« Back to All Topics
Nem kívánt okozat
Posted in 
General
Nem kívánt okozat
Posted in 
General
Nem kívánt okozat
Tisztelt Operátor!

  Érdeklődnék , hogy azokat a neveket amiket kitíltanak ,lehet-e újra használni valamikor?
ha végleges snem soha töbé ha idéglenes a büntetés lejárta után lehet csak használni öket
Amelyik név véglegesen ki van tiltva, azt nyílván nem lehet többé használni.
A te neveidet se azért tiltottuk ki, hogy most újakat regisztrálj, úgyhogy remélem tudod mire számíthatsz...

Nem tudom miért nem lehet betartani a megállapodást, amit kötöttél velünk regisztrációkor, nem olyan marha bonyolult ám az...

OP
 Igen marha nagy bűnöm van , biztosan. Amúgy megleszarom 
Erre is van megoldás , kúrvára megszopattatok :D

 A másik gépről ugyan úgy fel tudok jönni , :D:D:D ti vad faszok

Büszke lehetsz magadra...

OP
 Amúgy meg vannak nálam sokkal aljasabb emberek , de úgy néz ki , hogy ti rám vagytok állva . Ez már személyes ellenszenv a részetekről.
hát ilyen szép szöveg mellett ne is csodálkozz ezzen:P
Hi!

Én ehez annyit tennék hozzá hogy a "Feltételek elfogadása" nem mindenki veszi figyelembe regisztrációnál csak kipipálja de else olvassa.

Μr.Tяé Cσσl 
Annyit fűznék hozzá, hogy ez legyen az ő problémája, hogy olyasmit fogad el amiről azt se tudja micsoda...

És még annyit, hogy ahhoz nem kell elolvasni semmit, hogy az ember ne káromkodjon nyílvánosan, ne szidja mások hozzátartozóit, stb. Ha valakinél hiányoznak ezek az alapvető viselkedési formák, azon én már nem tudok segíteni sajnos...
Ha ő így érzi jól magát, biztos talál olyan hely, ahol ez az elfogadott. Itt nem.

Köszönöm a figyelmet, 

OP
Hi!

Normális közösségbe sehol nem fogják elfogadni ezt a hangnemet szerintem...

Μr.Tяé Cσσl 
Hát igen, nomális közösségben... :D
Egyébként meg kicsi zee te hány éves vagy, ha nem vagyok túl indiszkrét? Mert ha mondjuk 10 évnél idősebb, akkor az már elég gáz ilyen szintű hozzászólással...
Hi!

Kedves liba manapság már a felnőttek nem annyira felnőttek mint 500 évvel ezelőtt.(ha érted mire gondolok)

Μr.Tяé Cσσl 
Sajnos így van. De azért van egy határ, amit talán illene... :)
Véglegesen letiltották kedvenc nickemet,csak azért,mert én és a férjem ugyanazt a gépet használjuk.Most én mit tegyek?Igyekeztem a szabályzatot betartani,de mivel párom megsértette,ennek iszom én is a levét.Hát ez tényleg nem kivant okozat.Hogy szerezhetném vissza nickemet,vagy lemondhatok örökre róla?Tisztelt OP,akkor én most tényleg búcsut mondhatok neki?
"kedvenc nickemet" 

látom még maradt egy pár azért...
Amúgy meg beszéld meg a drágalátos férjeddel, hogy legalább rád lehetne tekintettel ha már másokra nem...

OP
Nem maradt "par".Egyet hagytatok meg,s most azt is letiltottatok.Megjegyzem,ez nem az en nick-em.Bar annyira hasznalom,hogy valaszoljak a "par"nickes valaszra.Annyira hihetetlen,hogy egy geprol jatszodhat tobb szemely?Es miert lennek en felelos mas tetteirol?Ok,letiltottatok ot,le engem,de miert a hozzaszolas utan ki kellett dobni az utolso nevemet is?Tudom,valaszt ugyse kapok,mert a szolasszabadsagnak fuccs,ahogy latom,es logikusan kovetkeztetve,ez a nev is repulni fog,de azt muszalj megjegyeznem,szornyen igazsagtalanok vagytok.Kisse nezzetek szet a jatekteremben ,mik tortennek ott,ahhoz kepest "lepkefing"az en "bunom".Azt neveznem helyes eljarasnak,ha ezt vegre is hajtanatok,s letiltanatok a notorius karomkodokat,anyazokat es a csalokat,mert ha beleneznetek nehany piros adatlapjaba,foleg regebbiekbe,akkor felfedeznetek,igenis a csalas ott kezdodik.Mert en ezen parszor elszorakoztam,de eszem agaban sem volt bekopni senkit.Templomkapu en sem vagyok,de ami igazsagtalansag,az az is marad,hiaba VIP-ek az illetok a jatekban.Ami meg "a ferjed tekintettel lehetne rad"-at illeti,hat hogy o mit muvel,a az o baja, amit en,az az en bajom,KET TELJESEN KULON SZEMELY VAGYUNK!!!!!Szoval ennyit az igazsagrol,meghalt Matyas kiraly,oda az igazsag,ez nagyon ervenyes ratok!
PS:ES LATOM NAGYON ZAVART AMIT IRT NEKTEK MERT MEG VALASZOLNI SEM MELTOZTATTATOK!!!!
Annyira hihetetlen,hogy egy geprol jatszodhat tobb szemely?


nem hihetetlen, de gondolom te sem szeretnéd hogy oda állítsunk egy moderátort a gépetek mellé aki nézi hogy épp ki játszik ott.

Addig meg kénytelen vagyunk mindenkit aki onnan játszik egy kalap alá venni.

Igazságtalan? Lehet, de nincs más megoldás pillanatnyilag...


letiltanatok a notorius karomkodokat,anyazokat es a csalokat

Pontosan ezt tesszük...


eszem agaban sem volt bekopni senkit


Ha valakinek annyir nem ér meg az egész hogy egy screenshotot küldjön, az miért reklamál? Az egyszerűbb?

OP
MIERT,ANNYIRA ANYAZONAK MEG KAROMKODONAK NEZTEK?HAT ITT A TEVEDES,NEMIGEN ALL SZOKASOMBAN.
AMI MEG A BEKOPESEKET ILLETI,HA MINDENKI EZT CSINALNA,AKKOR JATSZHATNATOK EGYMAS KOZOTT,MERT A JATEKOSOK 70%-AT KI KELLENE DOBNI,S NEM EGYSZERUBB SS-T KULDENI,DE MOST EZERT A LETILTASERT EZ KIKIVANKOZOTT BELOLEM,ES MEG SOKMINDEN KIKIVANKOZNA,DE A JOIZLES HATARAIT MAR SERTENE.A LENYEG ANNYI,NE CSAK A JOAKAROK REKLAMACIOIT FIGYELJETEK,HANEM NEHA NEZZEN BE VALAKI A PORTATOKBA,HA MAR VALAKI VALAMIT ELVALLAL,EZT ERTEM A MODERATOROKRA,AKKOR VEGEZZE IS A MUNKAJAT RENDESEN,NE CSAK AZ SS-EKRE ADJON.NE LEGYEN SOVINIZMUS ,CSALAS,EGY FELROL SE.DE SAJNOS NAGYBAN MEGY EZ,UGY PRIVIBEN,MINT TAKARATLANUL.ERROL TEGYETEK,A TOBBI JATEKOSRA TEKINTETTEL,MERT ENGEM MAR NEM KELL FIGYELEMBE VENNETEK EZUTAN,GONDOLOM,DE NEHANY EMBER MEGERDEMLI,HOGY ZAVARTALANUL JATSSZON
"AKKOR VEGEZZE IS A MUNKAJAT RENDESEN"

ha meg végzi, akkor az a baj...

OP