Forums » Magyar
Amőba
Replies: 2   Pages: 1   Most recent reply posted by: okosNőci (Feb 11, 2022 6:57 PM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum
Previous Topic
  Back to Topic List
Next Topic
Replies: 2   Pages: 1  
okosNőci

Registered: Nov, 2012

Amőba Posted: Feb 11, 2022 6:57 PM
Reply
Szép estét!Miran Aslambi, Fc Barcelona Real Madrid Fc ugyan az a név saját magának adja a apontokat!!Kérem zárják ki! Amőba rangsor elején Underfish: Us Fair Force: Robin Loxley: mind program! Kérem zárják ki őket! Amőbában tiltsák a csalókat !!!!

Beáta72

Registered: Jul, 2008

Re: Amőba Posted: Feb 13, 2022 5:49 PM
Reply
Sziasztok! Én is csak megerősíteni tudom OkosnNőci észrevételét. A mai napon, azaz 2022.02.13. napján Mira Aslambi játék nélkül kapta a pontokat The Expendables-tól és FC Bercelona. játékostól. A játék során nem egyszer hangoztatta, hogy ezt a 3 nick nevet egyazon személy használja, azaz ő. Ha szabálytalanságot vélnek ebben felfedezni, akkor kérem tegyék meg a szükséges lépéseket. Szerintem ez nem elfogadható játék ezen az oldalán,de természetesen döntsenek belátásuk szerint. Szép estét!

Beáta72

Registered: Jul, 2008

Re: Amőba Posted: Feb 13, 2022 9:08 PM
Reply
Sziasztok! Miran Aslambinál elfeledkeztem leírni,hogy Real Madrid CF-től is játék nélkül kapta a pontot. Nem szeretném, ha ennek árulkodás jellege lenne, de látva a tiszteletlenségét mertem csak leírni ezt.

Replies: 2   Pages: 1  
Previous Topic
  Back to Topic List      Top of the page
Next Topic