« Back to All Topics
1 felhanáló nick 2 ember
Posted in 
General
1 felhanáló nick 2 ember
Posted in 
General
1 felhanáló nick 2 ember
Welcome!

Nem mint ha annyira zavarna csak ezért tiltás jár, s ezt a moderátorok tagadni sem tudják, leírnám a nevet...

Tħε Ряσƒεѕѕσя™ 

Köszönöm a figyelmet...

Van egy csomó ilyen,pl:Zolika & Pistike (karaktertáblában)
Meg:zolika10 & erik

Egy kérdésem lenne •Körömlack•
hogy tudsz ilyen betűkkel írni mint ahogy leírtad a The Professor-t

Kérlek mondd el
Előre is köszi:)
Én szivesen elmondom, s megköszönni sem kell!

Alt + (valamilyen szám), egyszer majd csak kijön amit keresel! :)




Körömzsakk
Van erre egyszerűbb módszer is: meg kell nézni karaktertáblából.
Legegyszerűbb, ha lemásolod a nicket ;)
mi a f***t zavar titeket, hogy kinek mennyi neve van?
Nem is arról írunk :| Legalább előbb nézd meg miről írkálunk.
Várj, felvilágosítalak:
Arról van szó, hogy 1 nicket több ember használ. 
Nem arról,hogy vki-nek több nickje van. De ez szerepel a címben is ;)
Én pedig kiemélnék egy részletet;


"Nem mint ha annyira zavarna..."





ez az emberi köcsögség,erre mást nem bírok mondani... hülye világot élünk,az szent:(...
Minden karakterhez tartozik egy kód, amit az Alt nyomva tartása mellett kell beütni, így megkapod a keresett karaktert. Szerintem egyszerűbb megnézni a kódot a megfelelő táblázatból, mint próbálgatni. Vagy pedig egyszerűen keresel az interneten egy karaktertáblát és kimásolod belőle, ami szükséges (használhatod a Ms Wordot is egyébként). Pl:

http://jrgraphix.net/research/unicode_blocks.php?block=7
Hi.

Elöször is NEM 2en használják a nevet és nemis többen!!!

Ha 2en is használnák(amibe biztos vagyok hogy nem)
akkor sem a te dolgod szerintem vagy csak féltékeny vagy
The Professorra?
Én pedig tudom hogy ketten használják,
látszik hogy te is ember vagy mert tévedsz :)

Martin & Tommy...

Egyébként is mért lennék az?...
Még ha igyis lenne (amit kétlek)van bizonyítékod vagy csak vádaskodsz?
Nekem csak annyi van, hogy priviben mondta Tommy, hogy haverjáé a nick de ha nem hiszed kérdezd meg tőle, poolon és rúgósfocin esetleg tőtikén is megtalálod :)
Én valami kézzel fogható bizonyítékra gondoltam pl:1 kép vagy valami... 
Természetesen van azis, csak egy weblap sem jeleneíti meg! :) Tehát lehet egyszerűbb ha ezt a témát itt le is zárjuk, remélem te s úgy véled...
Ha nem akkor nem, csak az én válaszom ne várd! :)
Itt van a jó öreg penetrate:D! Cső peni:D
Sziasztok !
1 nicket többen is használnak, ez igaz de általánosítani hiba lenne!
Hogy honnan tudom, hát onnan, hogy némelyik lángelme nem is titkolja, sőt büszke rá. Aztán jönnek a letiltások, és csak panaszkodik, hogy nem is tett semmit.”Ellopták a nevét”,de hiszen csak kölcsönadta!:D Ezt viszont itt soha nem vallaná be!
Mért nem lopják már el az én nevem???????:D
(Talán mert nem lehet kiolvasni a csillagokból a jelszót )
Akinek sikerül ellopni zizy♥-t vendégem egy ebédre! Ha jóképű pasi vacsoráról is lehet szó!:$

Szia zizy♥!

Én nem bátoritanám öket h törjék fel zizy♥-t:D
Ha valaki tudja a jeszót akkor pár kattitntással 
meg lehet változtatni:D:P


Azt én tudom …de csak a kaland kedvéért ;)
Akinek sikerül írjon üzenetet  ide vele, tartom az ajánlatom:D

Szeretnék köszönetet mondani az operátoroknak, hogy segitettek visszakapni a nevemet úgyhogy ha van igazság az álltalában győz.
Se ebéd se vacsora ,éhen maradunk :D!!!
Erről ennyit !!!
vargaad,kié is volt a név amit visszakaptál? Mert egy írásodban még szülőd használta…..
Igazság mindig van és ennek az időszakos eltiltás csak nagyobb nyomatékot, add..:D
Reméljük a lecke mindenki épülését, szolgálja :D

Drága Édes Zizyke! Azért nem tolonganak a jelentkezők,mert nem volt elég korrekt a versenyfelhívás. Még nem próbálkoztam jelszó feltöréssel,de ez a nyílt szexuális felajánlkozás megmozgatta a fantáziámat:D:D:D Azért megfogalmaznék néhány kételyt ée kérdést.
1. 36 éves korod ellenére(aki 72-es az 36 éves jól számolom ugyi?)elég vonzó nő vagy? Engem nem zavarna a korkülőmbség ha még elég jó bőr vagy.
2. Ha többen is befutnak egyszerre,gruppen parti lesz,vagy szép sorjában?
3. Amennyiben netán hivatásos vagy rendelkezel bárcával,vagy  egyéb hiteles orvosi papírokkal?(számlát nem kérnék a szolgáltatásról mert én sem tudom számszerűsíteni forintban a jelszó feltörés értékét)
4. Ha a partnerkeresésnek ilyen érdekes módjára fanyalodtál,szebb lehetsz egy fokkal a bányalónál?
Na szóval ha sikerül a kételyeimet eloszlatni,csak akkor fogok energiát fektetni ilyen tevékenységbe.
jöhet a lakat
Lator !
A név maga az ember mondják, és milyen igazuk van!
Mindig meg tudsz lepni, nem kellemesen!
Korrekt versenyfelhívást nem teszek közzé, félnék, hogy megnyered!(segítséggel)
A férfiak mindent felajánlkozásnak tekintenek tipikus hímsoviniszta hozzá állás!(nem is lep meg)

1. Az lep, meg honnét veszed a 72-es születést, és miért gondolsz 36 nak??? :D( egyébiránt mások adatai után fürkészni szintén szabályellenes ,csak azért nem panaszollak be mert amit leírsz egy sületlenség ,kész röhej változtass forrást, ha jól tájékozott akarsz lenni )
 A bőröm hogyléte felől ilyen leplezetlen szemtelenséggel még nem érdeklődött senki, de köszönöm én jól érzem magam benne! 
2. Több megfejtővel nem számoltam, nálam mindig az első a befutó! Így a te beteges képzelgésed, továbbra is képzelgés marad, de ilyen jellegű vágyaknak más oldalak adnak teret, melyeket minden bizonnyal sűrűn látogatsz! A Frajdi elmélet szerint az effajta megnyilatkozások gyakran szolgálják a kisebbségi komplexusok leküzdését a birtoklási vágy kórós megnyilvánulására utalva.(örülök hogy zizy♥ nem esett áldozatul eme elemi ösztönnek)
3.Egy vacsora még nem elkötelezettség, legalábbis olyan körökben nem, ahol én forgok !Sajnálatos, ha életed során nem sikerült ezt megtapasztalnod! Érdekes ember lehetsz, ha mindenkivel intim kapcsolatba kerültél, akivel vacsoráztál: D Gyakran eszel…. csak étteremben még soha…beengednének  ?????
Nem szoktam számszerűsíteni mindig kártyával, fizetek jobb helyeken, elfogadják! Tudom ez számodra ismeretlen de, hidd el nagyon kényelmes tranzakció!
Majd ha lesz bankkártyád, próbáld ki!
4. A felhívás célja nem partnerkeresés volt hanem, hogy görbe tükröt tartsak mindazon játékostársaim elé, akik még hisznek a mesékben: D 
Szarkazmusom néha talán erőltetett, de rajtad kívül mindenki értette, hát nem furcsa?:D
A bányalovakat nem ismerem de, a hasonlat mindig mutat valamit a másik személyiségéből! Felmerül a kérdés kifizetődő ma vájárnak lenni, a következő vízbetörésnél ott leszel? Nem vagy túl mélyen az íráshoz?!:D
A kételyek eloszlottak számomra veled kapcsolatban, ezért a továbbiakban engedelmeddel másba fektetem az energiáimat, nagyobb haszonnal kecsegtet (nem sex )Ha 2 –nél több összetett mondatott le tudsz írni ,jelzőkkel ,lehet szó egy coláról de szigorúan gép előtt fogyasztva min. 200km távolságra tőled 
Szeretnélek megkérni, abba véletlenül se fektess energiát, hogy nekem válaszolsz!

Leírom egyszerűbben, mit lehet tudni: D Erre mondják, hogy kosarat kaptál: D (Piroska! a farkas az erdőben csak rád vár )
Most jöhet a lakat (Lator csuklójára kérem):D

Kedves zizy♥!

Ha még él a dolog, ajánlom figyelmedbe Polán Rolandot (alias Өиє Foя Tңє Яөađ jelenleg). Egy másik topicban írta, hogy ő fel tudja törni a neveket. Esetleg megegyezhetsz vele, bár még csak 12 éves, de hátha ő is benne lenne!:)
roland nem tud neveket feltörni :| ti meg még be is veszitek a süket dumát...
Látom, nem érzékelted az irónikus humort a hsz-ban. Hát persze, hogy nem tud neveket feltörni, de ha már ezzel nagyzol, itt a lehetőség, törje fel zizy♥ nevét, mivel ő ajánlotta fel :)
Lélekben már készülök a mogyoróvajas kenyére esti mese után!
Fürdetnem remélem, nem kell!:D
Mit iszik egy 12 éves meleg kakaót?:D

Jaj,ezek a beszélgetések engem borítanak ki! :D 
Ez az oldal,csak egy JAVA-s beléptetöt tartalmaz amennyire én értek ehhez,tehát ha egy ügyes 12éves birja úgy használni a programokat,ahogy én,(énsem nagyon birom,de igyekszem)akkor  1-2 óra,és volt zizi,nincs zizi!
na ennyit erröl!
Nem ajánlom senkinek ezt a hekkeresdit,mert semmi értelme,csak ha elkapnak akkor aztán szopacs van! 
Üdv.Andre
Hát igen, ezek a mai "hekkerek"... Kár, hogy ennek nem sok köze van a "hekkerkedéshez". Úgy tudom, erre leginkább a "script kiddie" elnevezést szokták használni (ha valaki nem ismerné, interneten megtalálható a jelentése). Tehát programot bárki tud használni, de ettől még közel sem lesz "hekker".
Hát hogy "heKKer" ettől senki nem lesz az biztos. De még mástól sem:P
Na ne mondd,hogy nem lesz "hekker"!
Énis tudom.Sok év kell,ameddig beletanul a dolgokba az ember!
Üdv...
hekker te 1000 év tanulás után se leszel. Max hacker:p :D XD
Arra azért kíváncsi lennék, ki mit ért "hekker" alatt.
zizy♥! Az attól függ, hogy mit főzöl ebédre.. :)
Mert pár óra gondolkodás után olyan jelszavak jutnak az eszembe.... :D 
LOL csak vicceltem :)...
Zavarba hoztál :) még nem tudom !:D