« Back to All Topics
szivesség
Posted in 
General
szivesség
Posted in 
General
szivesség
Udv. operator van egy kérésem,az lenn h ne tiltsak ki ezt a nevemet tudnillik mar 2 nevem odalett, s nem tudom az okat,igy enm fer h feljon az opi és tilt ki.meggkérrem h mondjon egy indoko,h mi a gondja velem
Üdv,

Szerintem fusd át mégegyszer a szabályzatot.

INF
MOD
FOD
Hát minden szabályt ismerek s szerintem be is tartottam az oszeset,a gond ott kezdodik hogy nem merek menni a magyar szobaba,mert az opi azonnal kitilt,s hamarosan elofizető szeretnék lenni s igy hogy merjek ezlőfizetni??? mikkor barmelyik percben kitilthat:(
Miért nem ezt irod:
"Üdv OP!
Nem ismerem a szabályzatot, tehát esélyem sincs betartani, de nem is akarom. Légyszi ne tiltsatok már ki."
Ha te mondod, biztos úgy van.
liba hallod akkorákat visítok rajtad leesek a székról:D még egy ilyen kiálhatatlan nőszemélyt..nem bírod megállni h ne szólj le valakit mi? :D 
Opirator!! megkérem hogy válaszoljon mert,elofizeto szeretnék lenni s akkor tudjam hogy érdemese elofiztni,vagy elofizetek s masnap kitiltnak??:(
Miből gondolod, hogy nő? :D
Liba nem bánja ha hülyézzük,csak helyesen irjuk.
Nyugodtan hülyézhettek oda-vissza, rátok bízom. De szerintem nem vagyok kiállhatatlan nőszemély.
 "tudnillik mar 2 nevem odalett, s nem tudom az okat,igy enm fer h feljon az opi és tilt ki.meggkérrem h mondjon egy indoko,h mi a gondja velem" na itt kezdödik a probléma hogy egy játékosnak 1 neve lehet ugyhoggy sztem semmi baja nincs veled 1ik OPnak sem ök csak a munkájukat végzik :D
nincs igazad mert csak egynevem volt miutan kitiltottak csinaltam egy ujat,azt is kitiltottak s mégcsinaltam egy ujat,most azt akkarom h ezt netiltsak ki h lehhessek elofizeto:D érted?:D
kérem Operator hogy irjon h akkot tudjam h mi a helyzet!!!:(
Azt, hogy mi a helyzet, kérdezd Joey Tribianitól ;-)
Liba:):)

Miattad olyan a fórum mintha cigányok dumálnának:)
 Kiállhatatlan nőszemély vagy,most felvilágosítalak:D

Ha nem tudja leírni a szót,majd megtanulja....

Jó lenne ha nem pofáznál bele...

Remélem fogsz ezen a "szar"(már bocsánat)tulajdonságodon:D
Az, hogy "olyan a fórum mintha cigányok dumálnának", korántsem miattam van... Legfeljebb annyi igazság van benne, hogy azok mellett, amiket én írok és gyakran mások írnak, tényleg úgy tűnik, mintha a játékosok nagy része félig analfabéta lenne. És ez egyáltalán nem vicces, sőt: szégyen. Persze nem várhatjuk el, hogy mindenki intelligensen és kultúráltan társalogjon itt. De azért "a cigányok szintjére" tényleg nem kellene lesüllyedni (és ehhez én járulok hozzá a legkevésbé).
"Kiállhatatlan nőszemély vagy" - ehhez annyit fűznék hozzá, hogy "nem". Fizikailag lehetetlen. Te is beleestél a világháló csapdájába: honnan tudod, hogy "kiállhatatlan", "nő" vagyok? Egyáltalán ki mondta neked, hogy "személy" vagyok? Lehet, hogy növény, vagy tárgy vagyok (tudom, most erre azt szeretnéd válaszolni, hogy "nem, te egy állat vagy", amilyen jó humorérzéked van :)), nem tudhatod biztosan.
"Ha nem tudja leírni a szót,majd megtanulja..." - nem fogja. Aki az interneten nevelkedik, soha nem fogja megtanulni.
"Jó lenne ha nem pofáznál bele..." - mibe?
"Remélem fogsz ezen a "szar"(már bocsánat)tulajdonságodon" - mit fogjak rajta? Nem egészen értem...
Nem állatot mondtam volna,és gondolom jobb a humorérzékem mint neked:p

És ha valaki csinál egy felesleges threader-t akkor abba nem kell belepofázni,hogy "hű de felesleges volt"ez is az:)

amugy Tia is és mindenki azt mondja hogy kiállhatatlan "nőszemély" vagy!

Nem fogja megtanulni????
Dehogynem!

elmegy az iskolába megtanulja:)

Ha pedig véletlenül írt be olyat pl: hoyg
Azért iskijavítod,pedig mindenki tudja hogy véletlenül írta,és ebbe "pofázol"bele

Ui:kiállhatatlan nőszemély vagy
Na látod, ilyenekre próbálom csak felhívni a figyelmet, hogy pl. a "threader" teljesen mást jelent, mint a "thread", amit írni akartál. Persze ez lehet elírás. De szerintem ez nem kötekedés, ha szólok emiatt. Ha valaki egy felesleges topicot hoz létre, akkor meg tök mindegy, hogy ki mit ír bele, elvileg úgyis törlik (gyakorlatban nem), de egyébként pedig nem kell létrehozni.
"amugy Tia is és mindenki azt mondja hogy kiállhatatlan "nőszemély" vagy!" - rajtad és Tia-n kívül még ki mindenki mondta? Egyébként ha így tetszik, akkor leszek kiállhatatlan nőszemély. Látom, nem nagyon értetted meg az előző hsz lényegét.

nah elírtam:):)

De mindenki tudja hogy mit akartam:)
mert teljesen más:):)
--Remélem fogsz ezen a "szar"(már bocsánat)tulajdonságodon--

Ezt azért elmagyarázhatnád végre, hogy mit jelent, te dzsegjuör :D
Azt hogy liba
 egy hejes hályas lyányka
És ezt az előbb nem tudtad leírni?
úristen... állat tárgy növény.. ez a liba beteg ... :D sztem menj orvoshoz
                       ßÝ : ◄ĐãŋżΐĠ►
Látom, nem szeretsz barkochbázni.
sánánánáná :D

Liba hogy neked sincs jobb dolgod komolyan..:) 
jó nagy kocka lehetsz :O
na mindegy, csak közlöm hogy ez már tényleg szánalmas!! :)

Üdv


hupsz a kiállhatatlan nőszemély lemaradt :D
am ez "liálthatatlam n9stemylnek " indult :D
lolka :p
libuska nem kiálhatatlan csak nincs nekije humorérzéke.
Igen. A "HUMOR" topicot sem szoktam olvasni emiatt, mert számomra csak tényszerű leírások a "vicc"-nek nevezett dolgok.
lolka és bolka (Tia0213 nyomán)
neked nincs humorérzéked te madárinfluenzás csirke
Figyusztok!! liba s társai megkérlek h kussoljatok,mert nem nektek irtam a forumot,h itt ti fesztizzetek,megkérlek ha tudjatok a megoldast azt irjatok,mert azé olyan a sakk forum mint a ciganyoké,mindent hujeséget megosztotok ami nem idevalo!!

cigányozni se szabad ugy csinájad magad :P 
ahh még rímelt is de tudok istenem :D
Dear Sporik! :-)

Arany Czimborrrrrákok!

Itten csak szívességet adni lehet, avagy kunyorálni is?!?:-))))))

Ki seg(gí)tene 1 szerencsétlen informatikai an-alfa-bétának a sakk.hu adta lehetőségeket/alkalmazásokat etc. elmagyarázni és betanítani, hogy legalább idomított majom szintjén opreálni tudjak véle:-)))

köszi, fiúk/lányok! (nem kívánt törlendő...