« Back to All Topics
csalás
Posted in 
General
csalás
Posted in 
General
csalás
madárriasztó dolgozat volt.a padtársam AZ idöt kérdezte éS atanár egyböl elvette a dolgozatomat.látta Hogy AZ elötem lévő puskzik tőle meg nem vette el a dolgozatot.mit gondoltok erröl?
Azt,hogy ezért kár volt topic-ot nyitnod...Tényleg,hogy is van az,hogy először moderálják a hsz.-eket?Ez hogy kerülhetett ki ide akkor? :S
Azt gondolom,hogy egy kicsit hülye vagy.
Nem igazán értem, hogy ennek az egésznek mi köze is van a FOD-hoz, vagy hogy a témához hogy is passzol ez, de ettől eltekintek most, hogy ne legyek nagyképű.

Lehet neked úgy tűnik, hogy ehhez nem volt joga, de nem így van. Ha ő kijelenti, hogy senki se szólhat semmit se, és ti mégis szóltatok, akkor nem h joga van, hanem köteles, a saját szabályai által. ÉS ha azt akarja, hogy szigorúnak itéljétek meg, és min. mértékben próbáljatok meg puskázni, akkor szükség van ilyenre is. Ez pont olyan, mint ha játék közben éppen msn-ezel, vagy akármit csinálsz, és progijelet kapsz. Ha "napszemüveggel" úgy látszik h te csináltál valamit, akkor meg is vagy büntetve.
Igazságtalan, de nincs mit tegyél ellene. Max szólsz mindenkinek, hogy ha valaki még 1x megkérdezi tőled h hány óra ........ Ide találd ki, hogy mit csinálsz.
Próbáld meg a tanár szemszögéből nézni, és talán picikét megérted:p;)
azt hogy Strong Wolf folyton beszól
Én speciel csak annyit, hogy ez hogy kapcsolódik a  flyordie-os játékokhoz?????????Ezt a topikot nem itt kellett volna nyitni....hacsak időközben nem lett a flyordie-on egy madárriasztó játék is :D :D :D
Szia hantör.

Ehhez lenne 1-2 szavam. 
Első az lenne hogy miért egy játék oldalon kell ezt közölnöd? Mért nem a tanárnak mondod el a problémáidat? Feleslegesen nyitottad szerintem ezt a témát. 

A másik az hogy lehet pikkel rád a tanár...

Szokott ilyen lenni. Mért nem mondtad a tanár vagy (nőnek)
hogy csak az időt kérdezte?

Egyébként ilyen az osztály hogy egy óra sincs fel akasztva?

Na ez is furcsa... Én mikor ilyen bajom volt mondtam a tanárnak vagy tanárnőnek, hogy csak az időt kérdezte én semmit nem kérdeztem. Egyébként ha valaki szól órán hozzá vissza ne szólj mert mindig az a bűnös aki folytatja! 

Ez így van és így is volt.

Ennyit akartam remélem megérted. De ha ilyen problémád van akkor fordulj az igazgatóhoz. És tegyél panaszt ez ügyben biztos meg fog érteni, ha nem akkor ki vagy közösítve más néven pekkes egy gyerek vagy. én mikor hasonló történt mentem az igazgatóhoz, és elpanaszoltam a tanárnő bocsánatot kért és másik órán megírtam újra.

Sziasztok

hali!
na ezért nagyon fontos volt egy topicot nyitni és mi köze amúgy ennek a csaláshoz?????
Szia 0nigum0! 

Te 2008 Dec. 31.-én regisztráltál most írtál először a fórumra de te azonnal kritikát teszel! Hozzá se szóltam a fórumhoz, és már bedobtál egy olyan szöveget hogy én beszólok. Hogy van ez? Ilyen CLONE embert aki vagy 100 nick-el rendelkezik és csak azért csinálja hogy utána telefonnal előfizessen és mondja a rizsát itt fórumon. Nem azért de szánalmas! Ahogy láttam én később írtam ehhez a témához te mégis engem hoztál fel, pedig 1,5 éve játszol ezzel a nickel mert szerintem neked több van. Engem nem tudsz hűvösre tenni ilyen pletykafészek mint te!

Elnézést a kifejezésért. Ennyit akartam köszönöm figyelmeteket.