« Back to All Topics
pont osztas
Posted in 
General
pont osztas
Posted in 
General
képen látni lehet segit tigrám $ misterio $ remélem kapnak buntetést ja tigram meg operatornak adjaki magát 
hali!
A képet küld a modoknak és használd a jelentem funkciót amit a játékos adatlapján találsz meg:)
nem sokat látok, őszintén  szólva a neveket sem
pedig olvashato nézd meg jobban :d
Tigrám néha nagyon sportszerűtlenül játszik. És néha moderátornak adja ki magát. páncél-nak teljesen igaza van.
hali!
Ahelyett hogy itt gyerekeskednétek használjátok a jelentem funkciót vagy küldjétek a képeket a modoknak és a némítás funkciót is használjátok.
Helló!

Egyetértek Free001-el, 

Annyit hozzáfűznék hogy Moderátor csak az lehet aki megfelelt, és kiadni nem tudja senki magát, ezt úgy lehet el hinni, hogy ő moderátor-e ráviszed az egeredet a neve melletti böngészőre ahol van egy Felkiáltó jel! Tanx játékba egy rendőrségi jelvény van, amely barnás szürke színű ami nem PIROS! A piros a tanx játékba előfizető, és vastagított jel az írás, míg a moderátoroké narancs mint minden játékba. Egyszóval ne higgy senkinek de szerintem elég nyilvánvaló, hogy ki-kicsoda! 

Röviden:

A Moderátornak tudtommal 2 megkülönböztető jele van mégpedig: 
- Narancs színű írás (Nem sárga, mert az barát)
- És egy felkiáltó jel van előfizetői csillag helyett, (Kivétel a Tanx, ott egy rendőrségi jel van, ami nem olyan mint egy kék színű érem, mert az ajándék előfizetés)

Részletesen leírta: Strong Wolf 

by Strong Wolf
Dartson fehér, nem narancs!
sziasztok 

ez engem is érdekelne hogyan tudom meg külömböztetni ki a moderátor mert itt mindenki fehérrel ír az amőbán csak az előfizető ír kékkel legyen szives válaszolni aki tudja sziasztok
Amőbán a moderátor narancssárgán ír! Ahol az előfizetőnek van egy csillag, ott egy Piros felkiáltó jel van a moderátornak.
szia
köszi szépen a választ akkor ezek szerint az amőbán nincs is moderátor mert senkinek sincs olyan jel meg narancs sárgával sem ír senki akkor engem nagyon becsaptak
szia
De vannak moderátorok, csak ritkán lépnek fel :)
A moderátorok nincsenek mindig a szobákban...
Hát én valamivel több mint 2 éve játszok amőbán, elég sokat, de még soha nem láttam senkit, aki narancssárga színnel írt volna.:)
szia
én is 1 éve játszom de én sem láttam még senkit aki narancssárga szinnel írt volna sztem más a megkülömböztetésük vagy nincs is
szia
szia cicus!
Én 4 éve játszok itt és egyszer láttam moderátort amőbán vagy 2 és fél éve kb.
Először is a moderátor minden játékon moderátor! Az OPERATOR is moderátor valamilyen szinten, csak soha nem szokott írni (Nem véletlen). Amőbára szinte soha nem szokott moderátor lépni, szóval nem is fogsz látni, de attól még ugyanúgy van :)