« Back to All Topics
infit lekellene váltani
Posted in 
General
infit lekellene váltani
Posted in 
General
infit lekellene váltani
csá!Kedves OP váltsátok le infit mert azt tilt ki akit akar az ő haverjait nem tiltja ki csak azt akit nem ismer!Ha akarjátok csináljunk egy szavazást meglássátok h csak a haverjai mondják majd azt h legyen továbra is moderátor!tom h ugyse irtok vissza de nem baj!csá
Ez nem igaz en nem vagyok a barattya nekem is adot rosz pontot mert szerinte kritizaltam es lehet igaza van d neki ez a dolga hogy rendet tartson es elege jjol csinaja ismerek barattyat akit kitiltot.OLVASD EL A SZBAJOKAT
olyan nincsen magyarban hogy meglássátok és a szabályok is ly-vel írandó.szerintem nektek senkinek a leváltását nem kéne kezdeményezni:)
Egyetértek jatekfarkas, bizony sokan "törik" a magyart, sajnos!!! :(
Infinityvel semmi baj sincsen, nem tudom honnan veszed a bátorságot, hogy kérdőjelbe vond az ő megbízhatóságát és erkölcsét. Valahogyan lett moderátor és az csak úgy lehet, hogy megfelel arra a pozícióra.
Sziasztok.

Sajnos nem volt időm utóbbi időben,úgyhogy csak most tudok reagálni.Megkérdőjelezheted a munkámat, miért is ne tehetnéd.A moderátorok is tudnak hibázni, de egyből utána ki is tudjuk javítani.(Megjegyzem több mind 1 év alatt nekem még ilyet nem kellett tennem, és ez nagyon ritka a többi moderátorra nézve is.)

Le kell szögeznem hogy nekem senkivel nem áll módomban kivételezni.Ezt nem tudom honnan veszed.Volt olyan eset hogy egyik legjobb barátom feljött játszani és póénból beszólt.Úgyanazt kapta amit te kaptál volna, azért mert itt még viccből sincs helye ilyesminek.

Egyesek azon háborodnak fel hogy bannt kapnak olyan okkal ami le van írva a szabályzatban fehéren feketén.És ha visszajössz másik nickel a legtöbb amit tenni fogok az az lesz hogy azt mondom olvasd el a szabályzatot.Én nem azért vagyok hogy mindenkinek idézgessem azt amire egyszár már valaki vette a fáratságot és leírt.Ha valamit nem értesz a leírt szabállyal kapcsolatban természetesen megmagyarázom bármikor szólhatsz.De általános reakció hogy a 10 perc helyett amit bele kéne fektetni az olvasásba inkább feljössz és tovább megy az értelmetlen vitatkozás.Csinálhatod de nincs értelme.Amikor regisztrálsz vállalod hogy elolvastad és megértetted a szabályokat.Nekem az a dolgom hogy ezeket behajtsam rajtad.
Ha valaki káromkodik amikor a szobában vagyok és nem kapja egyből a büntetést annak az az oka hogy nem vagyok a gépnél, de a mi késik nem múlik.

Ha konkrét problémád van velem ami nem szerepel a fentiekben írd ide és megbeszéljük.

Üdv.INF

 
Infyit nem kell leváltani mert ugy gondolom jól végzi a dolgát egyedül ő volt az aki itt képes volt válaszolni kérdésekre ha kérdeztem 

Bár abban igaza van és tudom hogy infy most védeni fogja a mundért de hangsulyozom van olyan moderátor aki nem való moderátornak mert elszált és ok nélkül is büntet és a játékos nem tud tenni ellene sajnos. 
Tudok pár tulkapásos esetet nem akarom jelezni és nem is fogom mert nincs kedvem kitiltatni magam 

De infy jó lenne ha erre is kitalálnának valamit 
mondjuk lehetnél a moderátorok moderátora aki elenőrzi ezen emberek tevékenységét 
Infyit nem kell leváltani mert ugy gondolom jól végzi a dolgát egyedül ő volt az aki itt képes volt válaszolni kérdésekre ha kérdeztem 

Bár abban igaza van és tudom hogy infy most védeni fogja a mundért de hangsulyozom van olyan moderátor aki nem való moderátornak mert elszált és ok nélkül is büntet és a játékos nem tud tenni ellene sajnos. 
Tudok pár tulkapásos esetet nem akarom jelezni és nem is fogom mert nincs kedvem kitiltatni magam 

De infy jó lenne ha erre is kitalálnának valamit 
mondjuk lehetnél a moderátorok moderátora aki elenőrzi ezen emberek tevékenységét 
Szia

A moderátorok moderátorát operátornak hívják.

"Túlkapások"-kal kapcsolatban nem árt tudni pár dolgot.Valószínű, hogy ezekben az esetekben leginkább a büntetett aki túl súlyosnak érzi a büntetését, akár azért is mert sajnos egyesek azt se tudják miért kapták.Egyébként 1-2 kivétellel mi magunk döntjük el azt, hogy milyen súlyú büntetés az indokolt abban az adott esetben.Például lehet ha te súlyosnak érzed amit egy másik játékos kap, akkor gondolj arra is hogy te nem tudod milyen a játékos előélete velem ellentétben.Például ha már másodszor vagy többször kapott büntetést ugyanazért akkor adhatunk neki több idere, vagy más jellegű büntetést is.

Üdv 

iNf!N!tY*
Sziasztok!
Milyen büntetések vannak?
És,honnan lehet tudni,hogy már kaptam-e?:)
Az Operátoroknak szerintem nem a moderátorokat kellene figyelni hanem a rendszert kell javitani hogy tökéletesebb legyen ez az én véleményem továbbá nem is hiszem hogy egy Operátor ha mind ezt megcsinálja lenne kapacitása a moderátorok ellenőrzésére ugy hogy ok addig hogy most igy van de ez nem jó megoldás 

Szerintem elég jól meg tudjuk itélni mi is ki érdemel büntetést ki nem és milyen sulyu büntetés 
de vannak esetek amikor nem tartom jogosnak 
mert ti se vagytok mindig ott nem tudod mikor miért történik minden belecsöpensz egy szituációba és döntened kell. ez az egyik a másik miért nincs feltüntetve hogy büntetve volt ? és ráadásul miért nincs figyelmeztetés 
Kaptam már büntetést gondolom miért 
és nem is mondom hogy nem volt igaza hogy kaptam mert tényleg szidalmaztam egy játékos társam 
az viszont nem volt feltüntetve miért kaptam 
és továbbá nem volt igazán jogos sem ezt azon értem hogy a játékos társam akit szidtam semmivel nem volt külömb sőtt ő kezdte a kötekedést 
azért hagy ne türjem már el hogy 30 percig privátban szidja a felmenőim és engem és ha letiltom jőn a másik nevével és folytatja 
még se volt megbüntetve holott jogos lett volna 
volt kép készitve nem foglalkozott a kutya se 
vele pl ez is egy tulkapás volt ha én megérdemeltem és nem is hadakoztam az ellen hogy szidalmazásért büntetnek akkor elvártam volna hogy ne legyen külömbség föleg ugy hogy nem én kezdem .
Szubjektivak vagytok csak azért itéltek amit láttok vagy jogosnak véltek ahelyett hogy uttána kérdeznétek vagy figyelmeztetnétek 
de ez egy esetben sem történik meg 
általában csak akkor tudja meg az ember amikor megjelölnek vagy belépéskor ki írja a büntetést :S 
figyelmeztetés és magyarázat nélküli büntetés Szubjektiv itélet alapján na ez nem fair 
Büntesetek de ugy hogy megmondjátok miért figyelmeztethettek is mert tudtok írni 
továbbá nem kéne mindent nézőpont alapján büntetni hanem egy adott szituácioról meg lehetne kérdezni 
az ott lévőket

Szia OP-al kapcsolatba valamit nem jól értelmezel.Az új moderátorokat valakinek nyilván ellenőrizni kell, + a mi kérdéseinkre is kell válaszolni valakinek.Küldönben meg gondolod hogy a rendeszrt nem fejleszti senki? Nem hiszem hogy itt akárkinek is meg kéne szabni hogy kinek mi a feladata.

Amúgy meg annak is megvan a módja hogy mivan ha valaki inzultál.Nem az hogy te is lesüllyedsz az ő szintjére aztán még te vagy felháborodva hogy te kaptál és nem ő.Csinálsz egy képet elküldöd nekünk,és ha zavar a tag lenémítod amég nem intézkedünk.

Üdv.INF
szerintem nem kell leváltani mert jól végzi a munkályát
ehezz anyit teszek hozzá hogy a moderátor sokszor ok nélkül tiltanak ki neveket meg sem nézzik az indokot sem a bizonyitékot ezt tapasztaltam sajna kértem indoklást a köv volt idézem:A moderátor is ember és tévedhet háát köszönöm szépen ezt a hozzá állást és a kielégitö tömör választ ennyit a moderátorokról kösznöm