« Back to All Topics
Jelszavak biztonsága
Posted in 
General
Jelszavak biztonsága
Posted in 
General
Jelszavak biztonsága
Hát nagyon jó hogy írhatom megint:(
Mégegyszer megpróbálom ,többször ugyan nem:(
Alényeg az hogy ahogyan játszottam bejött hozzánk egy vendég,mainapon regisztrált.
Írja nekem hogy most feltöri a jelszavam és lássanak csodát,fel is törte.
Nekem nem gond ha feltöri és játszik a nevemmel.
De ha még beszél is közben a már baj.
Szerintem ahogyan az én nevemet feltörte úgy természetesen másét is.
Gondolom nem fogja mindenki higgadtan kezelni a dolgot.
Nem lehetséges hogy a rendszerrel kicsit baj van?
Vagy netán olyan OP-kat vesztek fel kik kihasználhatnak valamit "hatalmukból"?
Kicsit el kellene gondolkodni ezeken.
Szerintem ennek a nicknek nézzetek utánna kinek a gépéről játszanak vele:URI GELLER (Ő a zseni avagy OP)
További szép napot!
Sziasztok!
Jani
Bocsánat ha hülye kijelentést teszek ,de én ugy tudtam csak 1 OPERATOR van és több moderator,mármint ami minket illet...a másik az hogyha ilyen lazán töri fel a nevedet ,akkor bocs a sértésért de nem veled foglalkozna...Mint mindenki azonnal a Bajnok nevét törné fel és a sokpontosokét...vagyis a helyzet a következő: Megtudta a jelszavad ,és szivta 1 kicsit a véred előtte(mikor bement a meccsre) aztán meg is tette...Idéznélek:
"Nekem nem gond ha feltöri és játszik a nevemmel.
De ha még beszél........" már bocs de ilyen ne nyisson már uj topicot és ne rinyáljon itt....épp eszű ember azt se engedi hogy valaki probálkozzon az ő nevének FELTÖRÉSÉVEL;)
Most ezt komolyan gondolod, hogy bevalottan több embernek is kiadtad a jelszavaidat, és akkor még idejössz reklamálni?

Gratulálok..

OP
Tisztelt moderátor!
Hozzászólásoddal elárúltad hogy te voltál az URI GELLER játékos.
Ha ismersz tudod hogy nem ejtettek a fejemre és éppen ezért írtam le neked avagy URI GELLER-nek hogy nem kunszt az amint kitalálta a  jelszavamat,mivel több embernek elmondtam.
Hát gondolkodjunk kicsit.
Csak URI GELLER-nek mondtam ezt.
Senkinek nem mondtam el a jelszavam.
Csak azért mondtam ezt,mivel sejtettem hogy egy moderátor lehet ez a játékos.
És lássunk csodát,mit írtál moderátorként?
Ne csodálkozzak ha mindenkinek elmondom a jelszavam.
OPS
Látod-látod??????
Magadat buktattad le ezzel.
Neked is az a véleményed hogy ugye telefonáljak a szolgáltatónak és mondjam el ezt az esetet?
Szerinted is ugye jobban átkellene gondolniuk hogy kit alkalmaznak moderátornak?
Szerintem is.
Még lenne egy kérésem,ha lehetséges.
Igaz nem annyira lényeges,de én három gyermek apja vagyok és lehet ezért,lehet másért,de elvárom hogy legalább azt a tiszteletet adják meg nekem amit én adok.
Moderátorként pedig kötelességed lenne nem lekezelően reagálni a topikokra.
Szerintem.
Szerinted?
Látod van bőr a képemen ilyet kérni tőled és van szintén bőr a képemen reklamálni is az ilyen viselkedésért.
Ha nem lenne világos mit is savallok
1.Játékos nicken ne URI GELLEREZZÉL kérlek.
2.Kellő tisztelettel fogalmazd meg a véleményedet a fórumban,főleg akkor ha sáros is vagy benne.
Ne feledd mindenre van tanum a beszélgetésünkről.
További szép napot neked és mindenkinek.
Tisztelettel:
R.Nagy János
Te kis doktorwatson, tudod egy admin olyat is láthat, amit te vagy a drágalátos urigeller barátod nem...

"elvárom hogy legalább azt a tiszteletet adják meg nekem amit én adok."

Akkor a hasonló rágalamazások után mit vártál el egész pontosan?

De sok sikert a telefonálgatáshoz...

OP
Megint szia moderátor!
Köszönöm hogy szurkolsz nekem a sikerhez,én is izgulok hogy megértő fülekre leljek.
Hogy mi mindent láthat egy Modi?
Szerintem ne szinezzük túl a dolgokat,de tudod elhiszem neked hogy mindent látsz ha leírod nekem miről beszéltem a játékomban valakivel,mi igazán érdekes téma volt.
De ha netán nem tudnád ezt megtenni nekem,hát akkor amiket írtam azok nem is rágalmazások....ugye?
De csak nem vagyok egy észlény,mert egy dolgot nem értek.
Ha a modi mindent lát miért kéri a mentését az olyan beszélgetéseknek mik alpáriak????
Ha úgy lenne ahogyan te mondod és mindent látsz,nem lenne ilyen mentésekre szükség.
Elhiszed nekem?
Kértelek tisztelj meg azzal hogy nem minősítesz olyan embernek kinek ilyen dologot belehet adni:(
További szép napot neked!
Jani
Na akkor valamit tisztázzunk: én semmit nem irtam arról hogy egy moderátor mit lát.
Tudod vannk a moderátorok, és vannak az adminok.
Az admin nagyjából mindent lát amit akar. A moderátor nem. Ezért kell a mentés, hogy ők is láthassák ha gond van. Ráadásul aki elvileg mindent lát, annak is egyszerűbb, mintha a hatalmas mennyiségű adatból kéne kikeresni, úgy hogy nem is tudja pontosan mit keres. Remélem érthető.

Most hogy mindezzel tisztában vagy, részemről elintézettnek tekintem az ügyet egy bocsánatkéréssel, ha vagy annyira úriember, és belátod hogy mennyire súlyos dolgokkal vádoltál meg.

OP
Megint szia operátor!
Ha netán bocsánatkérésről lenne szó és kell meg is teszem,de azzal is tisztában vagyok hogy itt valami nagyon sántít.
Azt mondod hogy az admin látta amint én írtam az URI-nak a jelszavam elmondásáról amit írtam.
De arról egy szót sem ejtesz hogy URI mit írt, hogy kiírta konkrétan a jelszavamat.
Megtiszteltetés számomra hogy a rengeteg adatból rám szánt annyi időt hogy átnézze az összes beszélgetésemet azon a napon.
Majd szelektívan látva az írásokat azon nem meglepődve hogy milyen zseni az Uri,de azon "felháborodva" amit én írtam adta át neked a beszélgetéseket.
De annak érdekében hogy mihamarabb legyen vagy ne legyen bocsánat kérés én ígérem megejtem azt a telefont.
De az is  sokat segíthet ha bemutatjátok nekem azt a beszélgetést.
És nem World-be beillesztve,mert az biztos hogy a rendszeretek nem úgy menti.
Képzeld el magad a helyembe és megérted a véleményemet erről.
Vannak dolgok amikat egyszerűen nézve lehet látni csak az igazságot.
A csűrések és csavarások csak elferdítik csak a dolgokat.
Egyszerűen nézve pedig ezt látjuk:
Jön egy nick ki megmondja a jelszavadat mi 8 számjegyű( amit senki nem tud)
Majd a fórum írásod után az operátor fejedhez vágja azt amit csak három ember látott.
A törvényt meg szerintem ne is forszírozzuk hogy lehetséges lenne e mindent mentenetek amikről az emberek beszélgetnek,de erről a telefonban is rákérdezek.
Mivel ezt magánszférának nevezünk.
Ahogyan kamerával sem szabad embereket figyelni,úgy beszélgetéseket sem lehet lementeni.
Neked erről mi a véleményed?
Mert az oldalon nem csak szidalmazások vannak,hanem az emberek elmondják az életüket annak az embernek kit a bizalmukba fogadtak(és nem az adminokat)
Majd kiderül idővel ez is és ha kell bocsánatot fogok kérni.
De remélem te is ha részedről kellene.
További szép napot!
Jani
Na ne keltsük itt ovább a feszültséget, minden helynek meg vannak a maga szabályai. Van olyan hely ahova bemész és ott bizony téged kamerával fognak figyelni, sőt van ahol az utcán is.

Mintahogy ha itt játszol, akkor elolvashatod az advédelmi nyilatkozatot, amiben szépen le van minden írva. 

Úghogy a törvénytelenséggel való vádaskodást kéretik befejezni.

Köszönjük,

OP
OP válaszolj az én topicomra is köszönöm...By:boom
Sziasztok!

Figyelmesen végig olvastam az összes hozzászólást.
Minden esetre azért az elgondolkodtató amit a sziget írt!
Én jól ismerem őt és nem hinném ,hogy kitalálna dolgokat!!!!
Nem igazán értem,hogyan fordulhat elő,hogy valaki csak úgy "rá üt a hasára" és megmondja mi a jelszavam! Hát egyébként is mostanában igen furcsa dolgok történnek itt nap mint nap.
Igazán jó lenne ha valaki itt figyelne a dolgokra és egyes emberkékre!Előre is megköszönném ha picit figyelmesebbek lennének itt az OPERÁTOROK,mert végül is nekik  ez lenne a dolguk! Vagy tévedek??

Sziget, asszem most mellényúltál:D
Megjegyezném olyan embereknek, nem mondanám el az életemet, akik még a saját jelszavukra (identitásukra) sem tudnak vigyázni :p
Aki kiadja bármely céllal a jelszavát nem tisztességes ember, ilyen körülmények között (online játék) célja csak mások, félrevezetése lehet!

Azért ….drukkolok neked ,Sziget ,hogy elnézőek legyenek :D
Kedves sziget,

még azt is tedd majd hozzá hgy melyik neveidet "törték fel" és melyiket nem, ezekből melyik az előfizető, és melyik nem... ;)

Csak hogy a kedves topik olvasók is tisztábban legyenek vele, mert úgy tünik vannak néhányan, és nem szeretném hogy téves következtetésre jussanak.

OP
Megint szia operátor!
Hidd el ezzel senkinek nem mondtál újjat:)
Engem elég sokan ismernek és szeretnek,meg persze nem szeretnek:)Ezért is mert makacs vagyok.
De lassan már olyanok leszünk mint egy szerelmespár:(
De haragszom rád:(
Miattad elolvastam :FlyOrDie Titoktartási Elvei szabályzatot:(
Miattad elolvastam a:TAGSÁGI SZERZŐDÉS-t:(
Ha tudnád mennyire unalmas:(
De amiről te írtál,sajnos sehol nem említik hogy mentéseket készítenek az összes beszélgetésekről:(
Van még másik szerződés is?
És hidd el nem lehet kamerákat pl munkahelyeken célzottan emberekre állítani.
Csak értékek figyelésére lehet irányítani.
Én ezzel nem vádaskodni akartam,csak ledöbbenésemet mutattam ki,hogy ilyen van az oldalon.(Ha persze tényleg van)
De jól elbeszélgetünk,de lassan aludni kellene.
Ha van kedved majd folytatjuk holnap:)
Azért kicsit rosszúlesik hogy amennyire közelkerültünk most egymáshoz még sem kívántál nekem jó játékot,vagy szép napot:(
De én kívánok neked.
További szép estét neked!
Szia
Jani
Csak megtisztellek beteg társam válasszal.

Ez példáúl hogy a csudába jön ide?:"Ha közös munkahelyetek lenne Édeseddel és leépítés miatt el, akarnák küldeni te a barátságra hivatkozva állnál ki érte, hogy, téged küldjenek el  ????! "
De megnyugtatlak béremelésnél már ilyen megtörtént hogy kiálltam, a kollégám mellett,hogy én ne kapjak több pénzt mint ő.
Ez pedig pont rád vall:Néhányan itt úgy írtok, mint az igavonó lovak lennétek szemellenzővel! Csak előre láttok oldalra, meg sem próbáltok!
Mivel képtelen vagy elfogadni ennyi ember véleményét.
Ezt a sorodat mivel tudod magyarázni?:A barátaim többsége már rég nem látogatja a lapot, mióta ilyen sok lett a progis és az önjelölt amazon 
Százalékban mennyi jelet látsz te fent????
Verjük az amatőröket?Tényleg hihetetlen sok pontom van tőlük(133)Onnan vannak a nagy barátságok, hogy veritek, mint a répát, az idetévedő amatőröket ezt tartja össze a ti barátságotokat! 
Ha pedig itt megértetted volna a tanácsomat és figyelmesen olvasol,nem pedig szemellenzővel,akkor nem írod ezt:Ahh és sziget, hogy te nem árulod el a jelszavad, hiszen magad írtad le:

http://forum.flyordie.com/thread.jsp?forum=24&thread=41958&tstart=0&trange
 =15 
Milyen tükörbe nézni …sziget 
Magatokat is meghazudtoljátok 
Hihetetlen öntelt fafejű és mondhatni aljas ember vagy.
De azért legyél boldog a nem létező barátaid közt!
Szia
Jani