is, hogy egy szép munkát csinált de sajnos számomra, mint felhasználónak nem bír valós értékkel, nem tudok tiszta szívből és megbecsüléssel gondolni a munkájára. 

Mi is történt velem amióta írtam ebben a fórumban?  Érdekes történet. Relative gyorsan elvesztettem a több száz felhalmozott pontjaimat és mindezt párosítva egy blazir hozzáállással, nullára csökkent a játék tudásom. Az ember gondolná, hogy tiszta lappal indít és ismét felépíti a pozícióját, de hát ez nem egészen így van. Kiderült számomra, hogy nagyon kezdő szintű játékos vagyok, ugyanis azotta maximum 100-150 pontig jutok el azután ha keresztbe áll a szemem akkor is vesztésre vagyok ítélve. Nem feltételezek semmi “hátsó trükköt”, “manipulálás kizárva”, végül is itt csak a valoszínűség dobásának elmélete kell, hogy megvalosuljon. Ezért egyszerűen tudomásul veszem, hogy 60 után az ember leépül, a tudása 0-hoz tendál és lassan jó ha bezárja a játék dobozt és csak értetlenül néz ki a fejéből mint egy degenerált.