« Back to All Topics
progisoknak meniük kell
Posted in 
General
progisoknak meniük kell
Posted in 
General
progisoknak meniük kell
nagyon unom már hogy sok progis megver és röhög utána és beirja hogy béna ezért kérem OP hogy ne engedd a programok hazsnálatát ki kelene tiltani az öszes programot hazsnálot táblás játékokrol mert szerintem az nem fer hogy valaki programal mester vagy nagymester 
ezért a progisoknak meniük kell
 progisok takarodo!!!!!
aki velem egyetért az irjon ide  tista játékot szeretnék elérni amugy OP te a progisokal vagy??

100%tiszta játék 0% program!!
 ez a jelmondatom aki egyetért az irjon ide és harcoljunk az iagzunkért
hajrá tiszta játékosok !!!!▪GσldFisн▪ 
na és az mért baj kedves játékfarkas??? te a progisokal vagy  vagy mi a bajod van ?
nem azé de goldfish progis ikonod van amöbába is meg aszem tötikébe is !!(de amöbába tuttira van):D

haverom progizott a nevemen amugy meg nincs mert éln nem progiztam és le is vete tötikén meg már nem jáccok ugyhogy enyi
Prigós tuntetés :D:D:D meghivtok engem is :D:D :p
Hi!

Gold ha nem szeretsz progisokkal játszani akkor azt tanácsolom játék előtt nézd meg az infóját és ha ott a jelzés ne játsz vele!

Μr.Tяé Cσσl 
Ha progizik progizik, picsogj máshol
Amúgy az adatlapon mi jelzi azt, hogy progizik?
egy kis monitor ikon bene egy piros felkiáltojel és ha rámész kiirja hogy programot használ vagy used program
hi én is beszállok a tüntetésbe XD
de aztá nehogy gumibottal meg festékágyúval jöjjenek ám:D
csak vicc volt ám, de amúgy télleg hülyeség játszani a progisokkal, nincs benn élvezet, a játékokat azért találják ki hogy emberi ésszel gondolkozzanak és nyerjenek
ugy ugy ahogy mondod ez nem a pontéhesek helye 
goldfish egyszerű nem muszáj játszanod velük ha ott a proramjel és te nem akarsz játszani akkor ne játsz ennyi.dv Tran GS