« Back to All Topics
Próbléma akadt (modok segítsetek)
Posted in 
General
Próbléma akadt (modok segítsetek)
Posted in 
General
Próbléma akadt (modok segítsetek)
Sziasztok,

A problémáról még nem olvastam a fórumon. Az történt velem, hogy játszottam és egyszer csak elment a kép. Próbáltam visszahozni, de csak pillanatképe jött vissza és nem a játék. Vagyis nem tudtam folytatni a játékot (frissíteni az oldalt meg nem lehet anélkül, hogy ki ne lépjek). Ennek köszönhetően vesztettem el kb 34 pontot. Tudom ti nem vállaltok felelősséget az ily módon elvesztett pontokért, de nem is ezt szeretném kérni tőletek, hanem azt, hogy a problémára keressetek megoldást :(:(:(

Elolvastam mindenféle szakadási témával foglalkozó fórumot , súgóba is rákerestem és a szabályzatban is néztem, de sehol sem találtam információt  (segítséget ezzel kapcsolatban).

Kérlek segítsetek nekem :( bennetek van az utolsó remény, mert így elég vacak játszani, ha minden 3. meccset elvesztem emiatt.

U.I: Köszönöm mindenkinek, aki válaszol a kérdésemre

   Mediktor
Szia

Szerintem nem ártana e frissíteni a "Java" vagy de szeritnem csak elment a neted egy pillanatra velem is szokta csinálni néha...
Szerintem a neted vagy nem bírja el a játékot, vagy egyszerre töb helyen jáccol ilyen flyordie játékot, vagy sok ablak van megnyitva.
Barátságos Jobbcsülök! Szenvedtem hasonló problémától. Néha a szoba képe vagy a tábla töredezve jelent meg és úgymaradt. Nekem a java legutóbbi frissítése után jelentkezett ez. Megoldás: letöröltem a java-t és egy régebbi verzióját telepítettem és nemhagyom hogy frissítse magát. Azóta pöpec:D
na:röff