« Back to All Topics
Amőba
Posted in 
General
Amőba
Posted in 
General
Amőba
szégyellje magát az aki odatette a nevem mellé a felkiáltójelet.sosem csaltam és nem használtam és használok programot.Talán erre oda kellene figyelni.............
Szia Zaba!  
Ez a név most lehet, hogy nem ismerős neked, de régóta ismerlek. Sokat játszottunk régebben, és sohasem tapasztaltam, hogy progiznál. Szóval én hiszek neked, és megértem a felháborodásodat. Amennyire én tudom, a rendszer automatikusan adja a jelet. Figyeli, hogy játék közben csinálsz e ablak váltogatást, azaz átlépkedsz e más alkalmazásba. Szóval, ha közben mondjuk MSN-ezel, vagy mást is játszol, könnyen benyelheted a jelet. Ez van:(
Én viszont azon szoktam felháborodni, mikor összejön egy kicsit több pont, máris megjelenik egy jóakaró, aki besározza az embert. Mindegy.
Javasoltam már itt a fórumon, hogy játék közben láthassuk, ha ellenfelünk ablakot váltogat. Ha az elején minden lépés után ablakot vált, még akkor is ha megkérjük rá ,hogy ne tegye, akkor biztosak lehetünk benne, hogy progizik. Így mindenki jobban odafigyelne arra is, hogy játék közben ne lépkedjen át máshová. Kevesebb lenne az olyan eset, mint a mostani. Technikailag megoldható a dolog.
Üdv!
Sziasztok......
Szia tata.....hogy valójában ki vagy nem tudom,de neved ismerem.....és köszönöm meglátásodat,aki ismer tudja nem csalok.....
igazad lehet,nagyon sokszor játszom és játszom egyszerre 2 helyen,akár amőbát is,mert érdekesnek találom.
Tegnap valóban dartsoztam és amőbáztam egyszerre,de nem hinném hogy ez lenne a megoldás hogy oda......-nak egy program jelet:S...mindenesetre tanultam a dologból,ne játssz 2 helyen mert csaló leszel:S
köszönöm.......remélem azért játszol velem:):):)......
sziasztok
Sziasztok!
Tata a te ablaknyitogatásodra nem kíváncsi a rendszer. Sokkal valószínűbb, hogy az algoritmusokat figyeli,(Egy probléma megoldásának véges számú részlépésben történő egyértelmű és teljes leírása) Tehát elevickélhet egy névvel, aki programot, használ de nem sokáig. Apropó oly rikán látlak Tata az amőbán, csak nem lettél sakk bajnok.
A mástól ollózott beszólásaid elég gyengusok, az ánuszgyűrűdhöz hasonlatosan!
Ha az ablakváltás látszata hoz izgalomba, arra ott vannak más oldalak. Jó hogy mindjárt a hűtőmbe nem akarsz belátni!
Mi van akkor, ha ép progit használóval szeretnék játszani, attól csak tanulni lehet.

Kedves zizy♥! 
A másik topicban elmeséltem miért látsz olyan ritkán. Sakkbajnok nem lettem, mert nagyon gyengén sakkozok, ezért  inkább nem is égetem le magam. Itt is gratulálok sikeres ténykedésedhez, ahogy mások kedvét elveszed a játéktól
üdv!
Még valami: "Jó hogy mindjárt a hűtőmbe nem akarsz belátni!"
Az ablakváltogatás láthatósága nem azt jelenti,hogy látod az ellenfél számítógépén megjelenő képet. Tudatlansággal felvértezve úgy érzed jogosan szemétkedsz velem? Ha a beszólásaim ennyire zavarnak, jó hírem van számodra. Most írok utoljára a fórumon. Szabad a pálya. Rajtad mindenki szeme! Írj hasznos és konstruktív hozzászólásokat. kíváncsian várom!!! Eddig sajnos csak semmitmondó, rosszindulatú, és tudatlanságot tükröző dolgokat írtál.
Hajrá!
Ezt a hűtős poént én sem egészen értem. Meg hogy az algoritmust hogyan figyeli a rendszer.
Kedves játszótársak!
Az algoritmus definícióját leírtam okolásul a tudatlanok számára .A programok nem önfejlesztők egy adott problémát mindig ugyan úgy oldanak, meg vagyis a lépések egymásutániságában nincs változás. Ezzel szemben az emberi elme (már akié) kreatív!
Jó a Hűtős poén kicsit tán elrugaszkodott (de nem jobban, mint a te ablaknyitogatós eszmefuttatásod) volt de nem azt írtam, hogy látod, mi történik a gépemen!
Tisztelettel javasolnám, mielőtt válaszoltok, olvassátok el figyelmesen a hozzászólást!
Nem hiszem, hogy Tatus most írt utoljára ahhoz túl ambiciózus (ezt a szót is magyarázzam?)

Mielőtt még itt bárkit letudatlanoznál..

"A programok nem önfejlesztők"
Ez elég nagy tévedés, ugyanis a legtöbb jó program önfejlesztő, folyamatosan raktározza el az új meccsek során szerzett tapasztalatokat (új állások, rossznak bizonyult lépések), vagy időközönként manuálisan frissítik a tapasztalati adatbázist.

"egy adott problémát mindig ugyan úgy oldanak, meg vagyis a lépések egymásutániságában nincs változás"
Ez akkor sem lenne igaz, ha a programok algoritmusai időben állandóak lennének. Adott állásban, ha a program több jó folytatást lát, véletlenszerűen választhat közülük.

"a rendszer ... az algoritmusokat figyeli"
Oké, vegyük pl. a sakkot, Te azt feltételezed, hogy a Flyordie-nak olyan tökéletes sakkprogramja van, ami véges számú lépésben egyértelműen megállapítja a meccs kimenetelét, és ezt veti össze a játékosok lépéseivel. Ilyen program tudtommal nem létezik és még egy jó ideig nem is fog, de hát ki tudja. :)
Igaz, vannak játékok, ahol már létezik tökéletes progi, de az algoritmusos módszer csak ezeket mutatná ki, a nem tökéletesen játszó programokat nem. Ahány progi, annyi algoritmus.
Amőbára még esetleg igaz lehet amiket írtál, de mi van a többi játékkal? És ha valaki tényleg jól játszik?

Amúgy a programok gyakorlásra vannak, mások ellen használni csalás. Tudom, hogy ezen az oldalon nem ez a hivatalos álláspont és itt sokan máshogy gondolják.


Úgyhogy marad a Flyordie-os ablak fókuszának figyelése. Vagy fókuszban van, vagy nem, ennél többet a szerver nem láthat. A váltogatást valamilyen algoritmussal értékeli. Aki pl. MSN-ezik, az könnyen megkaphatja a jelet.
Kedves Atlantean!
Bár lehet, hogy informatikai tudásom nem vetekedhet a tiéddel, mégis mielőtt írok, megszólítom a címzett felet!
A fenntartók célja a programot használók megjelölésével feltételezem az volt, hogy az itt játszok esélyeit, kiegyénítse. 
Nem törnék pálcát egyik csapat felet sem (progizok/nem progizók) különösen úgy nem, hogy konkrétan tudom, 
gyakorta , igazából összemosódásról van szó!(a progis sem mindig progizik )
Talán éppen az új jelölésnek köszönhetően (mert ez feltűnő az is látja, aki nem tud infó lapot nézni)
Én ellentétben veled nem feltételezek semmi nemű rosszhiszeműséget az oldal fenntartóiról azt pláne nem, hogy olyan technológiát alkalmaznának mellyel, szándékosan megsérthetik bármelyik játékos érdekeit!
Ne vegyük a sakkot a topik amelybe, voltál szíves írni az AMŐBA nevet, viseli, nem véletlenül!
Kifejted „a jó programok”(nagy szakértő lehetsz, sokat használod őket?) manuálisan frissíthetők, ez igaz! De ki akar az amőbán „jó programmal” játszani, még 200 pontot sem érne el, megkapná a jelet!(ez szerénytapasztalatom és megfigyelésen alapszik) 
Mellesleg TV-nézek amőba közben a gépen és msn-t is gyakorta használom, még nem kaptam jelet 400 pont felet, sem ha nem használtam programot (megint csak tapasztalat), Sőt gyakorta írok levelet is vagy válaszolok topikokba miközben, amőbázom, mint most is, ha most megjelölnek te, leszel a felelős!
Ha igaz, amit leírtál a felbukkanó reklámok is, veszélyeztethetik hírnevünket! Jó ez vicc volt!:)
Azt az új szabályt sem látom sehol leírva -nem nyithatsz másik ablakot a flyordien-n játék közben, mert a szerverünk figyeli, hogy fókuszban vagy é, és ha nem lesújtunk reád, kapsz egy szép felkiáltójelet, mert lusta szerverünk csak a fókuszt látja -!;)
Továbbá, -a flyordie minden csalónak helyet biztosít, hogy itt halomra cincálja a játékosokat önfejlesztő terminátorával, csalok ide mindenki, mert ez a hivatalos álláspontunk – 
„Amúgy a programok gyakorlásra vannak, mások ellen használni csalás. Tudom, hogy ezen az oldalon nem ez a hivatalos álláspont és itt sokan máshogy gondolják.”
Te írtad !
Elfelejtették volna a gondos fenntartók ezt közölni??????Ezt nem hiszem !!!
Hmmm hmmm 
Köszönöm, hogy végeredményben igazat adtál nekem „Amőbára még esetleg igaz lehet, amiket írtál,”
Még nem láttam önfejlesztő programot, csak jól megirtat (az én programom elmenti a meccseket de, ember kell a kiértékeléshez és a hibák eltüntetéséhez, lehet újra írni).
Általában én magamat fejlesztem, már eljuttatom odáig, hogy egy topiknak elolvasom a címét, és ha van tapasztalatom vagy véleményem szorosan a témához, akkor írok bele!
Kívánok hasonló gyors fejlődést számodra is!
Ez az én hivatalos álláspontom!:)

Azt nem tudom sírjak vagy nevessek. Ennyi sületlenséget összehordani nem semmi Mindegyik táblás játéknál ugyanazzal a módszerrel próbálják kiszűrni a programosokat!!! ez ugye nem meglepő? Mindegyik játéknál lenne egy szuper program amelyik ismeri annak a játéknak az összes progiját ? Egyszerre figyelne több száz vagy ezer meccset és logikai úton kiszűri a csalókat? elvileg nem lehetetlen csak egy játékoldalnak nincsenek olyan informatikai lehetőségei mint például egy NASA nak. van más játékoldal ahol nem jelölik a programot használókat hanem játék közben látjuk  hogy az ellenfél neve szürke árnyalatúra vált mikor átlép a gépén más programba. Mikor visszalép a neve is visszavált az eredeti árnyalatba. Itt azt választották hogy az átlépkedést kiértékelik ha valaki minden egyes lépés előtt átlépked egy idő után megjelöli a rendszer. Hamar rá is jöttek sokan hogyan játszhatják ki ezt ezért nincs minden progis neve mellett jel. Ilyen egyszerű ez a történet
Ez itt nem a reklám helye. Más is ismeri az oldalt, és saját korlátait valamint lehetőségeit! Minden rendszer kijátszható és meg is teszik, akik nem játszani akarnak csak kompenzálni a máshonnan meg nem szerezhető sikerélményeiket! Végigverni egy oldalnyi játékost programmal nem nagy kunszt, de körülbelül annyit ér, mint zokniban lábat mosni!
A programok nem véletlen szülte rendszer szerint épülnek fel !A fejlesztő mindig a legtökéletesebbre törekszik, de ez nem jelenti, azt hogy elhadja a járt utat a járatlanért! Vagyis rendszer mindenben van! 
Nem kell ahhoz ismernünk szóról szóra az idegen szavak szótárát, hogy használjuk a kifejezéseit.
Ezért egy játékosnak nem is kell a NASA lehetőségeit használni, elég csak a fejét!
Kedves Zizy! :)

Azt hiszem, az ekezetekkel most nem probalkoznek, mintha megint nem szeretne oket a forum. 

Nem leszek kimeletes. Nem lehet konnyu dolgod, hiszen olyan kerdesben probalsz minket meggyozni, amihez a hozzaszolasaid alapjan nyilvanvalo, hogy legkevesbe sem ertesz. Az eredmeny teljesen ossze nem illo mondatok es ertelmetlensegek halmaza, bocsi. 

Azert, mert Neked van valamilyen elkepzelesed a vilagrol, attol meg a vilag nem feltetlenul lesz is olyan. Peldaul ugy gondolod, onfejleszto/tanulo programok marpedig nincsenek, mert Te eddig nem lattal olyat. Gratula. Nyilvan Ausztralia is csak buta emberek fejeben letezik, hiszen Te meg nem lattad. :) Amennyiben mar jartal ott, akkor bocsanatot kerek. :)

Igen, eleg sok tapasztalatom van a programokkal, ez elso sorban annak koszonheto, hogy a pontszamom kornyeki emberek kozott szerencsere akad nehany tisztesseges jatekos, de a tobbseg pontcsalo vagy progis, utobbiak eloszeretettel hivogatnak ki. Szerencsere ahol jatszom (malom) meg nincs olyan program, amit ne lehetne neha megverni itt a Flyordie-on.

Az elozo hozzaszolasomban leirtam harom tenyt, ami teljesen kizarja, hogy algoritmusokat figyelnenek. Ehhez meg hozzajon, ahogy Sugarbaby is irta, hogy minden jatekban ugyanazt a modszert hasznaljak. Most hiaba lovagolsz azon, hogy a topiknak Amoba a neve, ha egyszer az altalad leirt dolgoknak a tobbi jatekra is igaznak kellene lenniuk.

Amobaban akkor lehetne algoritmusokat figyelni, ha lenne a vilagon egy darab tokeletes amobaprogram, ami raadasul tobb egyforman jo folytatas kozul mindig ugyanazt valasztja. Ugye mar itt nem stimmel a dolog, hiszen nem fogja mindig ugyanazt valasztani. A tobb szaz meccset egyidejuleg analizalna a szerver, aminek tenyleg ertelmetlenul nagy es draga eroforrasigenye lenne.

Ezzel a modszerrel ki lehetne szurni azokat, akik ezt az egy programot hasznaljak, esetleg nehany tenyleg jol jatszo jatekossal egyutt. Ilyen kerdesek merulnenek fel, mint pl hany jo lepes szamit programhasznalatnak. Gondolom a profi amobasok eleg sok lepes melysegben ismerik a megnyitasokat.

Ha tobb programot probalnanak figyelni, az algoritmusok szama is megnone, egyezesek, atfedesek, elteresek lennenek, aztan jonnenek a programok uj verzio stb stb, programozoi remalom, remelem mostmar belatod, hogy ezt nem lehet megoldani. A masfajta programokat hasznalokat a modszered nem jelezne ki, tehat ezert sem mukodne megbizhatoan.

Es akkor ugye meg a tobbi jatekban is mukodnie kene. Igenis megemlitem a sakkot vagy pl a go-t, mert ezekben nem is letezik tokeletes program (szerencsere). A sakkban minimum tobb szaz nem tokeletes program lehet, megneznem, ki fogja azokat mind osszekombinalni.

Azt, hogy az oldal fenntartoi rosszhiszemuek lennenek, fogalmam sincs, melyik mondatombol olvastad ki. Az MSN-re meg egyszeru a magyarazat, aki progis, altalaban minden lepesnel ablakot valt, MSN-nel ez sokkal ritkabb lehet. Majd aki akarja, kideritheti, milyen surun kell ablakot valtogatni.

Remelem eleg kimerito voltam es nem kell harmadszor is ugyanugy megcafolnom majd mindent.

Ja es ezt a fokuszos dumat meg vegkepp nem ertettem, uldozesi maniad van vagy mi, azt hiszed, megfigyelnek? :) Vigyazz azzal a terminatorral, es tovabbi jo onfejlesztest! :)
Nekem még annyi kérdésem lenne zizy♥, hogy tényleg tudod, mit jelent az algoritmus (tehát láttál már konkrét algoritmust, írtál már sajátot, vagy foglalkozol olyan témakörrel, amiben az algoritmus, mint fogalom ismerete készségszintű kell, hogy legyen?) vagy csak beírtál ide egy definíció, amit az interneten találtál, hogy okosodjunk?
Kedves játszótársak!
Atlantean!
Rólad a bölcsek bölcséről feltételeztem e szerint tévesen, hogy legalább a saját soraidra emlékszel. Had ne keljen már megint idézőjelet használnom..:) Olvasd el, mit írtál, mielőtt elküldöd!:)
A programok szakértőjének talán nem kell, magyarázzam, de megteszem, hogy a programok nem véletlenszerű rendszer szerint épülnek fel a fejlesztő mindig törekszik a tökéletest létrehozni, de ez nem azt jelenti, hogy elhagyná a járt utat a járatlanért!
Minden programban van rendszer!
Van mit figyelni, mer véletlenek, ugyan vannak de az már gyanús, ha egy ólban csak 3 lábú bárányok születnek, mind a 30 ellésnél!(érthető a hasonlat? )
Nyomatékosan kérem had, döntsem már el én mikor, nyitok, másik ablakot is! Az msn, csak példa volt, de ha meggondolod, ott sem csak egyszer írsz akár játék közben is! Ha az igaz, amit leírtál, korlátozzák a jogaimat a szabad felhasználásban, így érted? Le kell mondanunk minden más kényelmi funkciót, ha a Flyordien-n szeretnénk játszani? Nem fejtegetem feljebb már megtettem, csak ismételném magam azt, meg nem szeretem!
„Úgyhogy marad a Flyordie-os ablak fókuszának figyelése. Vagy fókuszban van, vagy nem, ennél többet a szerver nem láthat. A váltogatást valamilyen algoritmussal értékeli. Aki pl. MSN-ezik, az könnyen megkaphatja a jelet” Ennyit a fókusz dumáról, te írtad !
Te leginkább magadat cáfolod meg kedves Atlantean !
A programok megjelenése csak az egyik probléma. Ugyanis ha két vagy több hasonló adottságokkal (programmal) rendelkező falka jelenik meg lassan, de biztosan eltűnik a zsákmány!
Sok játékos fent van 2 vagy több szobában is, most már legalább arra figyelnek, hogy más nevez, használnak. De ettől még nem reagálnak a kihívásra, mert esetleg nem is látják, hiszen a másik szobába (vagy u.abban) épp játszanak!
Sok bírálat érte már a Flyordie-t, hogy nehézkes a belépés néha a teltház miatt. Ezen nem lehetne változtatni? 
Liba007!
Bárki kikeresheti a definíciót, nem tartok tovább képzést! Fogadó óra minden nap 4-5 ig;)
Hogy mivel foglalkozom, az maradjon az én titkom!
Te szeretsz hivatkozni a szabályzatra, keresd már ki légy szíves, mi vonatkozik (vonatkozik valami? )az ablak nyitogatásra, és felhívják e a figyelmet esetleges szankciókra !
Én nem találtam ilyen passzust!:)
Basszus:)

Kedves zizy!
1.a Progik önfejlesztők
2.Én már progiztam,és 897pontnál kaptam a jelet.
Ne okoskodj ennyit,mert igazából te is idióta vagy.
msn-től tényleg nincs jel,senki ne mondja,hogy ő attól kapta,mert nem.
Egy program szűri ki a progisokat,és ha az a progi msn,nincs jel!
Üdv:Imp
Kedves zizy♥!
"Ha az igaz, amit leírtál, korlátozzák a jogaimat a szabad felhasználásban, így érted?", "...mi vonatkozik (vonatkozik valami? )az ablak nyitogatásra, és felhívják e a figyelmet esetleges szankciókra!" - szerintem erről szó sincs. Maximum kapsz egy jelet. Attól még nyugodtan játszhatsz, nem korlátoz senki...
Az algoritmust pedig azért kérdeztem, mert úgy tűnt, mintha olyasmihez nyúltál volna, amihez nem annyira értesz, de bocs, ha rosszul láttam.

Kedves Imperatoris!
"Egy program szűri ki a progisokat,és ha az a progi msn,nincs jel!" - ezt egy kicsit fejtsd már ki kérlek, mert nem igazán tudom elképzelni, ez hogy működik.
Kedves Imperatoris!
Mindenkit idiótának nevezel, aki veled egy véleményen van?
Amire hivatkozom idézőjelben, van vagyis, idéztem egy másik hozzászólásból!
Ha nem csak a szavakat, de az írásjeleket is magyarázni kell régen rossz….
Megnézném én azt a csapatot ahol ilyen a vezető!
Ne feszegessük ki az idióta fővezér!:D

Kedves Zizy!

Próbáltam technikai oldalról megközelíteni a kérdést, de ezt valahogy elfelejtetted elolvasni. Ha nem tudsz technikai ellenérvekkel vitatkozni akkor inkább hagyjuk.
A fókuszra szerintem olyasmit érthettél, hogy a Flyordie belelát a gépedbe, talán a szobád is be van kamerázva, de valahogy mindenképpen figyelik, hogy éppen mit csinálsz rajta. Ebből gondolhattad, hogy rosszindulatúnak tartom az oldal üzemeltetőit. Ha erre az ablakra kattintasz, akkor fókuszban lesz és pl. az én Windowsomban az ablakkeret sötétkék színűre vált, a többi, nem fókuszban lévő világoskék színű, így jelzi. Ennyiről lenne szó. Remélem így már érthető, ezt figyeli a meccs során a kliensoldali ablak, gondolom a meccs végén a megtörtént fókuszváltásokat kiértékeli és az eredményt elküldi a szervernek, így kaphat valaki jelet. Az összes algoritmust nem lehet figyelni, ezt már leírtam, ezen a szakmailag korrekt háromlábú bárányos meg falkás-zsákmányos példáid sem fognak változtatni.


Kedves Imperatoris!

Ez engem is érdekelne, szerintem a Flyordie-os ablak nem láthat bele a kliens gépébe, és hogy milyen programokat futtat ott. Végülis talán megoldható de akkor afféle spyware lenne.
Jut eszembe, ha az MSN-t ki tudná szűrni akkor azt is ki kéne tudnia, ha valaki két Flyordie-os ablakban játszik és azok között váltogat.
Drága Atlantean!

Semmi olyat nem idéztem tőled, amit te nem írtál volna le!
1. Nincs üldözési mániám, nem hiszem, hogy a Flyordie munkatársai az én (vagy más gépére) akarnának belátni! Nem írtam ilyet! Ha szarkazmusom meghaladja a felfogó képességedet azt, viszont sajnálom!

2 Az oldal üzemeltetőiről világos a véleményed, hiszen te tudod mi a „hivatalos álláspont „!

3. Tudom mit jelent, ha az aktuális lap van fókuszban!(de köszi, hogy kifejtetted)

4. Mindent lehet figyelni csak megfelelő technikai háttér szükséges hozzá! Lehet, hogy sosem jutunk a kulisszatitkok birtokába, így csak a felszínt kapargatjuk! Ezért nem hiszem, hogy rosszul megfogalmazott technikai részletekkel ildomos lenne a nagyérdeműt untatni!(ahogy te teszed)Meg hát a fórum célja nem az ,hogy mindenkiből rendszergazda legyen root hozzáféréssel ,sokkal inkább az észrevételek javaslatok számára biztosítanak itt helyett.  De ha már meg gyanúsítottál az üldözési mániával, és említed a  spyware-t, leírom mit jelent mások okulására!
Majd szabadon eldönthetik, kinek milyen mániája, van!
Spyware-nek általánosságban véve azt a szoftvert tekinthetjük, mely a rendszerünkbe bejutva (bizalmas) adatokat szivárogtat onnan ki egy általunk ismeretlen fél számára. Szemben az e-mailező férgekkel, a spyware csendesen érkezik, és ugyanilyen észrevétlenül ˝teszi a dolgát˝. Többnyire elég nehéz egy ilyen kártevőt kiszűrni: míg a férgek általában nagy online adatforgalommal és/vagy a rendszer egyes funkcióinak látványos módosításával hívják fel magukra a figyelmet, addig a spyware igyekszik a lehető legjobban álcázni tevékenységét. Az általa elküldött adatok többnyire a felhasználó által felkeresett webcímek, a rendszer IP-címe, a PC-n tárolt e-mailcímek köréből kerül ki, de annak csak alkotója kíváncsisága szab határt, hogy milyen egyéb információkat juttat még ki (például bankkártya adatok, jelszavak, termékkulcsok stb.). 

5. Örülök, hogy tetszenek a hasonlatok!

6.Én is szeretlek!:D:D:D

ilyeneken vitatkozni ne haragudjatok meg,de szánalmas;):s
Zizy! :)

Jó, akkor pontokba szedve. :)

1. "Én ellentétben veled nem feltételezek semmi nemű rosszhiszeműséget az oldal fenntartóiról azt pláne nem, hogy olyan technológiát alkalmaznának mellyel, szándékosan megsérthetik bármelyik játékos érdekeit!"

Jól van jól van, ebből számomra legalábbis az derül ki, hogy amit fókuszról írtam, azt így értelmezted: belelátnak a gépbe, vagy valahogy megfigyelik, mit csinálsz rajta. Ráadásul szándékosan teszik a gonoszok! :)
Igaz, hogy én semmi ilyet nem írtam, ez a Te fejedben született meg.

2. Az az álláspont hogy lehet programot használni, benne van a szabályzatban. Ez valóban nem tetszik, nem tartom helyesnek, de hogy ezért az üzemeltetőket rosszindulatúnak tartanám, szintén a Te fejedben született meg. Mégis ettől miért lennének rosszindulatúak? Ennyire ne nézz már hülyének.

3. Igen, most már tudod. ;) Ez aranyos volt.

4. "Mindent lehet figyelni csak megfelelő technikai háttér szükséges hozzá!"
Baromság.

"Ezért nem hiszem, hogy rosszul megfogalmazott technikai részletekkel ildomos lenne a nagyérdeműt untatni!"
Ezúton is szeretnék elnézést kérni mindenkitől, hogy egy vitafórumban technikai érveket próbáltam felhozni. Ha jobb részleteket tudsz akkor rajta. (A rendszergazda root hozzáféréssel meg hogy jön ide?)

De a legjobb, hogy megint bemásoltál valamit, amiről nem tudtad, micsoda, mostmár kíváncsi voltam, honnan, meg is találtam az eredetit a 
http://winportal.net/?id=33
 címen. :)

Az, hogy valaki milyen programokat futtat a gépén, véleményem szerint bizalmas adat, szerinted? Nem tudom, mennyire lenne (törvényileg) helyes egy játékoldalnak betekinteni a kliens gépébe, még ha csak programhasználók kiszűrésére is használnák a módszert. De az az apróság elkerülhette a figyelmed, hogy szerintem pont ezért nem használhatják ezt a módszert, tehát pont ezért NEM lehet spyware. :)

5. Végülis viccesek. :)

6. Oké. :)
Kedves Liba!
A Flyordienak van egy programja.
EZ szűri ki a progisokat!!Nehéz felfogású libuska:)

Kedves zizy♥
Te egyenlő vagy Micimackóval,ugyan olyan csekély értelmű medvebocs vagy mint ő.
Ebbe te se üsd bele a disznó orrodat
Részemről ennyi, többször nem írok, elég lesz a sárdobálásból.
Kedves Atlantean!

Szerinted mi szűri ki a progisokat?
a moderátorok csak úgy odateszik,mert szerintük ez progis?
Hát nem.

Kérdezd meg OP-t
Az egyik régi topikban benne is volt Infinity mondta hogy program szűri ki...

És nem nyitok vitát.
Ez így van,seggbe lett rugva kész.
Kedves Imperatoris!

Persze, hogy program szűri ki. Arról vitatkoztunk ebben a topikban, hogy milyen is az a program.

Már előre látom, ahogy Zizy lecsap, hogy mégis írtam még egy utolsó hozzászólást pár perccel később. :)
ok...

Zizy hülye..
Hagyd rá
Kedves Imperatoris!

"Egy program szűri ki a progisokat,és ha az a progi msn,nincs jel!" - azt kértem, ezt magyarázd meg. Látom, nem értetted a kérés lényegét. Ez a mondat azt akarja jelenteni, hogy a progiszűrő program tudja, hogy msn-t használsz vagy nem? Ha igen, akkor mondd el, ez hogy lehetséges. Ha nem, akkor még nagyobb gond van, mert akkor nincs értelme a mondatnak.
Kedves zizy♠:D:D:D

huzz el ebböl a topikbol pls..
hülye egy ember lehetsz:)
"Jól megaszontam"cigány vagy?

"Ezt is magyarázzam?"Neee pls ne
hülye hangod van
nem akarom hallani
és már mondtam:Ne üsd bele mindenbe a disznó orrodat


Liba:):)

Női ruhába vagy igaz?
vagy csak egy meleg férfi áll a liba nick mögött:):)

Magadtól is vörös a hajad,vagy csak vki ráfingott a fejedre?
Megjegyezném, hogy a kérdésre még mindig nem válaszoltál... Hogyha butaságot mondtál, ne bunkó stílussal próbáld takargatni, hanem ismerd el, hogy nem volt igazad. Ellenkező esetben pedig kíváncsian hallgatom a magyarázatot.
Kedves Játszótársak!

Atlantean!

1.	
http://winportal.net/?id=33
  való másolás szándékos volt mivel erről az oldalról kezdtél kimásolgatni próbáltam stílszerű maradni.
2.	Azt nem teheted, hogy megfosztasz minket gondolataidtól, számomra már napi program, hogy imitt amott elmés írásod felett elmélkedem, milyen kis porszemek is vagyunk a világmindenségben!
3.	Ha egyszer meg tanulsz fogalmazni biztosan többen fognak rá reagálni. :D
4.	A magyarázat magyarázata mindig magyarázatott, követel, és unalmas! Ezért nem magyarázom a nyilvánvalót.
 
Imperatoris!

      1. Kellemes volt veled játszani bár okosabbnak hittelek, azt hittem csak álca, színészkedés a bunkó paraszt    
        megszemélyesítése ,de tévedtem! 
        Bár, a rossz látásodnak is lehet köze hozzá, hol láttad ezt a jelet a nevem mellett? ♠
        Mégis így szólítasz meg:  „ Kedves zizy♠     „    
      2. Kicsit mindenki hülye Imperatoris, még te is! De vannak „hülyék”, akik ki tudják fejezni magukat, ez nem rád      
         vonatkozik !
      3. A fórum témája nem a származás volt, de fehér a bőröm, mint a hó! Ha fajtátbélit keresel, ne itt tedd!
      4. A hangomról és az orromról írt információkat nem tudom honnét vetted! Kifejezetten szép orrom van a hangom 
         pedig egy búgó galambra emlékeztető!
5.	Imperatoris, súlyos személyiség problémáid lehetnek, ha minden nőt férfinek látsz! De mivel nagy az isten 
állatkertje te is megférsz benne ! (jókat nevetek az írásaidon)
6.	Ki írjon a fórumba és ki ne azt nem te, döntöd el (szerencsére) de a bohócoknak mindig tapsolok:D
A taps most a tiéd, jól leégetted magad!

Búgó galamb mostmár tényleg elhúzhatnál innen a picsába mielőtt teljesen kiábrándulok a női nemből! A saját okoskodó baromságaidtól teljesen elvagy ájulva. Az összes szőke nős viccet rólad írták te szerencsétlen buta majom. Köszönjük hogy eldicsekedtél vele nem csak a legokosabb vagy a világon,hanem még a legszebb is. Nagy teljesítmény  definíciókat kimásolni valahonnan és  értelmetlen gondolataidat hozzáfűzni. Keress már magadnak 1 olyan fórumot ahol egoista sötét tyúkok zagyvaságaira kíváncsi a nép. Állj szembe a tükörrel és oda magyarázd milyen szép és okos vagy! Na húzzál innen önimádó kretén!