Forums » Magyar
Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol.
Replies: 5   Pages: 1   Most recent reply posted by: luca1 (Jan 13, 2011 7:16 AM)
Welcome, Guest
Login
Guest Settings
 Reply to this Topic  Post New Topic  Search Forum

Back to Topic List

Replies: 5   Pages: 1  
luca1

Registered: Aug, 2010

Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 13, 2011 7:16 AM
Reply
Szia!

Azt szeretném kérni, hogy amikor ujat lépünk amöbában legyen valami megkülönböztetés,(szin,keret,stb.....) mert 1 másodpercre máshova nézek és már nem lehet tudni hova lépett az ellenfél. Vagy amikor már sok X 0 van a táblán akkor sem lehet tudni megkülönböztetés nélkül hova lépett az ellenfél. Sok meccset ez miatt veszitettem el.

Köszönöm szépen. Luca

Ja és a smiley-kat a fenti reklám miatt egyáltalán nem látom mert eltakarja igy a chatelés közben nem tudok rakni.

Szia.

Rεgσłαĸ

Registered: Jun, 2009

Re: Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 13, 2011 1:34 PM
Reply
Belehet állítani hogy lássad az ellenfél utolsó lépését.

×free001×

Registered: Mar, 2010

Re: Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 13, 2011 2:05 PM
Reply
szia!
Játék közben nyomd meg az F2 billentyűt és láss csodát az utolsó lépést színesen jelölni fogja a rendszer.
A reklámok ellen csak az előfizetést tudom így ajánlani.

sakk98

Registered: Aug, 2006

Re: Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 13, 2011 3:32 PM
Reply
F2

SPICCES

Registered: May, 2009

Re: Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 14, 2011 9:10 AM
Reply
Nos, ezt nem tudtam én sem! Spiccesen mindig elfelejtem (vagy sose látom) az utolsó lépést Kösz az infót!

luca1

Registered: Aug, 2010

Re: Amöba.Amikor ujat lépünk legyen más szinü. Megkülönböztetés céljábol. Posted: Jan 15, 2011 4:12 AM
Reply
Nagyon köszi. Na igy már jo játszani.

Replies: 5   Pages: 1  

Back to Topic List      Top of the page