« Back to All Topics
Amőba újítások
Posted in 
General
Amőba újítások
Posted in 
General
Amőba újítások
Drága kedves játékosaink,

Mint bizonyára sokan észrevettétek az amőba játék is megújult, és megkapta azokat az új funkciókat, amiket már korábban is láthattatok a memória és a curling játékokban.

Néhány szó az újdonságokról:

 - kiválaszthatod hogy hány menetből álljon egy meccs

 - ha valaki szándékosan (vagy nem szándékosan) a megjelölt számú menet előtt kilép a meccsből, a többi menet automatikusan a másik játékos győzelmével számolódik

 - ha két játékosnak is be van állítva a preferált menetek száma, akkor a kihívotté fog számítani

 - ha csak egyiknek akkor nyilvánvalóan azé

 - ha senkinek, akkor az alapértelmezett, azaz 1 menet

Mindez elérhető a fogaskerékkel megjelölt gomb megnyomásával.

Az utolsó lépés megjelölése is átkerült ebbe a menüben, ha gyorsan szeretnéd azt megnézni, akkor kapcsolható még az F2 gombbal is.

Itt kapott helyett a cset szűrésére való néhány opció is.
Pl. ezentúl lehetőség van a némított játékosok elrejtésére (ez az alapértelmezett beállítás is).
 
OP
Kedves OP!
Nekem tetszenek az újítások és lenne egy kérdésem: a többi játékban is be lesszenek ezek az újítások vezetve?:)

Tisztelt Uraim! Az új tábla nagyon szép, jól átlátható, gratulálok. Az az újítás viszont egyáltalán nem tetszik ami a mérkőzésszám beállításának lehetőségére vonatkozik. A játékosok köre nemcsak olyanokból áll, akik korlátlan idővel rendelkeznek. Van aki csak "beugrik" 1-2 partira, van olyan is, akinek megszólal a telefonja, vagy természetes szükségletei támadnak. Hiába akar ő mondjuk csak két partit játszani, ha nem ő a kihívó, belekényszeríthetik 20 partiba is akár. Ráadásul amikor leül, még nem is látja, hány partira ült le. Ez a rendszer a "kicsiknek" és a ráérősöknek kedvez. Nekem nem tetszik!
Kedves faapo,

Őszintén szólva nem egészen értem a problémát.

Ha valaki csak egy menetet akar játszani, arra ezután is ugyanúgy megvan a lehetősége. Ne hívjon ki olyat akinél ennél több van beállítva, vagy ha olyan hívja ki, akkor vissza lehet utasítani a kihívást, ugyanis a kihívási párbeszédpanelen fel van tüntetve hogy az adott meccs hány menetből állna elfogadás esetén.

Továbbá ő maga is beállíthatja magának, hogy 1 menetet akar játszani. Ezesetben bejövő kihívás esetén mindenképpen ez lesz a mérvadó. Ráadásul nem reklamálhat senki sem ilyen beállítások után, hogy az adott játékos "lelépős ...".

OP
Kedves OP!

Nagyon jó ötletnek tartom a bevezetett újításokat!

Lenne egy kérésem,ill. kérdésem!

A darts játékokban be lehetne vezetni ugyanezt a lelépések ellen?
Én úgy gondolom hogy minden játékban bevezetik ezeket az újításokat legalábbis remélem hogy pool8 , pool9, és snookerbe biztosan, persze lehet nem de jó lenne.
Zavaró, hogy nem látható az utolsó lépés!
Drága  Kellyke    

engedd meg hogy figyelmedbe ajánljam jelen topik nyitóüzenetet, ahol remélhetőleg megoldást is találhatsz a problémádra.

OP
Kedves Operator!

Elnézést a figyelmetlenségemért! Köszönöm a segítséget!
Hello

Panaszkodik mindenki hogy fagy az oldal. Észrevettem, hogy a bal oldalon elhelyezkedő mozgó videók, játék reklámok elindulásakor kezd el fagyni.30 percig tart egy meccs, ha meg nem tudsz rakni lejár az idő. Kérem a hiba orvoslását, mert az ember csak felbosszantja magát. mikor úgyis idegbajos mindenki...

csatlakoznék az elöttem szólóhoz!az új tábla tetszetös a felület kezelhető. nade ha ez a fagyás nem kiküszöbölhetö,akkor valszleg elnéptelenedik a szerver mert így játszhatatlanok a játékok 8 (amőba,curling)értem én hogy ha előfizet az ember, megoldódik a problem,de szerintem inkább valószínűsíthető az elnéptelenedés mint a tömeges előfizetés.valahogyan csak meglehet a reklámszolgáltatóval egyezni hogy a mozgó "3D"reklámokat (fertelmes magyar helyesírással)legyenek oly bályosak leszürni!kiváncsian várom a válaszát mert amig azt a fölöttébb bosszantó hibát nem tudják kiküszöbölni?nem játszom itt mertnincs értelme az idegeimet pengetni tisztelettel
Sziasztok!
Örömmel konstatálom az újításokat, köszi OP. 

Viszont számomra elképzelhetetlen az, ami ott folyik. Nézzétek meg például az amőbás TOP 20-ból az első pár embernek az infóját. Az alap, hogy az összes arab. Viszont az időpontját tekintve szinte mindegyik csal, mert egy percben több játék is van. 
Fair
 ez?
És idegesítő az is, hogy mikor egy arabot kitiltanak, akkor előfizet egy másik nevére(amelyet azelőtt a többi nevére való pontátadásra használt), és azt is felcsalja. Emiatt látszik az, hogy a legjobbaknak csak mondjuk 200-300 meccse van, ami - ha egy névvel játszana mindenki - elképzelhetetlen lenne(úgy, hogy azzal a névvel fejlődik fel ennyire).

Mi értelme?
És nekem például nincs kedvem minden nap 30 képet beküldögetni az infójukról, mert hiába tiltják ki, nincs eredménye, másnap megint ők lesznek a "
legjobbak
". 
Nincs erre valami hosszabbtávú 
megoldás
?

anakinn
Van lehetőség játékosok "feljelentésére" itt? Ha igen, milyen módon?
Tisztelt  Oerátor
Nekem   olyan   gondom  van, hogy  nem  t udok  belépni  az  oldalra   pár  napja.
Azt irja  ki: hiba   azoldalon. Az oldal  betöltödik,   de  már  a  belépés   felirat  nem,  s  hiába   próbálok nem  enged  be. Megpróbáltam    másnak a   gépéről  olyankor  ha   hibát  irt,  onnan   semmi  gond.Winyo  cserém   volt,  de minden  engedélyezve   va,:ugy   gondolom s  java  is.
Esetleg  van  valami   amit  le  kellene   töltenem???    Hát már  mindent   próbáltam  beállitani?  Esetleg  ha   valaki   tudna   segiteni  megköszönnném. Köszönettel s  tisztelettel: Andrea
Ettől kicsit bővebben eprecske! :)
Drága kedves OPERATOR, 
mondd, mire jó az a gomb, ami újonnan lett bevezetve, mi az a "Twitter állapot"?

anakinn
Kedves Eprecske                                                        Szerintem probálj több böngészöt...ha nem jöne be akkor valoszinüleg Java probléma. A telepitett progikban elenörizheted hogy megvan-e. Szerintem nincs :p Ha új a Hdd, új az operációs rendszer is. Sok szerencsét!
Pusztán egy aprocska kiss kérésem(kérdésem) lene...:  Nem lehetne valahogyan kiegyenliteni az esélyeket az "amöba" nevezetű játékban? - Mondjuk úgy pl: a progisok ellen mindig a gyengébb kezdjen(a proginak amúgy is elönye van...)Volt rá eset , hogy Progi kezdet, majd lépet...és ezt 5× megismételte egymásután:( Valamilyen trükkel folyamatosan ők kezdenek és esélyt se adnak a visszavágóra. Amugy a tény hogy "progis" nem zavar...(az is ellenfél) Köszönetel :)
minden ok csak miert nem kapom az utolso lepest

Játék közben nyomj F2-t.A lelépősök ellen nem lehet tenni valamit?Nagyon sok van belőlük.
Az is le van írva a nyitóüzenetben hogy a lelépősök ellen mit lehet tenni, és az is hogy az utolsó lépést hogy lehet megjeleníteni.
Javasolnám mindenkinek azt (is) elolvasni.

OP
Napok óta nem tudok belépni az Amőba játékra,de máshová sem!
Kedves moderátorok válaszoljatok!
ha hozzaszolhatok a ☼ ennel kel bealitani tehat a ☼ nel

sziasztok nekem az a problémám sajnos valami oknál fogva nemtudok belépni  az  amöba játékba!!
milehet ennek  az   oka,?