« Back to All Topics
klónozás...
Posted in 
General
klónozás...
Posted in 
General
klónozás...
szia,Operátor...
remélem csinálsz már valamit a klónjaimmal...
Júves,és Juvéscsaló...
nagyon nem jó így...
mindenkit klónoznak malomban...
de ennyire sértő nem volt...
jó lenne,ha tenni is tudnál valamit ezek ellen...
Egyetértek Juvéssal.
Igen kellemetlen, főleg akkor, amikor olyan nevet készítenek /engedtek elkészülni/,mely egy játékost negatívan minősít. 
Úgy gondolom, hogy a nevek regisztrálása előtt ilyenekre is oda kellene figyelni, ha pedig már megtörtént, ezeket a neveket nem engedném játékba.
Arról nem beszélve, ha véletlenül a klónomnak udvarolnak helyettem.:)
Szia Operátor!

Hozzá kívánok szólni a hozz ami malomban történik Juvéssal. Hogy egymás után utánozzák a nevét és kritizálják a játékát ez ellen kellne tenni valamit.
igaza van juvésnak én is jártam már igy sajnos 
régi nevemel de azt elopták
jah és az se lene rosz hogyha aki elöfizet anak levédeni feltöréss elen a nevét
nekem 1 majdnem minden nevem feltörték  1 elöfizit eloptak a másikat megmenrtetem amit eloptak 1 évs elöfizi volt rajta 2900 ft kukába ment:_(

Feltörés ellen: javaslom mindenki magának védje meg a saját felhasználó nevét:
A jelszó :
    *  ne legyen hasonló a belépési névnek bármilyen formájához (fordítva, nagybetűkkel, kétszer, stb...)
    * ne legyen bármilyen név, akár rokon neve, akár szereplő egy sorozatban, vagy bármi hasonló
    * ne legyen semmi olyan adat ami kapcsolatba hozható veled, születésnap, telefonszám, város, stb...
    * ne legyen ugyanabból a karakterből vagy számból álló sor, a billentyűzeten egy sorban található karakterek sorozata (pl 12345, qwert, aaaaa, 111111)
    * ne legyen magyar (vagy más nyelven) értelmes szó, ami szerepelhet bármilyen szótárban, szólistán
    * ne legyen rövidebb mint 6 karakter

Tehát ideális esetben a jelszónak nincs értelme, és csupán számok és (kis-, és nagy)betűk, esetleg más karakterek keveréke.

Ha ezekez az irányelveket betartod, a jelszavadat nagy biztonsággal nem tudják feltörni (persze ehhez az is kell hogy ne áruld el senkinek, ne ird fel egy cetlire amit más is láthat, stb...)

OP
mindenfélére válaszoltál,csak arra nem amire kellett volna...
Gondolom,nem csináltás semmit a klónozások ellen...
Gratu hozzá...
Mind a 2 említett nevet letiltottuk. De ne várd hogy minden egyes bannolásról itt a fórumon be fogunk számolni.. Ahhoz túl sok van belőle...

A barátságtalan megjegyzésekre pedig kevés szükség van, főleg miután az ember a kívánságaidnak megfelelően éppen végzi a dolgát...

OP


Köszi a gyors intézkedést, de a mai napon három hasonló név készült. Juves boooom, 'Juvés és Ju'ves. A baj talán az, hogy bejönnek Juvés játékába, hogy privibe mi történik, azt nem látom, de sajnálom, hogy a barátomnak már kedve sincs malomra jönni. Lassan a malmon már sokunknak épp az ilyenek miatt.
Mégegyszer köszi!
hi...
bakker...megint kezdődik...
most JUVES nevű klónoz,de csak 0 pontossal játszik...
örülnék,ha tennétek ellene valamit...
vagy regisztráljak minden hasonló Juvés néven?
kösz a választ...!
és, a segítséget!
Hi!

Csinálj egy nem "juvés" nevet és akkor nem lesz klonod;)

Μr.Tяé Cσσl 
aham...egyéb okos hozzászólás?:p
Hi!

Azis egy megoldás.

Μr.Tяé Cσσl 
dehogy törlöm...
ezen ismer mindenki,ez az első nevem...:)
ragaszkodó típus vagyok...:p:)
én nemrég lettem előfizető...és már régóta ezen a néven vagyok...
több,mint 1 éve...én legalább nem váltogatom a nevemet,mint egyesek...
Könyörgöm mond meg hogy lehet ha csak németül tudok és angolul meg nem.És létszi ne gyere azzal hogy fizessek elő me nincs pénzem. Létszíves mond meg hogy lehet.És bocs azért a "Létszi ne gyere...".Nem akarok bunkó lenni.



       Üdvözlettel: gaba gaba gaba



          Üdvözlöm a csapatot is
Ez az üzenet a Operátornak ment de más is válaszolhat.
 (a javaslatokat meg a hozzászólásokat várom)





        gaba gaba gaba
:(
már megint klónoztak...
már kezdem unni,hogy mindig csak engem,és igen sz.r érzés viszontlátni magamat,miközben mások azt hiszik,hogy én vagyok.
légyszi,ne engedjétek már,hogy hasonló név készülhessen,kösz...

most az a nick,hogy juvés...
kisbetűvel...
Kedves OP.!
Uyganezzel a problémával "küzdünk" mi is,de mivel a kedves magyar moderátorunk(Infinity Skils) a szabályzat ellenére is azt mondja hogy nem tud mit tenni ezért kérlek téged hogy töröld a "♥$eXyGirŁ♥" klónját, mivel nagyon idegesitő hogy mások azt hiszik hogy ő az és visszaél ezzel!

Infinity te meg.....
nem gondoltam volna hoyg ennyire nagy az arcod szivem :) azt mondod hogy nem törlöd mert nincs miért?és hogy csak akkor ha küldök képet arról hogy visszaél a névvel? mikor ott volt a szemed előtt a 2 ugyanolyan név...
tessék mégegyszer ismertetem veled a szabályokat : 
1.1. a FlyOrDie-on már létezik (tekintet nélkül annak írásmódjára);
1.8. alkalmas a többi játékos megtévesztésére;

ez a kettő pont erről szól..és azt végépp nem értem hogy te mivel vagy különb..isten:))))))
midnegy ez nem rólad szól csak azt hittem ennél emberibb vagy!!!
Jah és a Tia0213 nickből és készült még egy remek példány...:)képeket sajnos csak külön tudok küldeni valamiért nem jelenitit meg itt vagy passz :)

Köszönöm előre is

Tia :)
Neked azt tudom javasolni, hogy szólj be neki privátba, az meg el ezd rád veszekedni a közösbe, poolon meg úgyis fotóznak. 

2. Javaslatom: töröld a neved

3. Javaslatom: menj el egy évig, majd gyere vissza egy év múlva

4. Javaslatom: Fotózd le, tömörítsd le, és küldd el a moderátoroknak. 

5. Javaslatom: Szólj OPERATOR-nak, hogy tiltsa ki

6. Javaslatom: Csinálj új nevet

7. Javaslatom: Beszéld rá a másolatot, hogy törölje a nevét
ha nekem válaszoltál...:
csak magyarul tudok neki szólni,de azt nem érti,mert török...
tudom azt is,hogy ki...
de gondolom az Op is tudja...
ha akarná...
Tényleg török? :O amúgy mind a 2-töknek írtam
még mindig játszik,ne tőrödjek vele,ha mindig kiírja nekem,hogy looser?
kicsit zavaró...
tudom,titeket ez nem érdekel,mert,ha érdekelne,akkor kitiltottátok volna már...
amúgy kösz,Shogu
és,szia Tia...:)
rólad elfeledkeztem...:s
2. Javaslatom: töröld a neved

3. Javaslatom: menj el egy évig, majd gyere vissza egy év múlva

Ez a kettő kérlek a legostobább dolog amit hallottam!
2 éve lassan hogy használom  a TIA0213 NEVEM! ÉS ÉN RAGASZKODOM IS HOZZÁ! NEHOGY MÁR MÉG ÉN MENJEK EL MEG TÖRÖLJEM A NEVEM MERT EGY KIS TIZENÉVES csira szórakozik velem!!!!!!!!!!!

JAH ÉS INFINITY GONDOLOM TE ADTAD A DEMERITET!! VAJON AZÉRT MERT KI MERTEM NYITNI A SZÁM FÓRUMON???
MERT KÉTLEM HOGY MÁS SZABÁJTALAN DOLGOT TETTEM VOLNA
MÉGEGYSZER
NE JÁTSZ ISTENT
ÉRTED?
ÉS MOST MEGINT MONDTHATOD HOGY KEZD ELFAJULNI....
DE UGYE TE "MÁS " VAGY!

A DEMERITET VEDD LE! ÉS A KLÓNOM TÖRÖLD.
KÖSSSSZ

bye : Tia



Kedves OP.!és akik olvassák:$

A magyar moderátorunk elég érdekesen viselkedik,nemigazán érdeklik a szeme láttára történő szabálytalanságok mint ahogy Tia is említette...
iNfy amikor hozád fordul bárki segítségért akkor csak azt kapják,hogy: ,,ilyen kérdésektől kímélj meg légyszi" stb.
Nemértem miért nemtudsz normális választ adni vagy segíteni..


http://kepfeltoltes.hu/view/071110/Untitled_1__800_x_600__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


 
A lényeg az h van ez a klónozás problémánk és még mindig nincs megoldva, tegnap este ugyanúgy bejött mind2őnk klónjával és...
Mikorra várhatjuk h valami változás történik?egyáltalán várhatunk vmi jót?:(
Azért bannolt az ÉDES  m,ert édesnek szólitottam meg..hát nem..Édi? :D 
röhely :D
amugy meg a képet nemvágom miért nem jeleniti meg...
de azért elküldtem a moderátoroknak,és szeretném ha válaszolnának vagy egyáltalán mutatnák valami jelét annak hogy tudomásul vették...de ha kell elküldöm többször, mert ez tényleg röhelyes!

Bye : Tia 
Most mi értelme, hogy tele írod a fórumot a hülyeségeddel, 6 néven? Sőtt, még ugyan azt 
hagyd már...tök jó csaj...:)
3 néven, és azért 3 különbözö névvel mivel nem enged be..ugyanis bannt kaptam a semmiért!

Miért szólsz be? Milyen jogon?amugy meg ha te leszólhatsz akkor én meg irhatom a dolgaim! ENNYI!

Amúgy Fórum..ezért van! nekem problémám van, én megmondom!
....................................................
a $exy meg nem én vagyok szal...


Nem ismersz..velem ne állj le kötekedni :D :)
További jó mindent :)
Ja, mert itt csak az ártatlanokat rúgják ki. Gondolkozz már, annak mi értelme lenne? Biztos csináltál valamit! Én meg nem vitatkozok, de akkor minek írsz a fórumba,hogyha válaszolni se lehet? 
Megint csak egyet kell értsek Juvéssal.
Magam tapasztalom, amikor vele játszom, bejönnek játékosok és őt inzultálják, mintha Ő bárkit is bántott volna. Természetesen összekeverik a kisbetűs juvéssal.
Egyszer már kértünk titeket, tegyetek az ilyenek ellen valamit,de úgy látszik falrahányt borsó.
Igaz,nem Ti vagytok itt és nem Ti kerültök kellemetlen helyzetbe.
Azért én még mindig bízom abban,hogy ezt a nevet kitiltjátok, és nem Juvést kéritek, hogy csináljon másik nevet és ne neki kelljen egyezkednie a másikkal, hogy törölje. Azt gondolom, az a Ti feladatotok, hogy megtegyetek mindent azért, hogy a játékosok örömmel jöjjenek ide játszani. Puszi! -szösz-;)
Akkor törjétek fel a nevét, és ne játszatok vele, de azt nem tom hogyan :D
Tisztelt illetékesek!
Rövid ideje...áprilistól vagyok lelkes tagja a malomnak,de amit az utóbbi időben tapasztalok-az felháborító számomra.
Bizonyos ismeretlen vkik a köztiszteletben álló,és tisztességesen játszó "csapat-tagok"nevét felvéve..(pontosan a JUVÉS név ez..álnéven:JÚVÉS A KIRÁLY)szemtelenül viselkednek,játszanak. Érdeklődnék..ezen cselekedeteket miért nem lehet megakadályozni? ..esetleg az ilyet letiltani..írom ezt mint 26 éve pedagóguspályán lévő tanítónő..köszönöm..
Le lehet tiltani az ilyeneket, de ehhez kérnénk egy kis segítséget.
Mégpedig a fórum helyett a 

http://www.flyordie.hu/help/screenshot.html

oldalon leírt módon elkészített képet a 

http://games.flyordie.com/s/reportAbuse.html?portal=flyordie_com&lang=hu

címen elküdeni sziveskedjen.

Köszönjük

OP
csőrécske, te vissza olvastad ezt a topicot?
igen..vissza...és tovább no comment
Újra itt...
Most juves2...
Küldtünk már ss-t...De még mindig ugyanúgy játszik a "nevével"...

Van egy kis gond...... 
Sajnos már nem elég az hogy ha jó jelszavat találtok ki mert vannak jelszótörő programok...... :( :( :( :( 
s én már áldozata lettem egy párnak pedig egy hosszú számsor a jelszavam..... 
csak ugy hozzátettem......
Az a hosszú számsor aztán tényleg tuti védelem... Egyszerűbbet nem tudtál kitalálni?
Szerintem érdemes lenne utánanézni interneten, mit jelent egy nehezen törhető jelszó.
A 7-es szám Figo mezszáma. De még ezt se tudod?
figo szerintem,ha az oldalon akarsz maradni húzódj távol a forumtól,mert,hogy egy lánynak csak úgy odavágod,hogy mi volt egy öreg játékos mezszáma ez egyszerűen szánalmas.Nem is beszélve a sok fölösleges topicknyitogatásodról,ami szánalmas,és nevetséges,de elmondom,hogy az OP nem fog rajta nevetni...
Egyet értek Juvéssal..engem is zavarna,ha ennyi klónom lenne... juves2 nagyon nagyképű játékos, nem hasonlít egyáltalán az igazi Juvéshoz. Játszottam vele, és megkértem,hogy törölje azt a nevét,de továbbra is azt hiszi,hogy vicces amit csinált, mert még mindig azon a néven játszik. Mi abban az érdekes, hogy mások nevét meghamisítják, és azzal lépnek be?:-S

Nem szórakozásból írtam,Op...Jó lenne,ha kitiltanátok őt.
Többet között adogatja a pontokat,azon kívül,hogy klónoz...De gondolom,ezt tudod.
1 perc alatt kikapott 8-0-ra...Ennyire gyenge nem lehet...
Ja,és még ki is nevet. Hát nem kedves?
A moderátorok nem feltétlenül olvasnak minden topikot, ezért javasolnám 

http://www.flyordie.hu/help/report.html

használatát.

Ahova egyébként nem kaptunk semmit az ügyről eddig, úgyhogy ha küldtél valamit, akkor azt rossz helyre...

köszönöm

OP
Nálam nem nyitja meg a linket,de azért köszi.
Azt sem értem,minek a screenshot...Ha egyértelmű a hasonlóság...(juves2) Szabályzatban is van írva ilyen gondolat(flyordie-on már létezik-tekintet nélkül annak írásmódjára...,alkalmas a többi játékos megtévesztésére.)
Tudom,hogy te rendes vagy,Op. Hálás lennék,ha tiltanád.