Forums » Magyar
backgammon
Replies: 21   Pages: 2   Most recent reply posted by: goodbytogravity (Oct 21, 2018 12:14 PM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum

Back to Topic List
Next Topic
Replies: 21   Pages: 2   [ Go: « 1 2 ]
Cerna Peti 11

Registered: Dec, 2009

Re: backgammon Posted: Nov 30, 2018 7:06 PM
Reply
Igazad van kiinga, sok minden van amihez lila gözöm sincs de megfogadtam a tanácsod es informalodtam egy kicsit. Rájöttem pl. arra, hogy ilyen központi IP cim nincs. Ez a te találmányod de ötletnek jo. Kutatásaim során felmerült bennem a kérdés, hogy te valmikor nem-e a THOMAS36 később pedig a kkingucika nevet hasznaltad?

Kiinga18

Registered: Jul, 2017

Re: backgammon Posted: Nov 30, 2018 8:46 PM
Reply
Okos vagy gratulálok cérnahuszár.Leböktél mint mindig.Ekkorra böszmeséget még nem halottam.De értelmesen leírom ha már elsős tanonc vagy mint mindig ..Tehát kicsit bővebben leírom mert látni nem érted még mindig sajnos
Amikor egy böngészőben megnyitunk egy weblapot, akkor a háttérben egy vagy több szerverkapcsolat is létrejön. Ezeken keresztül adatok töltődnek le a szerverekről, általában azért, hogy megjelenjenek a weboldalon. Ezek lehetnek szöveges elemek, képek, PostScriptek a hirdetésekhez vagy olyan információk, amelyekkel a böngésző rendezi az oldal elemeit. Minden egyes kapcsolat felfedi a csatlakozott szervernek az eszköz IP címét, cserébe a szerverét is látjuk. Ugyanez a forgatókönyv érvényes a levelezőklienseknél vagy a játékplatformoknál is, tehát az IP címünk minden kapcsolatnál látható. .De ha már leírásod szerint kutakodtál akkor adok egy oldalt hátha okosabb leszel PC VILÁGÁBAN:https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-c%C3%ADm..OLVASD ÁT ÉS SOK ILYEN OLDAL VAN...DE ITT A MÁSIK-https://ipcim.com/hu/.A másik feltett kérdésedre a válaszom igen .És?Törölték a nevemet csak úgy vagy beszóltam és ezért nagy kaland.De akkor se értem a kérdésedet.Leplezni a tudatlanságodat ez nem jött be neked,mert leböktél nagyon de nagyon.Addig is legyen szép napot és nem utolsósorban JÓ TANULÁST..SZIA

Kiinga18

Registered: Jul, 2017

Re: backgammon Posted: Nov 30, 2018 9:22 PM
Reply
Sajnos szóközt nem hagytam ki a cím után. Így nem érvényes -érvénytelen Korrigálom Cérna Petikém

https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-c%C3%ADm

goodbytogravity

Registered: Jan, 2016

Re: backgammon Posted: Dec 13, 2018 12:49 PM
Reply
kar a szoert semmi oldal nincs mit reklamozni oket, barmit csinalsz barhogy jatszol szivatnak..eggy szo mint 100nem ajanlom viszlat ..

goodbytogravity

Registered: Jan, 2016

Re: backgammon Posted: Dec 27, 2018 9:05 PM
Reply
itt ha 11 el is beerhetek gammont ad vagy ha lezar es meg a hazamba van is..egyszeruen nevetseges arrol ne beszelve ha valamit panaszkodsz micsa kockakat dob...

Ucin58

Registered: Jul, 2018

Re: backgammon Posted: Mar 22, 2019 6:34 AM
Reply
Sajnálattal azt kell tapasztalnom, hogy annak ellenére, hogy egy jól kidolgozott programmal van dolgunk (igazán hű a valóságnak) nem tudja a programozó megvalósítani a valószínűség dobásának matematikai elméletét. Nem tudja, nem lehet, nem ért hozzá, vagy esetleg manipulálja azt? Ez egy jó pár éve egy olyan kérdés amire választ úgysem fognak adni.
Ez olyan szinten lerombolja ennek a játéknak az értékét, hogy annak ellenére, hogy sok sok éve úgymondván “szórakoztatom” magam vele, nem vagyok hajlandó tagságot fizetni. Peddig szívesen megtenném mert csak ismételni tudom magam, hogy egy nagyon szép és hű kialakítású program, csak elég nehezen viselem, amikor hirtelen totál hülyét csinál az emberből és kényszerülök azonosulni azzal, hogy egyik pillanatról a másikra mintha életemben nem játszottam volna ilyen játékot, úgy kezdek veszíteni (mellesleg vagy 52 éve űzöm).
Persze illik megemlíteni a másik végletet is amikor jóformán oda sem nézek és mégis nyerek, vagy megengedhetek alapvető hibákat, vagy új, rizikós fortélyokat mert úgyis a végén nekem adja a partit. Ez bezzeg nem korrekt az partnerrel szemben aki igyekszik a legjobban kicsikarni a partiból amit csak emberileg lehetséges és mégis veszítenie kell.
Szóval sajnálom a programozót is, hogy egy szép munkát csinált de sajnos számomra, mint felhasználónak nem bír valós értékkel, nem tudok tiszta szívből és megbecsüléssel gondolni a munkájára.

Ucin58

Registered: Jul, 2018

Re: backgammon Posted: Apr 17, 2019 4:04 AM
Reply
Mi is történt velem amióta írtam ebben a fórumban? Érdekes történet. Relative gyorsan elvesztettem a több száz felhalmozott pontjaimat és mindezt párosítva egy blazir hozzáállással, nullára csökkent a játék tudásom. Az ember gondolná, hogy tiszta lappal indít és ismét felépíti a pozícióját, de hát ez nem egészen így van. Kiderült számomra, hogy nagyon kezdő szintű játékos vagyok, ugyanis azotta maximum 100-150 pontig jutok el azután ha keresztbe áll a szemem akkor is vesztésre vagyok ítélve. Nem feltételezek semmi “hátsó trükköt”, “manipulálás kizárva”, végül is itt csak a valoszínűség dobásának elmélete kell, hogy megvalosuljon. Ezért egyszerűen tudomásul veszem, hogy 60 után az ember leépül, a tudása 0-hoz tendál és lassan jó ha bezárja a játék dobozt és csak értetlenül néz ki a fejéből mint egy degenerált.

Replies: 21   Pages: 2   [ Go: « 1 2 ]

Back to Topic List      Top of the page
Next Topic