« Back to All Topics
Új szerver
Posted in 
General
Új szerver
Posted in 
General
Új szerver
Sziasztok! Amióta új szerver van, azóta pc-ről folyamatosan ledobál, pedig leszedtem újra, fölraktam és mégis! Ezen lehetne valahogy változtatni?
Ja! Azt elfelejtettem odaírni, hogy csak akkor dob le, ha fölenged, mert van olyan hogy nem is csatlakozik
Hello!

Nem tudom mi van a szerverrel de ma este állandóan ledobál..!

Nem lehetne vmi megoldást találni rá h működjön???
hali!
Ezt én is tapasztaltam.
Ledobált állandóan tegnap este a szerver abba is hagytam a játékot mert élvezhetetlen volt.
> Sziasztok! Amióta új szerver van, azóta pc-ről
> folyamatosan ledobál, pedig leszedtem újra, fölraktam
> és mégis! Ezen lehetne valahogy változtatni?

Ez király!!!Már lassan 3 napja nem enged be,gratulálok az új szerverhez!!!
Na még 1 valami! 1000 Ft/hó az előfizetés telefonról! Én előfizetek má lassan 1 éve, és pc-ről má öröm ha fölenged! Kérdem én!? Minek fizessek elő ha pc-ről nem tudok föllépni? Azé hogy ne legyenek reklámok? Nagy dolog! Kérném a kedves op-okat, hogy ezt jelezzél a szerkesztők felé, hogy pc-ről képtelenség föllépni! Így egy csomó előfizetőt el fog veszteni az oldal szerintem! De ez má nem rám tartozik! Én csak annyit kére: Ha má beregisztrálok, hagy tudjam kihasználni azokaz az előnyöket ami ezzel jár! Olyan nagy kérés ez???
A probléma megoldása folyamatban van.
Köszönjük a megértést és türelmet.

OP
kedves Op!
Pool játékban tervbe van véve a játék szám beállítás?
(úgy mint táblás játékokban)és ha tervbe van mikorra lesz ez meg?:)
Választ előre is köszönöm.

Tisztelt OP! Én türelmes és megértő vagyok! De ez a szerver ez 0. Még mindig ledobál! De má pc-ről legalább tudok játszani, de felesleges me úgyis ledob! Ez ilyen félmegoldás! Szeretném megkérdezni hogy körülbelül mikor lehet úgy játszani hogy nem kell attól tartani hogy nem enged be/ledobál!? Válaszod előre is köszönöm.
hali!
Tegnap este katasztrofális volt a pool.
állandóan ledobált élvezhetetlen volt a játék.
Remélem ki lesz javítva a hiba.