« Back to All Topics
Amőba és a programok 
Posted in 
General
Amőba és a programok 
Posted in 
General
Amőba és a programok 
Ismét a programot használókról. Vegye végre mindenki tudomásul, hogy demokrácia van itt is. Van, aki megtagadja, van, aki használja és tagadja, és van, aki használni fogja!
Nekem azt ne mesélje el senki, hogy napi 8-10órát amőbázik (csak látni kell a nickek infó oldalát) és 80% körüli a teljesítménye mert erre még a bajnokok sem képesek! Ugyan kérem ne legyünk ennyire sznobok, jelölik a programot, használót ez eddig sem, volt elég ezután sem lesz az! Ki-ki szabadon választhat kivel, akar játszani és kivel nem!
A legjobb játékosok használják a programokat (tanulás, gyakorlás) van, aki saját bevallása szerint 3 éve játszik programmal, és uram bocsá ha nyer pár pontot, mi van akkor? Mindenki a pontok miatt aggódik, mert a”szemét progisok” csak arra hajtanak! De ez nem minden esetben igaz! Amiről még nem kellene megfeledkezni a másmódon csaló gyűjtögetőkre, hívnám fel a figyelmet úgynevezett baráti társságok egymás nickeire rakják a pontokat, annyi a mester már az amőbán mit égen a csillag, csak játszani nem tud sok (tisztelet a kivételnek). Ami eredményes lehetne ellenük, bár technikailag nem tudom kivitelezhető e, ha a rendszer az adott nicknevet csak a regisztrált ipről engedné feljelentkezni.(név kölcsönadás kizárása ) Mert sokan azzal foglalatoskodnak, hogy a barátjuknak viszik fel a nevet (programmal) 600-800 pontra, hogy aztán viszonzásképpen sok más nickről eltüntessék a program jelet jó pár fals játékkal! Vagyis kiskapu mindig volt van és lesz is! Ami a lényeg verhetetlen programot még nem találtak fel, ettől is olyan izgalmas, kihívásokkal teli ez a játék! Aki szintén ezt érzi, már nem foglalkozik progisokkal, más lapokról verbuvált gyerekhaddal, és főleg nem foglalkozik a pontokkal, mert az igazi nyertes nem a nyereséget szereti, hanem az odáig vezető utat járni!
Szívből kívánok mindenkinek rögös utat!

Kedves zizy♥!
Megértem ha útálod a progisokat. Minden, játszani igazán szerető játékos megveti őket. Te viszont egy kicsit körültekintőbben oszthatnád az igazságot ez ügyben. Konkrétan arra gondolok, hogy nekem te vetted el a kedvemet a játéktól, de rendesen ám! Éppen büszke voltam arra, hogy milyen magasra jutottam tiszta játékkal, mikor jössz te, és megpróbálsz besározni mindenki előtt. Eddig kétszer sikerült elérnem a piros színt(amit 10 percig sem tudtam megtartani). Nem tudom megérteni hogyan lehet valaki ennyire rosszindulatú mint te. Neked talán nem voltak sikerélményeid a játékban? A többi játékos előtt megvádolsz, hogy progit használok bármilyen színem van éppen. Gratulálok sikeres ténykedésedhez, ahogyan mások kedvét elveszed a játéktól. ja, még valami! Sunyi dolognak tartom, hogy ezzel a nickkel csak akkor bukkansz fel, mikor éppen besározol valakit!
üdv!
Bocsánat! Elsőre nem olvastam el elég figyelmesen a hsz-t. Igazábol nem is a progisokat akartad ostorozni. Ezek szerint mikor  rámszáltál, és próbáltál bemocskolni, az kifejezetten a személyemnek szólt. 
(éljenek a kékszeműek)
Drága Tata!
A kék az egy szép szín, nekem zöld van. Nincs itt szó besározásról ép ellenkezőleg! Rövidke írásomban arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy mindenki, nyomatékkal ismétlen mindenki saját akaratából játszik így vagy úgy!
Nem titok, hogy a progisok és a gyűjtögetők régóta szimbiózisban élnek egymással. Aminek következményeként sokan már nem játszani járnak ide,(sajnos) hanem haverkodni. Ami nem lenne baj, ha a haverság nem mások játékkedvének az elvételéről szólna! Jó magyar mentalitást követve attól függ, hogyan boldogulsz, hogy kit ismersz! Nem hiszem, hogy az oldal fenntartóinak célja a falkák szponzorálása sokkal inkább a színvonalas játékhoz való körülmények megteremtése!(pl felkiáltójel a programot használókra)
(sajnos a fenntartó nem válogathat, ki használja a lapot és ki nem.)
Ép ezért a falkatagok is kaphatnának jelet! Azon nick amelyiket, több helyről használnak jelölni, kellene, így legalább azt tudná a boldogtalan idetévedő, hogy ki az, akit fenntartásokkal kell fogadnia.(lehet családtag is) Kíváncsi lennék, hányan játszanának falkataggal. Azt garantálom, ha ez megtörténne rohamosan, emelkedne a regisztrációk száma, mert sok játékosnak kellene új név!
Tudván ,hogy eme fórum személyeskedésektől nem mentes, és ismervén Tata habitusát, tisztelettel jelezném minden ilyen oldalon nagy szerepet játszik a pszichológia, empátia és a tények melyek makacs dolgok !
1. tény: Te, Tata nem 10 percig voltál mester, hanem heteken át!
2. tény: Ha valaki többször zsinórban nyer az enyhén szólva is gyanús!(különösen, ha csak addig nyer, amíg mester nem lesz)
3. tény: A több név használata nem tilos!(ha nincs bizonyítékod, hogy én vádoltalak, ne terjessz ilyet rólam) 
4. tény: Egy ideig mindenkit hülyének nézhetünk, a feketeleves rendszerint azután jön!(mikor rájön az újonc, hogy falkatárs veri ép más néven kinek vállán eddig elsírta bánatát)
5. tény: A rendszer mely osztja a felkiáltójeleket, nem barátja senkinek nem haragszik senkire és nem szeret senkit, vagyis abszolúte megbizgató (kipróbáltam) korrekt!
Tehát, elég gyenge próbálkozás részedről Tata, hogy az msn, ablaknyitásokra hárítod a felkiáltójelek meglétét, ezzel próbálva befolyásolni a nagyérdeműt!
Adaptáljuk már egy kicsit a valós életből szerzett tapasztalatainkat is! Az életben is az boldogul hosszútávon aki tesz is érte ! Vagyis félrevezethetnek, elvehetik a mester címed (programokkal) de akiben van önbecsülés a játékért, jár ide! Játszani! A tudást soha nem vehetik el! Mert nem másoknak kell megfelelnünk elég, ha tükörbe tudunk nézni!
(éljenek a zöldszeműek)

IP s megkülönböztetésről annyit: dinamikus IP vel játszok, teljesen egyedül,igy mégis mindig más az IP m...

program: aki nem tud önmaga amőbázni az ne tegye. (tanuljon programmal single,de aki a pontokér programozik az suttyó)
ponthajhászok hát legyenek, én a játékélményér játszok, ez csak egy vélemény.
de hadd idézzek egy bunkót: "mi csak a 100 pont alattiakat bunkózzuk" . mondta ezt arra hogy épp 100 alatt voltam, hozzáteszem önerőből 120-200 közt mozgok mind amőbába mind biliárdban, csak épp nem játszottam pár hónapig. szoval az ien beképzelt és bunko parasztok, akik egyedül zavarnak, akik nagyra vannak a pontjukkal! ezek veszik el az ember játékkedvét!!
meg valoban az is visszataszito kicsit hogy a kialakult "baráti" körök chat.hu t csinálnak a játékból, mindemellett a legzavaróbb, hogy ha vki aki nem tartozik hozzájuk véletlen ir a chatbe akkor ugy leugatják hogy komolyan elbizonytalanit mire is van ez az online -amugy tök jo- játék
üdv!
BlackC,remélem lesz alakalmunkjátszani!:)
Lator!
 (válasz Zabagép álltál nyitott topikba érkezett íráshoz) 

A fórum nem a legjobb hely a személyeskedéshez, felteszem egy barátod gépéről, küldted ezt a gyomorforgató irományt! Mert ha a sajátodról talán nem is látlak többé, ami persze nem lenne nagy veszteség!
Az értelmetlen gondolatok csak a te fejedben születnek meg ,nem láttam ,hogy a mocskolódáson kívül még ki tudnál valamit préselni magadból !A másolás szándékos volt, mivel a vitapartner is ezt tette( erre utal a stílszerűség, már ha értelmezni  nem tudod a szót, ne kritizálj  )
Aki egy fórumba, amit több 100 vagy 1000 olvasnak ilyen irományt, elküld annak nagyon nagy problémái, lehetnek, amiket nagy valószínűséggel maga okozott magának.( és magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt ) De ne itt éld ki magad, tanulhatnál, mondjuk önmérsékletet, meg tanulhatnál játszani is és nem több néven írni a topikokba.
 Mert amit látunk az már messze nem hiteles!
A tükrömmel én jó viszonyban vagyok, mindig bele tudok nézni és nem egy önelégült, falusi, lecsúszott, pöffeszkedő, autokrata, despota, imbecillis, alak néz vissza rám, mert rád egy ilyen néz vissza!
Majd írd meg melyik szó jelentett nehézséget, mindig szívesen segítek a fogyatékosoknak!

Tééleg zöld a szemed? : )))))) az tők jóó : )))))
Végre valaki aki nem feleslegesen és értelmetlenül beszél(ír),hanem értékes tartalommal tölti meg a mondandóját!

Hajrá Zizi!!!
Zizy! A sértésnek szánt negatív jelzőidből megtudhattuk hogy lenézel minden falun lakó embert, aki nem ismeri mindegyik idegen kifejezést az fogyatékos. Nagyszerű hogy a külsőd mellett(gyönyörű fehér bőr,szép orr,búgó hang,zöld szem)egyre többet megtudhatunk a más emberekről való gondolkodásodról is. Jajjj és mindenkinél okosabb  vagy annyira hogy többségünk meg sem értheti amit írsz. Ez már messze túlmegy azon amit egészséges önbizalomnak neveznek. ISTENNŐ!!! lábaid előtt hever a sok buta paraszt:D