« Back to All Topics
a fórum jövője?
Posted in 
General
a fórum jövője?
Posted in 
General
a fórum jövője?
Barátságos Jobbcsülök!  A fórum lassan már csak erről szól? Szabályszegők jönnek ríni vélt sérelmeik miatt: Egyre több az ilyen: -ok nélkül kitíltották az összes nevem - 2 nap előfizetés után megbüntettek minden ok nélkül -ellopták a nickjeimet és e mail címeimet stb. Éppen tegnap írkálja asacura, hogy senki sem fér hozzá a gépén a nickjeihez, erre   ő véletlenül ír a haverja nevéről:O nevetséges. Kedvenc gyöngyszemem az a reklamáló aki az arab szobába járt pontot átadogatni. 800 fölött járt mikor kitíltották. Ezután idejön szájtépve, hogy az miért baj ha a "barátaival játszik"? Pont annál reklamálnak a büntetés miatt aki pontosan tudja hogy miért adta azt? Egyszer én is bepróbálkoztam. Mondom a rendőrnek: biztosúr!!! én törvénytisztelő tisztes adófizető és példás családapa méghogy én gyorsabban a megengedettnél? felháborító!!! erre ő mutatja a célfotót. Ő nyert. Szóval széllel szemben nem érdemes sárgát dobni:)   na röfff
bocs ha hosszúra sikerült
igazad van pgmanus vanak nrevetséges egyének ezen az oldalon nekem a kedvencem az aki 3 nap ban miatt fel akarta jelenteni a flyordiet röhejes nem??
cikisen rőhejes :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Godlfish: sztem most senki se tudja eldönteni h te asacura vagy vagy nem?...:P
bocs...elírtam a neved *Goldfish
nem én vagyok asacura az haverom nickje volt amit kitiltottak