« Back to All Topics
Fekete pontok osztogatása
Posted in 
General
Fekete pontok osztogatása
Posted in 
General
Fekete pontok osztogatása
Üdv mindenkinek,azaz moderátoroknak és játékosoknak.
Velem másodjára fordult elő,hogy társalogtam általam szimpatikusnak vélt játékosokkal,másokkal nem folytattam közben társalgást,sem a közösben és sem priviben.
Társalgás közben mindkétszer azt vettük észre,hogy fekete lettem.Ez nem csak velem fordult elő,hanem több játékossal is.Erre volna egy ötletem,hogy frissítés gyanánt az infókban jelenjen meg a mentett kép,amiért kaptuk a feketét.Az már csak álom részünkről,hogy a feljelentő neve is jelenjen meg (akit sértegettünk).Mivel mindig ez volt az ok a büntetésnél.Érdekelne hogy a moderátor,aki osztogatja a feketéket az magyar-e.Tisztában van-e a szavak jelentésével,amiket leírunk és ő sértegetésnek tekinti.És a végén megkérdezném azt,ha valaki valós ok nélkül osztogat büntetéseket,az alkalmas-e a feladat elvégzésére (mivel ő is csak egy "alkalmazott" így bármikor meneszthető).Én úgy gondolom hogy büntetéseket nem szabad szimpátia vagy éppen rosszkedvből osztogatni.Ha kérhetem minden bántást és sértegetést mellőzve,csak olyan emberek írjanak erre,akik nem kötekedni járnak fel.Nem vitát akarok generálni,hanem egy problémát megoldani.
További jó játékot és fekete mentes beszélgetéseket.
Have a blessed and peaceful Christmas! :