« Back to All Topics
Kerdes
Posted in 
General
Kerdes
Posted in 
General
Kerdes
Udv Erdeklodom hogy hogyan mukodikaz a leosztas hogy kinek hany potty van ertem az alatt hogy 6 potty fanatikus, A KERDES AZ HOGY LEHET HOGY 2013 ban regisztraltam 18000 feletti jatekkal csak 6 potty fanatikus es van aki 2018 kezdte 6000 koruli jatekkal neki 7 potty  fanatikus ezt nem ertem koszonom valaszat udv
Szia!Igen vannak nagyon érdekes old timer elosztások.A játékban töltött idő ami alapján elvileg kapod az old timert (pöttyöt).A 6 befolyásos tag nem fanatikus.A fanatikus játékosok 7 old timerrel rendelkeznek.Én a 6 old timerem tavaly október 20 án kaptam meg azóta 20.000 játékban eltöltött perc után sem kaptam 7 et.Az biztos hogy valami nem jó az old timerekkel és jól látod azt hogy valaki képes 8-10 hónap után 6 old timerhez jutni.A te neved 7 éves 18000 játékkal,a 2018 as név 6000 játékkal bír.Nem mindegy melyik játékban játszik.Pl van a darts ami 1 játék maximum 2 perc mig pl. egy 8 pool meccs 10 percig tart.5 darts meccset kell ahhoz játszani hogy a játékban eltöltött idő ugyanannyi legyen minr 1 játék 8 poolban.A játékban eltöltött idő a meghatározó és ha voltál büntetve véletlenül akkor kb dupla idő mire megkapod ez is befolyásoló tényező lehet még.Szia.cud