Forums » Magyar
progi???!!!
Replies: 3   Pages: 1   Most recent reply posted by: DesertRose (Jul 6, 2009 6:24 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum

Back to Topic List

Replies: 3   Pages: 1  
DesertRose

Registered: Feb, 2008

progi???!!! Posted: Jul 6, 2009 6:24 AM
Reply
Sziasztok,
Mondjátok meg nekem, hogy miért kapok szinte naponta felkiáltójelet a játékosneveim mellé? Nagyon bánt a dolog, főként azért, mert sértegetnek miatta. ÉN NEM ISMEREK ÉS NEM HASZNÁLOK SEMMIFÉLE PROGRAMOT. Akkor meg mit jelent?

Köszi és üdv. mindenkinek

HALOWEENBOY

Registered: Dec, 2008

Re: progi???!!! Posted: Jul 6, 2009 8:14 AM
Reply
Hello!

'Mondjátok meg nekem, hogy miért kapok szinte naponta felkiáltójelet a játékosneveim mellé?'

Ha jelet kapsz nem feltétlenül jelenti azt hogy progizol,a lényeg hogy sokszor váltogatod az ablakokat,MSN ezel,skype,vagy egyszerre 2 szóbába tolod,ezért is lehet kapni...szóval ha játszol,akkor játszál és ne mással foglalkozz akkor elfog tünni a jel(elvileg) és ujabbra se teszel szert...

Ui:játékosneveim szó kicsit sérti még nekem is a fülemet...igaz OP?? xD

HALOWEEN

DesertRose

Registered: Feb, 2008

Re: progi???!!! Posted: Jul 7, 2009 9:37 AM
Reply
Szia, HALOWEENBOY
Köszi a -lényegében- megnyugtató választ, mert valóban bántana az alaptalan "vád".
Hozzáfűzésem az utóiratodhoz: több családtag, több játékosnév. De, ha én azt írtam volna, hogy "miért KAPUNK szinte naponta felkiáltójelet a JÁTÉKOSNEVEINK mellé", akkor azt hinné, aki olvasná, hogy Fülig Jimmy-komplexusom van, és felségtöbbest használok.

Üdv. neked ( és persze másoknak is)

DesertRose

Katyka

Registered: Dec, 2008

Re: progi???!!! Posted: Jul 7, 2009 11:57 AM
Reply

Replies: 3   Pages: 1  

Back to Topic List      Top of the page