« Back to All Topics
SmoKING a csaló
Posted in 
General
SmoKING a csaló
Posted in 
General
SmoKING a csaló
SmoKING egy nagy csaló.napok óta csak egy 5 percet játszik,de abból 40 pontot szerez. Ráadásul 787 pontja van és ezt VERHETETLENÜL hozta őssze,van még program jele is remélem mi hamarabb tiltjátok adminisztátorok                                                                                                                                                                                                                                                                                    Űdvőzlettel,tdani
Itt elfogadott a csalás!! Ha megkapja a jelet miért nem lenne egyszerübb azonnal tiltani?? Ők adják neki a jelet,de ők engedik játszani is!! 
Szerintem nem csaló ő döntött így
Program használta nem jár tiltással,és mivel nem csalja a pontot igy nem fogják tiltani,de mint téged ismerve mindenkitől kéred a pontot az nagyobb csalás mint a program használta inkább annak nézzenek utána a moderátorok 
Én nem kérem senkitöl a pontot. De amikor ezt írtam akkor még nem értettem,hogy mi az a program azért írtam azt.                                                       De én nem kérem senkitöl a pontot,Pandur!!!!              tdani
Miért kell egymást bántani? Miért vagytok hülyék?